Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hastánc mánia fórum

Hastánc mánia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. aug. 29. 11:03
Sziasztok. Jár valaki Győrben hastáncra? :)
175. 9536810fa1 (válaszként erre: 174. - F298247b9c)
2012. ápr. 30. 15:04

Szia... én is táncoltam sokáig, most 1-2 hónapja, hogy nem, de így, hogy szeráj, nekem nem ismerős. Be tudsz linkelni valami videót, hogy lássam, halljam?

Nekem most első olvasatra a Hárem ugrott be, hogy nem azzal keverted-e....

2012. ápr. 30. 13:08
Sziasztok,Kata vagyok, a hoodiás fórumról :) most,hogy fogyok mint állat :) eszembe jutott,hogy újra táncolnék mert imádom,csak eddig nem akartam felvenni a ruháimat :)Én Yasminához jártam,nagyon jó volt.Igazából azért írok Nektek,mert volt egy zene, amire koreográfiát tanultunk.Dvd-n megvan,mert fellépéseken szinte mindig benne volt a bemutatóban,de nekem rendesen csak a zene kellene.ez a zene a Szeráj volt,ha valaki közületek járt Évához,ismeri :)) Már középhaladó csoportban voltam,de még akkor is ez volt a kedvencem..:)Kérlek,priviben írjatok választ.Köszi!
2012. febr. 1. 08:02

Jó reggelt! :)

A napokban körülnéztem a különböző kis- és nagy fórumokon, és azt tapasztaltam, hogy már egy ideje állnak, kihaltak a hastánc fórumok.

Mi történt?

Nem divat már?

kb. 5-6 éve kezdtem táncolni, aztán persze én is hűtlenkedtem, kis zumba... meg ez az elcsábított, de jó fél éve ismét hastánc, azt gondolom, hogy nőknek még nem találtak ki jobbat! :)

Működtethető még a fórum vagy én vagyok csupán őskövületként lemaradva egy-két hosszal (ebben issss) ? :D

172. szipi1 (válaszként erre: 170. - Szipi1)
2011. nov. 7. 22:27

Szia!


Tudod, hogy a hétvégén törzsi hastánc verseny és gála és workshop (Samantha Emmanuel) lesz? Részletes program V. Judit honlapján (www.viragjudit.hu) Gyere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pusz

171. Abia
2011. nov. 7. 22:14

Sziasztok!

Virág Judit a kedvencem ,szerintem a törzsi tánc ami a legtöbbet adja egy nőnek.Én táncolok egyiptomi stílust is de szerelem első látásra a törzsi számomra.Szerintem a hastánc nagyon sok minden jót ad nekünk.Én magabiztos és igazi nő lettem az elmúlt 10 év alatt.Ajánlom mindenkinek:)))Puszi

170. szipi1 (válaszként erre: 169. - Bellavita21)
2011. szept. 28. 15:25

Szia!

Igen a hastánc felébreszti a nőiességet és jó kis mozgás, én szülés után kezdtem el és szépen visszafogytam, azóta is szívesen járok.

Van több jó oktató, én most Virág Judithoz járok. Pusz

2011. szept. 23. 00:03
És még egy kérdés: a hastánc tényleg felébreszti a nőiességet? Tehát nőiessebbek lettetek tőle (mozgás, viselkedés, gondolkodás)?
2011. szept. 23. 00:02
Budapesten melyik oktatót ajánljátok? Egy párterápián ajánlották, hogy hastáncoljak, mert az felébreszti a nőiességemet (ennek híján vagyok). Melyik oktatót válasszam? Ki a legjobb? Muszáj végigjárni egy tanfolyamot, vagy lehet csak alkalmanként menni, mint az aerobikra? Azt hiszem, a jó oktató nagyon fontos, mert meg is tudja szerettetni meg meg is tudja utáltatni az emberrel a sportot...Köszi a válaszokat!
2011. szept. 12. 22:30
hát, én nem törzsizek, de mi is rengeteg kart használunk, étvehetjük őket! Rendben! Akkor készülök! Maj lgyszi írj priviben egy címet! pusz
166. szipi1 (válaszként erre: 165. - Zizzzenet)
2011. szept. 12. 11:05

Szia!

A gyerekcsoport még függőben van, melyik napokon mikortól tartod az órát?

Örülök, ha végre sikerül jövő héten találkozni!

A csuklókört mindenképpen, meg a nyolcasokat (függőlegesen), meg mellkasmozdulatokat is. Ja, a csípóbillentést nem tudom jól csinálom-e,azt is jó lenne megnézni.

Azért tetszik nagyon a törzsi, mert sokkal több benne a kar. Pusz

165. Zizzzenet (válaszként erre: 164. - Szipi1)
2011. szept. 11. 17:57

Virág Judit nagyon jó döntés! A törzsi egy egész más világ, nekem a gótikus alfajával vannak személyes tapasztalataim, olyat már táncoltam.

Mit szeretnél gyakorolni? Nyújtásra tudok jó gyakorlatokat, hastánc és a balett végett is.

Jöv hét utáni csüt nekem is jó. Majd írd meg, hogy hova kell mennem. Lánykádat hozod majd akkor a gyerekcsopba? pussz

164. szipi1
2011. szept. 11. 16:31

Szia!

Bocs, butaságot írtam, nem jó a most csütörtök, mert ovis szüret lesz. Akkor 2 hét múlva , de előtte még üzenek. Pusz

163. szipi1 (válaszként erre: 162. - Zizzzenet)
2011. szept. 11. 15:54

SZia!


A csütörtök nem is rossz! A jövő hét szóba jöhet. Ha jó Neked, akkor összeszedem, hogy mit kellene gyakorolni. Mutathatnál nekem jógagyakorlatokat is nyújtásra, amit tudnék naponta csinálni.

A tribal annyira megtetszett, hogy már át is nyargaltam Virág Judithoz. Eddig egy órán voltam, nagyon máshogy tanít, mint Melinda, nekem bejön

!!

162. Zizzzenet (válaszként erre: 159. - Zizzzenet)
2011. szept. 11. 14:13

na, pontosítom magam: ami nekem szóba jöhet, az a következő:

hétfőn 4-től

csütörtökön 3-tól

valamint szombaton és vasárnap délután

161. Zizzzenet (válaszként erre: 160. - Szipi1)
2011. szept. 3. 21:34
a délután az 3 után. a tribal egy nagyon más világ, de szerintem tud nagyon szép lenni. tetszeni fog:)
160. szipi1 (válaszként erre: 159. - Zizzzenet)
2011. szept. 3. 21:30
Holnap megyek egy tribal fusion előadásra, nagyon kíváncsi vagyok! Még gondolkodom milyen időpont lenne jó. A délután kb. hány órát jelent? pusz
159. Zizzzenet (válaszként erre: 159. - Szipi1)
2011. szept. 3. 13:03

mi az, hogy nem tartotta meg??? ilyen nincs!!! mi is sokszor vagyunk csak hárman!

Hát nekem hétköznap délelőtt sulim van, esetleg egy péntek délután, vagy hétfő délután?

én jól vagyok, elkezdtem a balettot is, de persze csak hobbi szinten, de nagyon jóóóóó :)

pussz

2011. aug. 29. 13:49
Szia Szipi! Van valami fejlemény? Nekem szeptemberben szombatonként lenne jó, délután. Hamarosan elindul a gyerekcsop is, ha hozod a lánykádat, szívesen látnám :)
157. Zizzzenet (válaszként erre: 156. - Nashuaa)
2011. aug. 12. 11:32
privi!
156. Nashuaa
2011. aug. 9. 12:16
Sziasztok! Bocsánat , lusta voltam végigolvasni, igy csak megkérdem, lehet már előttem valaki kérdezte. A z érdekelne, hogy Budapesten valaki nem tart-e olyan magánórákat, hogy pl a saját házában? Tehát nem nyilvános órákat, hanem csak ha valaki egyedül szeretne tanulni. Előre is köszöntem a választ :)
155. szipi1
2011. aug. 7. 15:18
Kösz, szívesen megnézlek majd Pusz
154. Zizzzenet (válaszként erre: 153. - Szipi1)
2011. aug. 3. 11:26
oké oké :) nyáron worshopok vannak csak, aztán ősszel folytatódik rendszeresen :) június óta fellépés nem volt, majd tudtommal novemberben lesz több
153. szipi1 (válaszként erre: 152. - Zizzzenet)
2011. aug. 2. 16:20

Szia!

Most nyaralunk, de jelentkezni fogok. Hogy vagy? Nyáron is táncolsz? Fellépés?

152. Zizzzenet (válaszként erre: 150. - Szipi1)
2011. aug. 1. 15:43
szia! ha még aktuális a dolog, akkor egyeztessünk időpontot!:) nekem minden hétköznap jó, hétfőtől csütörtökig
2011. júl. 19. 14:19
nekem tökéletesen megfelel!Én már számtalan tanártól tanultam, az sose baj:) más dolog, hogy megtaláltam azt a valakit, akitől már sose szeretnék továbbállni:) Oké, akkor magánóra rendel:)
150. szipi1
2011. júl. 19. 14:15
A botos nagyon cuki:) Köszi a kedvességed, szívesen vennék tőled 1-2 magánórát, amúgy is sztem jót tesz, ha valaki több tanártól tanul, a nagyobb odafigyelésre meg mindig vágytam. Nálunk elég nagy hely van, meg nagy tükör a szobában, ott jó lenne. 60 percre gondoltál? Augusztus első hetében esetleg talizhatunk, ha Te is ráérsz valamikor. Mit szólsz?
2011. júl. 13. 23:13
ja, és ha nem érsz rá szinte soha nem gondolkoztál még magánórán ?
2011. júl. 13. 23:09
Ja, amint írtam vannak fenn vidik :) Baba botos pl a mi kicsijeink, én is ott vagyok elöl, megtalálsz az 5 évesek közt :)
2011. júl. 13. 23:08
Ó, egyébként a tanárodról még nem hallottam (Ez persze nem azt jelenti, hogy ne lenne jó :)), megadod a linket? Megnézném. Kiváncsi vagyok!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook