Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ-e valaki sáncgallért? Segített-e enyhíteni a fájdalmat? fórum

Használ-e valaki sáncgallért? Segített-e enyhíteni a fájdalmat? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 23. 23:55

renyheltek = renyhültek el :)

gyógyógytornával = gyógytornával

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Rody)
2011. febr. 23. 23:53

Azért ahhoz éveken keresztül kellene használni, hogy ilyen eset előforduljon. Én évekig használtam sérv miatt, és volt amikor éjszakára is, de kellő gyógyógytornával, az izmaimnak nem lett semmi baja, nem renyheltek meg egyáltalán.

A kérdezőnak válaszólva: Fogod érezni mikor, meddig esik jól a használata. ..és azt az orvos sem tudja, Te érzed. Mindenki más, ezért másképpen reagál.

2011. febr. 23. 03:12
Köszi a válaszokat :)
3. Rody
2011. febr. 22. 20:50
Az a sancz gallér és igen leveszi a terhet . De! nem állandó használatra való, mert a nyakizmaid renyhűlnek.Igy előfordulhat,hogy ide -oda nyeklik a nyakad. Az ,hogy fájni fog mégjobban az a kissebbik baj. De ezt talán jó lenne megbeszélni egy szakorvossal, hogy időben mennyit és mikor is használd!
2011. febr. 22. 20:33
Igen használtam, és igen segít a fájdalom csillapításban, mert leveszi a nyakizomról a terhet.
2011. febr. 22. 20:25
Használ-e valaki sáncgallért? Segített-e enyhíteni a fájdalmat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook