Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1488. blanci
2008. márc. 3. 17:43

Sziasztok,

Annesz, szerintem nagyon szép lapos lett az oldalfelvételek alapján. Mit mond a dokid az oldaladról el fog tűnni a dudor?

Máté anya!

Nekem állítólag kisebb hasplasztikám volt köldöksérvvel, új köldök kreálással. Ezért vállalta be az orvosom a két műtétet egyszerre. Mellem gyakorlatilag nem volt, így szilikont tettek be. AZ első napokban nehezen kaptam levegőt, ennyi volt a kellemetlenségem. Nekem csak az első éjszaka kellett állandóan fájdalomcsillapítót kérnem, utána már egyáltalán nem volt rá szükségem. A hasam lehet, hogy azért nem éreztem, mert a mellkasomra koncentráltam, de nem fájt. (Mondjuk nekem úgy tűnik magas a fájdalomküszöböm, mert a szüléseimet sem nagyon szenvedtem meg.) Nekem mindenképpen praktikusabb volt így egyszerre a kettő, mert a kisebb gyermekem még csak 11 hónapos lesz. Már alíg várom, hogy végre emelgethessem. Csak most volt alkalmam erre a műtétre, mert hamarosan dolgozni kezdek és onnan nem tudok kimaradni ennyi időre.

Maja!

Én még azért tartok a zuhitól, egyedül nem is merek belevágni, mert a sebem látványát nem jól bírom. Első alkalommal el is ájultam, szerencsére anyukám fogott. Nekem is érzéketlen és püffedt a hasam, kiváncsi vagyok mit lesz szerdán. Én igazán ezekhez a varrat dolgokhoz nem nagyon értek, így azt sem tudom mi az a tovafutó varrat. Kicsit tartok a dologtól, mert elég soknak tűnik nekem egyszerre.

2008. márc. 3. 17:37
Picur válasz ment!!!
1486. annesz
2008. márc. 3. 17:11

Sziasztok!

Raktam fel 6 hetes képet.

Nekem estére duzzad be a hasam+ a varratnál kemény pukli lesz. Ma visszakívántam a haskötőt. (ezt se gondoltam volna)

Az oldalamon lett egy 3. cicim, remélem tornával eltüntethető. Ha nem, marad a korrekciózás.

2008. márc. 3. 16:42
Olvasgatva a püffedésről és ödémáról szóló írásaitokat, mostmár örülök, hogy belőlem csak 2 hét után szedte ki a csöveket az orvos. Nagyon utáltam velük létezni, de úgy látszik, volt értelme. Az egyik cső szinte az utolsó napig szivárgott. De így legalább ki tudott jönni, és most sehol egy duzzanat. Remélem már nem is lesz!!
1484. katicabogár44 (válaszként erre: 1480. - Thisa)
2008. márc. 3. 16:26
ha olyan sokáig kellett szívogatni, és még püffedt is, ne siess levenni a fűzőt! Megéri türelmesnek lenni! Most pár nap türelmetlenséggel az utánna lévő pár év,és a műtét eredményét teheted kockára.Csak lassan!
1483. Máté anya (válaszként erre: 1481. - Blanci)
2008. márc. 3. 15:37

Szia!

Nekem is mell és has lesz egyben.Kilehetett bírni?

Melyik volt a kellemetlenebb?

Pontosan neked mit csináltak?

Bocs a sok kérdésért,de nagyon érdekel,hogy mi vár rám.

1482. Maja30 (válaszként erre: 1481. - Blanci)
2008. márc. 3. 15:35

Szia!

A mai napon a tovafutó varrataim végét vágták le. Csütörtökön kell visszamennem varratszedésre. Pedig lelkileg már felkészültem rá. Hát, úgy tűnik, a varratszedés szépségeiröl töled hamarabb értesülök. Láttam ma a hasam, felteszek majd képeket is. Szerintem szép, bár még persze püffedt. És elég érzéketlen is. De ez még természetes. Jó neked, hogy már tusolhatsz...

1481. blanci
2008. márc. 3. 14:32

Sziasztok,

igen, még vannak varrataim, csak szerdán veszik ki őket.Én már láttam a sebem, mert péntek óta zuhanyozhatok, amihez le kell vennem a fűzőt. Majd írd meg lszi, milyen a tied varratszedés után. Thisa még 6 hét után sem jobb a helyzet? Te már emelsz?

Üzenem a műtétre váróknak, hogy nekem egyáltalán nem fájt a sebem, lehet hogy a fűzőnek köszönhetően. (Bár nekem mellplasztika is volt egyben, ami elvonhatta a figyelmemet)

1480. Thisa (válaszként erre: 1471. - Blanci)
2008. márc. 3. 14:07

Nyugi..én ma vagyok 6 hetes, még éjjel-nappal hordom a rucim, bár sztem csütörtöktől leveszem...

A lényeg, hogy nmég nekem is pufibb, mint közvetlenül a műtét után...Kitartás....mást úgysem tehetünk...

Van olyan cucc, amit leszívnak a bőr alól (nekem 3 fecskendőnyit szívtak kb 2 hét után...), meg van ez a kemény dudor...ami majd csak elmúlik már... Ha puha a hasadon a duzzanat, akkor lehet h víz/savó v mi, akkor mutasd meg a dokidnak...

1479. ruki
2008. márc. 3. 14:03
SZiasztok lányok! Ugy látom már mindannyian lázban vagytok, én is már megvettem mindent amit viszek a korházba. Képzeljétek el minden eredményem jó lett csak a koleszterinem lett nagyon magas de remélem ez nem befojásol semmit.
1478. Thisa (válaszként erre: 1463. - Anya01)
2008. márc. 3. 14:02

Nekem 2 elég hosszú cérnát húztak ki egyben. tehát varratoknak mondom...de az nem a hagyományos-egyöltés-egy csomót jelent:-)

két oldalt lógott ki egy-egy szál, meg középen volt 2 csomó kötve

2008. márc. 3. 09:01
Ha már az ivás szóba került: vagy a kisdobozos üdítő amiben van hajlékony szívószál, vagy a kisüveges ásványvíz, (ha tudsz üvegből inni?)praktikus a műtét után, mert a pohárhoz jobban fel kell ülni,és az a felpreparált pocival nem olyan kellemes.De ez úgyis csak az első napig tart, aztán a kollektív műtétes csapat talán még pezsgőt is fog bontani!
1476. Maja30 (válaszként erre: 1457. - Tünde41)
2008. márc. 3. 07:31
Egy vékony köntöst vittem és persze 4 hálóinget (felül gombosak voltak, így egyszerűbb volt felvenni, "beleléptem"), 2 gumisderekú pizsit. Bár kórház végig biztosított kórházi, végig gombos hálóinget. Egy praktikus apróság: Rossmanban lehet kapni olyan apró tasakos törlőkendőt, ami óbudai vizet tartalmaz. Egyesével vannak csomagolva ezek a z illatanyagmentes kis lapocskák. Nagyon klassz dolog közv. műtét utánra, amikor még nem ihatsz, de jól esik picit a szád, vagy az arcod felfrissíteni, nyakad áttörölgetni. Párnát fej és láb alá sztem felesleges vinni, hiszen valószínűleg lesz a kórházban.
1475. ágikám (válaszként erre: 1451. - Anya01)
2008. márc. 3. 07:23
Köszi, akkor nem is kísérletezem vele. Most kezdtem el nézegetni, hogy milyen krémek jók a sebre, és milyen tapasztalatok vannak ezekkel kapcsolatban. Elég eltérőek a vélemények!
1474. Maja30 (válaszként erre: 1471. - Blanci)
2008. márc. 3. 07:22

Szia!

Az én műtétem is február 20-án volt. Amennyit ki tudok venni a haskötőn keresztül, hát..., még nekem is elég ödémás. Na sebaj! Majd a mai varratszedés után megnézem "közelebbről". Neked vannak még varrataid?

2008. márc. 2. 23:54

Sziasztok lányok!

Húúúúúú, de közeleg a műtétetek napja!! :)

De jó Nektek! Picur Neked is nagyon jó, hogy mindjárt mész konzultációra. Melyik dokihoz is?

Én 12-én megyek! Nagyon várom, és nagyon elszánt vagyok műtét ügyben. Úgy szeretnék szép lapos hasat, akkor is ha ülök,meg előre hajolok!

Bárcsak kapnék még június előttre műtéti időpontot, mert Kelemen doki júniusban szabin lesz. Annyira izgulok emiatt!!

Jó éjt lapos hasúak, és leendő lapos hasúak :)

1472. b1c727be4e (válaszként erre: 1463. - Anya01)
2008. márc. 2. 22:29

Szia!

De igen, azt hiszem, hogy egy szállal varrtak, de kiszedésnél elvágta, és három darabban szedte ki. Ja, és a köldökömből is szedett ki varratot.

1471. blanci
2008. márc. 2. 21:59

Sziasztok!

Én már jártam itt nálatok kb. 1 hónapja, érdeklődtem, olvasgattam. Aztán hirtelen felindulásból meg is műttettem magam. Szerdán lesz két hete a mütétem. Érdeklődnék azoktól, akik már túl vannak rajta: nektek is ödémás volt a hasatok? Meddig tartott? Nekem egyenlőre igencsak fel van puffadva. Ez egy kissé elkeserít, mert azt hittem egyből lapos lesz.

Köszi a válaszokat!

1470. Tünde41
2008. márc. 2. 20:49
Jó éjt mindenkinek!
1469. anya01
2008. márc. 2. 20:47

És már én is itt kell, hogy hagyjalak, tényleg függők lettünk:)

És még én papoltam a gyereknek:)

Aludj jól, szia!

1468. Tünde41 (válaszként erre: 1464. - Anya01)
2008. márc. 2. 20:44

Már tiszta függőnek érzem magam. Nincs nap ha itthon vagyok, hgoy ne nézzek fel.Nem minden esetben van időm írni, de minden nap elolvasom mit írtak a többiek.

Vasárnap ese van, mégis csak ketten vagyunk itt!

Lányok hol vagytok?

1467. anya01
2008. márc. 2. 20:43

Jó-jó. Csinálok a tükörben valahogy.

Ami fenn van azt még a doki csinálta.

1466. anya01
2008. márc. 2. 20:42

Na megyek,elrakom a kölköt,mert már az egész net-függő:)

További szép estét mindenkinek.

Holnapi viszlát.

1465. Tünde41 (válaszként erre: 1463. - Anya01)
2008. márc. 2. 20:41

Ezt én sem értem, miért van nekik annyi varrat! De remélem jelentkeznek és ha tudják elmondják nekünk!

A képeidet azért is várjuk, mert ugye Te 3 hónapos vagy, és 3 hónapos pocit nem igen láttunk.

Klau sem igazán jelentkezik, biztosan neki is sok a dolga:-(

Tőlled is várjuk az új fotókat!!!!!!

1464. anya01
2008. márc. 2. 20:37

Tiszta kukkolók lettünk!

Én is vadászom az uj képeket mindig:)

1463. anya01
2008. márc. 2. 20:37

Már csak nagyon picike, tényleg el fog tűnni.

A képpel várok még kicsikét, had halványodjon.

Egyébként csak egy vékony csik az egész.

Nem válaszoltak a műtöttek, hogy miért van több varratuk.

Nem egy szállal varrtak?

1462. Tünde41
2008. márc. 2. 20:32
Anya igazán rakhatánál fel mostani pocidról képeket! A kis gombócod már teljesen felszívódott?
1461. Tünde41 (válaszként erre: 1458. - Anya01)
2008. márc. 2. 20:30
szuper vagy, ami az eszedbe jut, és hasznos volt kérleg írd le, mert pl a törlőkendő eszembe nem jutott!!!
1460. anya01
2008. márc. 2. 20:30
Puszi Tünde!!!!!!!!!!Köszi!
1459. Tünde41 (válaszként erre: 1456. - Anya01)
2008. márc. 2. 20:28

Persze hogy kevés, olyan sz...... idő van kinn, hogy az katasztrófa.Az embernek nincs kedve kimozdulni a lakásból. Legalábbis én ma csak pár percre dugtam ki az orrom!!

De hamarosan jön a jóidő, és beindul az üzlet:o) Aztán akkor jöhet a következő nagy nap!!!!!!Szorítok neked, hogy így legyen, mert megérdemled!!!!!!!:-)))))

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook