Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
5113. marótiné (válaszként erre: 5093. - Szmandi73)
2008. okt. 24. 12:35
szia szmandi!nagyon szép lett a pocid gratulálok és további jobbulást kívánok!nagyon bátor voltál:D
5112. Szmandi73
2008. okt. 24. 12:31
Köszi lányok a jó tanácsokat, ha ma du. is lesz lázam, akkor felhívom az orvost mindenképpen. Gondolom, ha a seb miatt lenne, akkor egész nap lázas lennék, nem csak du-ra... de inkább mondjon valamit ő, nehogy baj legyen. Amúgy teljesen jól vagyok, azért sokat pihenek, egyre könnyebb a zuhanyozás is. A köldököt ti kenegettétek, vagy ha jól emlékszem, abba bele kellett csöpögtetni a Betadine-t?
5111. Hilda40 (válaszként erre: 5107. - Szmandi73)
2008. okt. 24. 10:54

Szia Andi!

Örülök, hogy túl vagy rajta te is! :)

A lázzal kapcsolatban nekünk hazajövetelkor azt mondta Kelemen doki, hogy minden délután mérjük meg 6-kor, és 38 fokig belefér, afelett szóljunk. Tehát gondolom, hogy valóban lehet láz a műtét miatt, hisz eleve szóba került. Persze az is lehet, hogy van, és köze sincs a műtéthez.

Szerintem is hívd fel az orvost - lehet, hogy már meg is tetted -, mert ő tudja, hogy ilyenkor mire kell még jobban figyelned, mit kell tenned. Gondolom kikérdez, és ellát tanácsokkal.

Biztos minden rendben lesz, vigyázz magadra!

5110. lizi35
2008. okt. 24. 09:30
Hali lányok! Szeretném kérdezni,attól aki vezet,hogy mikor tudott először kocsiba ülni műtét után???
5109. bolyhostopi (válaszként erre: 5107. - Szmandi73)
2008. okt. 24. 08:09

Megnéztem a képeidet,hatalmas nagy a változás!Gratulálok az orvosodnak és főként neked az akaraterődhöz.

A lázzal nem kell viccelni,mond el az orvosodnak,jobb kizárni azt,hogy a mütét miatt lenne.

5108. leddy27 (válaszként erre: 5107. - Szmandi73)
2008. okt. 23. 23:16

Nekem még pár napig itthon volt hőemelkedésem, bár 37,5 fölé nem ment. De engem is 38-as lázzal diagnosztizáltak elmenetelem előtti este (nővérke nagy örömére :) de aztán hazaengedtek és mondták, hogy hőmérőzzek minden nap. Aztán pár napig nem volt, azóta nem mértem. De már bezáródott a seb, nem váladékozok kb. 3 napja.

Ha holnap is lázas leszel, hívd fel nyugodtan és megmondja mit tegyél!


Már 2 hetesen, főleg mondjuk varratszedés után, de szuperül lehet oldalt fekve aludni éjjel :)

5107. Szmandi73
2008. okt. 23. 22:45

Mindenkinek köszönöm az elismerő szavakat, de ez, hogy ilyen lettem, most nem csak az én érdemem, hanem nagyrészt Dr Kelemen Péteré! ;) (Én a -30 kg-ot tettem hozzá részemről)

Ildikó, a férjemnek nagyon tetszik, bár ő most is azt mondja, az előzővel is teljesen jó voltam neki, úgy szeretett és kész (szerencsés vagyok, nagyon).

Zsazso, én most a hasplasztikai galériában láttam a képeket, egyenesen az adatlapon lévő képeim közé tettem, nem tudom, hogy kerülnek át máshová is...

Lizi35, lehet oldalt is fordulni, de nem könnyű manőver, egyrészt az kissé fájdalmas a varratok és a cső miatt, másrészt az ágy a matracvédő miatt nagyon csúszik, és nehéz megtartani magadat. Az ágy szélébe kapaszkodva próbáltam oldalra fordulni és egy nagyobb törölközőt tettem a hátamhoz, hogy úgy is maradjak, de elég kényelmetlen volt. Szerencsére onnan, hogy felállhatsz, már nincs ezzel gond, a háton fekvés ideje nagyon lecsökken.


Most kicsit meg vagyok ijedve, kedd óta du-ra mindig hőemelkedésem van, már a kórházban kezdődött, 37,9-el. Ott azt mondták, nem a sebtől van, és így elengedtek haza. Tegnap 37,5 volt, ma már 38°, kicsit aggódom, mi lehet ez. Volt ilyen valakinek közületek? Lehet, hogy szólnom kell a doktornak holnap... legalább, hogy megnyugtasson. Gondolom, azért egy ekkora műtét, ilyen nagy seb kiválthatja a szervezet ilyen reakcióját, de nem vagyok túl nyugodt...

2008. okt. 23. 21:06

Szmandi!


Óriási a változás. szuper.

5105. macsekcica (válaszként erre: 5092. - Szmandi73)
2008. okt. 23. 21:00

Szép lettél Szmandi!

Gratulálok!

Nagyon vigyázz a gyönyörű hasadra:)

5104. macsekcica (válaszként erre: 5086. - Zsorzsika)
2008. okt. 23. 20:57

Szia Zsorzsika! Whisky nem jó?????:)))))

A gyógypálesz helyett:))))))))

5103. lizi35 (válaszként erre: 5058. - Szmandi73)
2008. okt. 23. 15:21

Szia Szmandi! Fantasztikusan szép lett a te hasad is! Nagyon jó,hogy te is ilyen részletesen irod le az élményeidet,mert így megint bátran indulok én is és szerintem a társaink is a műtétnek! Köszönjük!!!



A háton fekvésről szeretném kérdezni,hogy az első nap csak háton lehet feküdni vagy másképpen nem is tud feküdni az ember lánya??? Azért kérdezem,mert én sem tudok háton feküdni hosszabb ideig mivel "lumbágos" vagyok!!

5102. bjudo (válaszként erre: 5092. - Szmandi73)
2008. okt. 23. 15:15

Gratulálok! Ez aztán a változás! Gyógyulgassál, és örüljél a szép új hasadnak.

Remélem az enyém is ennyire látványos lesz...

5101. zsazso
2008. okt. 23. 14:37

Szmandi !

Nem a hasplasztikás helyen vannak a képeid ! Gondolom oda szántad ,de a forumozók képei között van. Bocsi hogy bele szolok !!

5100. ildiko1977 (válaszként erre: 5095. - Leddy27)
2008. okt. 23. 14:18
Futás: esetleg a hatodik hét után lehet próbálkozni.. de csak ha az orvos is javasolja.
5099. zsazso (válaszként erre: 5093. - Szmandi73)
2008. okt. 23. 14:18

Sziasztok !

Hát Szmandi , ez aztán a látványosság . Nagyon szép! Gratulálok !!! Megérdemled igazán a szép pocit.

2008. okt. 23. 14:16

Sziasztok!


Csak gyorsan bekukkantottam, és Andinak ( Szmandi73)

szeretnék gratulálni!

Nagyon szép lett a hasad!! Tényleg óriási a változás! Férjed mit szól hozzá?

5097. leddy27
2008. okt. 23. 14:01
Tegnap este meg a frászt kaptam a tus alatt :) párom vár a közelben, hátha baj van, én meg nyugodtan tusolok, miközben egyszer egy olyan érzés volt a hasamon, mintha odanyúlt volna a kezével, hát majd betojtam, még asszem sikítottam is :) de csak a hasam viccelt meg, a közelemben se volt... De így szabadon álltamban néha érdekes érzéseket produkál a poci mindenfelé... meg ezek a dudorok...kész vagyok :)
5096. Szmandi73 (válaszként erre: 5094. - Leddy27)
2008. okt. 23. 14:00
Köszönöm, így képen látva nekem is horror, milyen voltam, pedig én így éltem ezzel együtt... nem baj, az a lényeg, hogy már sokkal jobban fogom magam érezni!
5095. leddy27
2008. okt. 23. 13:58

El akartam mesélni, hogy tegnap vicces dolog történt velem. Az úgy volt, hogy időre mentem valahova és a busz nem az orrom előtt akart elmenni?? A végállomásnál lakunk szerencsére és már csengetett, még volt 10 méterem a buszig, na próbáltam futni, persze a végén gyors séta lett, hasat fogva és inkább galoppozva mint futva :) De elértem! Gyorsan le is ültem :)

De megállapítom, hogy nem tudok futni! Ez nekem új... régi lánykák mikor tudtatok először futni??

5094. leddy27 (válaszként erre: 5092. - Szmandi73)
2008. okt. 23. 13:56

Hős vagy! :)

Az előtte képek ledöbbentettek, rád fért a műtét :) de nagyon szép lett a pocid!

Aztán pihenj sokat!

5093. Szmandi73 (válaszként erre: 5091. - Lehotaine)
2008. okt. 23. 13:34
Szerintem az a lényeg, hogy találj egy olyan helyet, ami szimpatikus, jó orvosok vannak, és biztonságban érezd magad! Ezt nem feltétlenül csak Budapesten találhatod meg, nagyon sok vidéki kórházban vannak különb körülmények, mint a fővárosban. Nekünk a Szent Imre autóval 1 óra, ezért választottam ezt a helyet, meg persze az orvos miatt :). Tényleg csak jókat mondhatok mindenről és mindenkiről, maximálisan meg vagyok elégedve!
5092. Szmandi73
2008. okt. 23. 13:26
Sziasztok! Túl vagyok az első zuhanyzáson, este összeszedtem minden lelki és testi erőmet... hát, nem volt könnyű! Reszkettem, mint a nyárfalevél, és irtó gyengének éreztem magam, de a víz alatt már megnyugodtam. Annyira kiütöttem magam, hogy a haskötő felvétele után már fel sem bírtam állni, elaludtam. Ma tettem fel képeket, készüljetek fel a borzalmas látványra /ami az előzményeket illeti :)/, megdöbbentő a változás, nekem még most is hihetetlen...
5091. lehotaine (válaszként erre: 5081. - Szmandi73)
2008. okt. 23. 13:16

szia!


Én kecskemétiként nem szerettem volna utazgatni, s szerencsére itt a Megyei Kórházban van plasztikai sebészet, így itt helyben csinálta a műtétet Dr. Svébis Mihály. Nagyon kedves, s amennyire eddig (kétszer láttam kötéscsere alkalmával a sebet) meg tudom ítélni, jó munkát is végzett.


Mielőbbi gyógyulást Neked!


Üdv:

Móni

5090. lehotaine (válaszként erre: 5076. - Zsazso)
2008. okt. 23. 13:13

Szia!


Nincs semmi fájdalom még mindig, hála Istennek. Ha túl sokat teszek-veszek, akkor gyomortájékon érzek egy kis izomlázhoz hasonló kellemetlenséget, de ez nem vészes egyátalán.


Üdv:

Móni

2008. okt. 23. 12:41
Lenne még olyan kérdésem irányotokban,hogy a köldök körüli pukli,'kis vakondtúrások' még kb.mennyi ideig kellemetlenkednek előreláthatólag?Csak mert ha az nem lenne mint tünet,tök jól el lehetne lenni?!egyébként most tartok még csak a 6. hétnél?!
2008. okt. 23. 12:37
köszönöm szépen zsazsonek is és a többieknek is a segítségét aloe vera ügyben!Aranyosak vagtok és segítőkészek!Köszi mégegyszer!
5087. Lillianna
2008. okt. 23. 10:30

Az Aloe Vera tényleg nagyon jó!

Mi sokmindenre használjuk külsőleg.

A felépüléshez tudok egy tuti társat, amivel jobban repül az idő.

Van egy cuki mininotik-om, imádom.

5086. Zsorzsika (válaszként erre: 5068. - Macsekcica)
2008. okt. 23. 08:22
Naná! Nem esne jól? :-)
2008. okt. 22. 21:30
sziasztok csajok jó éjt mindenkinek:D
5084. zsazso (válaszként erre: 5079. - Leddy27)
2008. okt. 22. 20:09

Remélem jó lesz ez a contractubex, , bár most még eggyett ajánlottak , esetleg nézdd meg. ide másolom:

www.energy.sk oldalt, ahol van magyar menü, és ott olvasd el a leírást, és meg tudod rendelni online is. a krém neve cytovital.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook