Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
102431. Laszlokartárs (válaszként erre: 102430. - AnnaWass)
2019. dec. 1. 19:05

nagyon korrektül és találóan sikerült megfogalmazni az érzést amiben én magam is vagyok...

alapvetően én is ezen gondolkodom és tanulságot vonok le, hogy mennyit meg tettem azért hogy ide eljussak, és soha többé nem akarok már kövér lenni.

ezt nem akarom átélni ha lehet soha többé :)

valóban tisztelni kell az életet, no meg megbecsülni, értékelni és gondozni, mert mindenkinek csak egy van. köszönöm a bíztató szavaid :)

102430. AnnaWass (válaszként erre: 102429. - Laszlokartárs)
2019. dec. 1. 18:22
Igen a dokik is elmondjak hogy bizony nagy mutet foleg akinek a hasizmot is visszavarrjak es serveket is kiszednek ezaltal esetleg koldokot is ujat “preparalnak” de megijeszteni ok sem akarnak elore nyilvan egyikunket sem... es mivel mindenki egyedi igy aztan a komplikaciok is ha lesznek sajnos mind egyediek es kiszamithatatlanok... ahogy telnek a napok a rosszat kitorli az agyunk es csak a jobbulast a vegleges eredmenyt vizualizaljuk es ugy kapunk erore...mikozben tomjuk magunkat vitaminokkal es okosan kihasznaljuk az idot olvasara tervezgetesre stb...egesz biztosan gyogyulsz a testunk egy csoda es szerintem ilyenkor megtanuljuk igazan tisztelni! Kitartas!
102429. Laszlokartárs (válaszként erre: 102428. - AnnaWass)
2019. dec. 1. 17:54

köszönöm szavaid, jól esik, tény hogy múlt héten nagyon ki voltam, sok mindent gondoltam....

de remélem gyógyulok lassan de biztosan.

az orvosok azt mondták nem kis vágás volt, és sok munka van benne, de akkor sem gondoltam álmomban sem hogy ilyen komplikációk jöhetnek.

azért ez a plasztaki ipar, koránt sem kockázat mentes...

persze nem is gondoltam hogy egy nap és szaladok tovább, de hogy vérátömlesztés is szóba kerül, az azért kicsit meredek volt...

102428. AnnaWass (válaszként erre: 102426. - Laszlokartárs)
2019. dec. 1. 17:43
Haat ahhoz kepest hogy nem vagtak izmot stb nem semmi amin atmentel/atmesz!! Kitartas es mielobbi jobbulast Neked!
102427. Laszlokartárs (válaszként erre: 102426. - Laszlokartárs)
2019. dec. 1. 15:20
ui, készítettem naplót a képekkel, gondolom oda kell képeket felrakni...
2019. dec. 1. 15:08

No üdvözlet hölgyek, urak. Meg volt a műtétem :)

nálam volt komplikáció rendesen.

Vérveszteség, vérzékenység, gyengeség, 60-as vérnyomás, nem tudtam felülni az ágyból 4 napig, kaptam 8 liter infúziót, és 7,5 deciliter vért, ahhoz hogy most itthonról tudjak írni nektek :)

már jobban vagyok, nincs fájdalom, gyakorlatilag a mútét napja óta nem is kell fájdalom csillapító, persze gondolom azért mert nem vágtak izmot, nem bontott a doki hasfalat, nem kellett izmot varrni.


de komplikáció az aztán volt dögivel...


kicsit el is bizonytalanodtam hogy megérte e, de végül is azt kell mondjam összességében igen.

volt katéter is három napig, amíg nem tudtam felkelni.


saját tapasztalatból mondom hogy az olcsó Scudotex öv egy hulladék, kitörte a fekvés miatt a hátsóm, még most is azt kezelem, és ülő párna nélkül nem is tudnék feküdni :)


de maga a vágás, szép az orvosok szerint, szép lapos már most is a hasam, de jelenleg 10 nappal a műtét után, még mindig a csövekkel fekszem itthon, és két naponta megyek vissza kötözésre, kontrollra...


a műtét előtt csak jókat olvastam a hasplasztikáról, de azért jó tudni, hogy van benne bőségesen rizikó.


ezeket nem azért írom mert panaszkodom, vagy bárkit is lebeszéljek a műtétről, de érdemes átgondolni, mire vállalkozik az ember.


ha segítetek hogy kell ide képet fel rakni, szívesen teszek fel képeket a folyamatról, ha érdekel titeket :)


összességében elégedett vagyok, de azért a netes weblap reklámok ilyen komplikációkat melyeket én áltéltem, nem igazán írnak :)))))))))

102425. AnnaWass (válaszként erre: 102424. - Agika860829)
2019. dec. 1. 12:40
Rendben es varom a jo hireket:)
102424. Agika860829
2019. dec. 1. 11:00

Anna Wass!!

Nagyon köszönöm🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Rajta vagyok, hogy mielőbb túl legyek ezen a rémálmon.

Jelentkezem még a fejleményekkel.

102423. AnnaWass (válaszként erre: 102422. - Agika860829)
2019. dec. 1. 08:52
Nagyon orulok hogy jo kezekben vagy es drukkolok hogy a gennymentesseg mielobb eljojjon es vegre elindulj a gyogyulas utjan... Allitolag a dohanyzas es a verkeringed osszefuggese ilyenkor szamit mert kevesebb oxigen dus ver jut a sebekhez de ki tudja??mar annyi mindent irnak allitanak stb ez olyan hogy mindent nem foghatnak erre... bar ketsegkivul riziko faktor...en nem dohanyzom de minden egyes mutetemnel kerdeztek! kitartast gyors jobbulast Neked!
102422. Agika860829
2019. dec. 1. 07:59

Anna Wass!!


Nagyon köszönöm a bíztató szavakat, jó kezekben vagyok minden egyes nap még Vasárnap is bejön a magánklinikájába és kezeli a sebem. Mondjuk ez a minimum. Várjuk, hogy teljesen gennymentessé váljon és ha belül összeforr, korrekciózza.

Mennyivel egyszerűbb lenne haz ez a probléma nem jön...

Na és nekem azt mondták a cigiseknél nagy a kockázata ennek...

Sajnos nem kérdezték meg a konzultáción(okt.14én)

Csak beírtak műtétre(nov13án)

102421. Zsbrita (válaszként erre: 102420. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 20:49
Köszönöm🤗
102420. AnnaWass (válaszként erre: 102419. - Zsbrita)
2019. nov. 30. 19:47
En is remelem hogy ez az utolso beavatkozas lesz... koszonom az egyutterzest es en is a kegjobbakat kivanom Neked!
102419. Zsbrita (válaszként erre: 102417. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 19:32
Nagyon sajnálom, amin keresztülmentél, remélem a februári ciciműtét után nem kell többet plasztikai sebészhez menned, kivéve akkor, ha más miatt szeretnéd.:))))
102418. AnnaWass (válaszként erre: 102417. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 17:26
... rosszul irtam a jobb emlonel kezdodtek a gondok anno...
102417. AnnaWass (válaszként erre: 102416. - Zsbrita)
2019. nov. 30. 17:25
Az elso mutet 2015-ben volt a Noverem dokinojehez mentem kertem egy dual plane azaz felig mirigy felig itzom alatti mellplasztikat de rossz orvost valasztottam ugyanis elotte tobb helyen voltam tobbek kozt a mostani dokimnal is Nemeth doktornal az Aesthetic—ben is de valahogy a Noverem miatt is gondoltam jo lesz a dokino! Sajnos a bal emlonel felevre ra ripling lett azaz implant gyurodes es visszamentem ujra mutott de csak a varratot erositette meg szerintem nem akarta eszre venni a hibat majd ujabb felevre mar annyira fajt hogy akkor mar vissza se mentem hanem megkerestem a Nemeth doktort aki konzilium ele kuldott tobben megvizsgaltak es egyontetu volt a 4 fokozatu kapszula kontraktura es mivel kidorzsolte a cicim egyik oldalat a meggyurt implant sajnos zsirt kellett potolni es felnyitotta a csaszart onnan az alhasrol vett zsirt es gyonyoruen megoperalt dual plane uj implanttal mint kiderul az implantot a dokino csak mirigy ala helyezte holott a zarojelentesben is dual plane technika szerepel... ez a helyreallito mutet a jobb cicimbem 2016 Januar vegen volt es en paranoid modon rettegek mostmar minden cici mutet kovetkezmenytol igy ejszakara viselem a sportmelltartot azota is... igen am csak a baloldali zavaro mert igy nem egyformak... az nincs csak mirigy alatt es igy most vegre szepen azt is helyre rakja Februarban... szoval ez ossz vissz a 4 mutetem lesz... a dokinohoz nem mentem vissza nem fontolgatram pert semmit ugy vagyok ezzel lehet naivan hogy oda fennt ugyis latnak mindent...tulkepp a korrekcio azert szulseges mert latszik egyre jobban a kulonbseg a felig izom alatti es a csupan mirigy alatti muteti eredmeny.
102416. Zsbrita (válaszként erre: 102415. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 16:56

Mikor volt a ciciműtéted? Írtad, hogy még most is sportmelltartóban alszol.:)

Miért kell korrigálni?

102415. AnnaWass (válaszként erre: 102413. - Zsbrita)
2019. nov. 30. 13:54
Igen vegul is az idealis en nem szeretnem a felepulest nagyon elhuzni tavaszig ezert dontottem a Febr-i idoszakra nekem picit lassubbak a felepuleseim es pld mai napig sport melltartoban alszom annyira feltem magam:) szoval ha raszakolom a minimum 6 hetet de inkabb a 12 akkor jocskan kitavaszodik... szerintem amugy ez doki fuggo is mar annyi mindent hallani de a teny hogy a hasizmokra bizony szukseg van utana az viszont mindent visz es szerintem sincs mire es hova kapkodni... valaki mondta par eve hogy elete legrosszabb 3 hete volt a kombinalt mutetje utan....nyilvan van elonye mert egyszerre vagyunk tul rajta de orulok hogy en sem eroltettem nagyon es szot fogadtam a draga doktornak:)en voltam a Gacs dr-nal par eve konzultacion nagyon szimpatikus!
102414. AnnaWass (válaszként erre: 102412. - Chrystins71)
2019. nov. 30. 13:48
Nagyon koszonom en is Neked:)
102413. Zsbrita (válaszként erre: 102410. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 13:42

Március-áprilisra tervezzük, attól függ, hogy lesz a hasizom.Kivárom türelmesen.:) Dr Gacs János az orvosom Budapest Plasztikai Intézet. Nagyon meg vagyok vele elégedve, emberileg és szakmailag egyaránt. A korai időpontot nem erőltette rám,csak mondta, hogy egy hónap után lehet. Én is egyben szerettem volna megcsináltatni, minden konzin mondja,hogy ugye milyen jó, hogy nem csinálta meg?:)

De a legutóbbi találkozásunkkor mondta ezt a 6 hónapot. Nem sürgetek semmit, meg nem szeretném elrontani az eredményt rohanással.

102412. Chrystins71 (válaszként erre: 102411. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 13:30

Nagyon köszönöm!

Neked pedig kívánok mielőbbi és könnyű teljes felépülést...!

102411. AnnaWass (válaszként erre: 102409. - Chrystins71)
2019. nov. 30. 13:23
En is osszeolvastam sok mindent mivel es bar nem eletem elso mutetje volt de a legnagyobb igy en is kisse feltem de annyira akartam es annyira elkeseredtem amikor kiderult hogy evekig hiaba a dieta a sport ha szetnyillik a hasizom (nekem 4,5cm) az sajnos nem engedi hogy vissza alakuljunk meg a LovelyBelly torna sem segitett es en szerencses vagyok mert “csak” 6 kg/nyi volt a felesleg de az bebetonozva:) ertem hat az IR en is olvastam igy nehezebb azert:( nem baj ha olvasgatsz csak ne eld bele magad mert mindenki mas es amiket olvasunk mind objektiv dolgok... en is parszor megijedtem attol amiket egyesek ateltek:(en pld nyirok gondrol nem hallottam csak olyanrol hogy a sok fekves miatt a mozgas szegeny eletmodtol hiztak sokan de ezt is meg lehet oldani tudatosan odafigyelve persze akinek eü problemaja van annak nehezebb:( nagyon drukkolok Neked:)
102410. AnnaWass (válaszként erre: 102408. - Zsbrita)
2019. nov. 30. 13:15
Nagyon koszonom ramfer most kinden pozitiv gondolat es jokivansag:) Nekem a ciciket Dec-rre mondta de en sajat elhatarozasbol dontottem megerzesbol inkabb hogy legyen majd Februar inkabb... igen amugy hasizmot kemenyen hasznalni kell nekem ez a sokadik mutet lesz mivel ez a doki hozta helyre egy elozo hibajat es most lesz a vegleges helyrehozo mutetem... A dokim Dr Nemeth Tamas (Best Contour) egy emberileg es szerintem szakmailag is fantasztikus EMBER aki minden kerdesre turelmesen erthetoen fogalmazva valaszol es szerencses vagyok hogy megtalaltam! Akkor Te majd Marciusra leszel tul a ciciken? Es neked ki az orvosod?
102409. Chrystins71 (válaszként erre: 102407. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 13:15

Köszönöm a válaszod!

A csopiba azt írták, hogy azért híznak, mert a műtét miatt sérül a nyirokrendszer..

A diétával nem lesz gond, hozzá vagyok szokva, de nagyon nehezen fogytam mivel IR-es vagyok és azért is híztam meg.

Ezért kicsit megijedtem, eddig ilyet nem olvastam sehol.

Várom már és félek is, sok rosszat (is) olvastam amióta megvan az időpontom... :-)

Dr. Tillmann Zsolt fog műteni szekszárdon, pozitívan állok hozzá, de egyre többett olvasgatok, amit talán nem kéne. :-)

102408. Zsbrita (válaszként erre: 102406. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 12:35

Köszi a válaszod.:)

Nov. 25-re írtak ki ciciműtétre, de mondtam a dokinak, hogy szó sem lehet róla. A mellplasztikás fórumon mondta egy csajszi, hogy 100%-ban csak hasizomból csinált mindent. Támaszkodni nem szabad a kezünkre, most meg így kelek ki az ágyból. Kérdeztem dokimat mikorra lesz 100%-os a hasizmom, azt mondta fél év, úgyhogy megvárjuk.:)

Megkérdezhetem ki a dokid és hol műtöttek?

Gyógyulást és kitartást kívánok Neked a sebgyógyuláshoz! Minden rendben lesz, ne félj!:)

102407. AnnaWass (válaszként erre: 102405. - Chrystins71)
2019. nov. 30. 11:48
Szia! Elore is kivanok minden jot konnyu felepulest! Igen ezt en is olvastam hogy ez nem fogyaszto mutet celszeru elerni vagy kozelebe lenni az idealis sulynak a mutetkor es utana tartani de az en orvosom azt mondta hogy 2-3 kg nem latszik meg egy teljes hasplasztikazas utan... de azert jobb ha tartjuk a sulyt dieta mozgas stb... szerintem ez is mint minden egyenfuggo sokan pld felso testre combra hiznak jobban...de legjobb mint mindenben az arany kozeput es az egeszseg megtartasa! Kitartast majd neked:)
102406. AnnaWass (válaszként erre: 102404. - Zsbrita)
2019. nov. 30. 11:44
Szia! Orulok:) en liposzomalis C vitamint szedek napi 8 kapszulat az kb 2400mg! Altalaban pedig napi 500mg szoktam telen nyaron de ez most igy jo es a doki is kipipalta szoval meg egy honapig biztos hogy ennyit szedek! Nagyon ugyes vagy hogy vezetsz mar! Csak igy tovabb:)
102405. Chrystins71
2019. nov. 30. 11:27

Sziasztok Lányok!

December 17.-én lesz hasplasztikám.

Facebookos csopiban olvastam, hogy van aki hízik utána, hiába diétázik.

Tapasztaltatok ilyet?

Köszi előre is a válaszokat!

102404. Zsbrita (válaszként erre: 102402. - AnnaWass)
2019. nov. 30. 11:01
Szia! Nekem okt. 22.-én volt a műtétem, tegnap vezettem először, minden rendben volt. Sorstársak vagyunk, egyidősek:) Nekem is lesz mellplasztikám. hány gr. c vitamint szedsz?
102403. AnnaWass (válaszként erre: 102401. - Agika860829)
2019. nov. 30. 08:16
Szia! Amig gennyes nem szabad osszevarrni sajnos ez turelem jatek hamarosan kitisztul jarj kotozesre ahogy a dokid mondja mert nem jatek! Ossze fogja varrni legtobbszor ez lesz de hallottam olyat is hogy hagyjak szepen osszeforrni csak akkor a heg nem lesz tul szep! En most irtam ide eppen... ugyanigy jartam es ket hetig kotozte majd tegnap osszevarta.... kitartas! Anna
102402. AnnaWass
2019. nov. 30. 08:08
Sziasztok! Anna vagyok es Oktober 21-en volt teljes koru hasplasztikam zsirleszivassal! Szepeszeti beavatkozasnak indult kb 1 eve mar terveztem de a nyaron kiderult hogy szetnyilt hasizmom van igy aztan felgyorsitottam az esemenyeket.. robiden probalok irni: 6 eve szultem 48 eves leszek... kb 6 kg feleslegem volt az mind a csipo alhas teruleten... amikor felnyitott az orvos kiderult hogy 3 db klassz hasfali servem is volt es egy szepseges db a koldokbe is emiatt uj koldokot is kaptam... a mutetet egy maganklinikan vegezte az ovosom akihez eredetileg Mummy Makeover tervvel mentem azaz mell es hasplasztika teljeskoruen... gyorsan kijozanitott hogy ket ulesben fogja tudni csak... tehat var ram meg egy mutet Februarban majd... a muteti elokeszuletek rendben mentek a mutet utan kaptam katetert amit nem ereztem akkor sem amikor kivettek az atkotozeskor reggel mad haza engedtek 5 napig ket szep cso logott kifele ketoldalt... a 23ik napig nem volt semmi gond majd kiszedte a seged varratokat es nehany normal varratot a koldokbol is....a 24-ik nap este begyulladtba sebem a varratom kozepen kb 3-4 cm hosszan a varrat allitolag “ledobta” a varr a hegszovetet is.... a teljes varratom 54 cm amugy... szoval kezdodott a kalvaria... ket hetig jartam kotozte kenegette biztatott hogy meggyogyul de a seb olyan ronda lett ket nappal ezelott hogy tegnap du osszevarrta kis mini mutet kereten belul a maganrendeloben szoval mire nagy nehezen az 5-ik hetre kitudtam maszni egyedul az agybol most kaptam uj csodas varratokat ujra es kezdodik elolrol.. de mostmar ok lesz! Allitolag ez a sebgyogyulasi zavar sajnos nem ritka... amit meg el tudok mondani ezt a mutetet ugy szabad csak bevallalni hogy van segitsegetek foleg az elso kritikusabb 2 hetben! Kohoges tusszentes kacagas nekem ma a 5-ik hetem vege fele sem igazan megy de a labadozas egyedi egyikunk sem egyforma en pld ulni meg nem tudok! A zsirleszivas miatti odemak meg a felso combomon vannak es imadnak engem mert alig akarnak felszivodni! Naponta amugy is de a mutet ota emelt dozisban szedek C vitamint es a tobbi D es B komplex stb keszitmenyeket...jokat kell aludni combok ala parnaval nekem az agyam allithato igy a fej resz azota is billentve van a combok ala parnak es igy kenyelmes foleg este ota hogy uj varrataim vannak pont kozepen odalennt.... igazabol nagy fajdalmaim nem voltak egyszer sem de meg sem vartam 3 hetig kapkodtam 6 orankent a Cataflam-t! Kivanok kellemes labadozast sorstasaimnak es batorsagot kitartast elore is azoknak akik tervezik! A vegleges forma a 3 ho utan lesz emiatt nem tettem fel meg fotot de probalok mert a 14 napon este azert csak lefotoztam magam de igazabol engem a vege erdekel majd! Ja es a hirtelen mozdulatokkal vigyazzatok autot ne vezessetek 4 hetig ha tehetitek nekem az orvosom mondta hogy vannak meglepik ilyenkor meg.... Anna
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook