Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
102793. Agika860829 (válaszként erre: 102789. - Laszlokartárs)
2020. jan. 5. 15:51

Igeeen! Várjuk a mosolygós smile-kat!😅😊👌😉

Igazán nincs mit László!

Üdv Neked!🤗

102792. AnnaWass (válaszként erre: 102791. - Torpiri)
2020. jan. 5. 13:44
Igen teljesen igazad van amigy nekem a csaszarom katasztrofa volt anno az elso 3 nap azt hittem itt a veg es ez most tenyleg nem tulzas de utana valahogy mintha elvagtak volna... ez most szinte semmi vesz csak a sebzavar ha nem lenne... mert kis terulet kb 2,5 cm de uralja 0-24 az eletem es fajdogal szur nyillal viszket minden amit el lehet kepzelni es marha ronda is raadasul ket napja korulotte kipirosodott de kezelem tobbfele krem utan a jo oreg neogranormon valik be de csak hallkan suttogom nem merem elkiabalni! En is ezt vallom hogy barmikor ujra nekivagnek szo se rola mert a muteti terulet tobbi resze gyonyoru es a doktorom is egy gondos turelmes szakember szoval ez nem kerdes...koszonom nagyon sok erot adott kedves leveled igazan sokat jelent🙏🏻😊 remelem most a 11 hetem lassan vegen mar kozelebb van az ido amikor vegre elfelejthetem a csunya ronda kilatastalan napokat! Szep pocakot Neked es tovabbi pazar felepulest mindannyiunknak❤️🙏🏻
102791. torpiri
2020. jan. 5. 13:29

Jaj...fel a fejjel,nem elkenődni.

Erősek vagytok mindannyian.

Tudom vannak nehéz napok, de higyjétek el ha vége, akkor minden ok lesz.

Én a császáraimnál szenvedtem így, féltem is hogy most is ez lesz (Most megúsztam kevesebbel) de a végeredményre gondoljatok. Csak a magam véleményét mondhatom,de a "szenvedések" ellenére, már ma újra kezdeném.

Hihetetlen mennyi önbizalmat adott ez az egész.

Szóval csak azt szerettem volna leírni, hogy ne legyetek elkeseredve (bár én is voltam, tudom könnyű mondani).

🥰😘❤

102790. AnnaWass (válaszként erre: 102786. - Agika860829)
2020. jan. 5. 12:44
Ohh eleredt a konnyem eddig birtam eros lenni😢 abszolut tudom mit erzel min mesz mentel keresztul hisz en is ugy olegetem a kislanykamat hogy mindig felmaszik a szekre a konyhaba es jonnek az olelo percek es amikor elmegy oviba vagy mennek arhova ketten apjaval sosem hagyja ki a gyenged puszit a hasamra aahhh omlik csendesen a konnyem mar homalyos minden istenem ezek a nehez percek igazan es Te is mind aterzed atelted es jo hogy ilyen igazi baratok vannak virtualisan bar de vannak mint Laszlo de sorolhatnam meg a sok erzo sorstarsat itt...🙏🏻 Hala mindenkinek! Koszonom a soraidat igazan jol esnek legyen mostmar vege a kinlodasnak es remelem hogy hamarosan meggyogyulnak a sebzavarok🙏🏻😊
102789. Laszlokartárs (válaszként erre: 102788. - Agika860829)
2020. jan. 5. 12:37

jaaa, akkor értem, én javarészt laptopról nyomkodom, de akkor majd mobilról is írok néha, ha smilét akarok :)


köszönöm a segítséget :))

102788. Agika860829
2020. jan. 5. 11:59

Laszlokartárs!


Ahogy pötyögsz a telódon ott találod...nem az oldalról szedtem én sem. 👍😅✌🙈😉

102787. Laszlokartárs (válaszként erre: 102786. - Agika860829)
2020. jan. 5. 11:33

örülök, örülünk hogy itt vagy köztünk :)

kitartást.

ui: honnan szeditek ezeket az animált smiléket? :DDDDDD

vagy ismét én vagyok a béna, nincs kizárva :))

102786. Agika860829
2020. jan. 5. 10:14

László és Anna Wass!


Leírhatatlan érzés olvasni a sorokat és azt a sok lelkesítő üzenetet. Sajnálom, hogy nem csatlakoztam előbb. Nem volt lelkierőm fórumozni, itt a vége fele tudjátok jól mit "éreztünk és küzdöttünk".

Nagyon bízom benne, hogy mielőbb meggyógyulunk mindannyian.

Ez nem egy hónapos "kaland" volt ám Nekünk. Most tudat alatt múlt időben írok, de tényleg hiszem hogy itt a vége...

Anna! Átérzem a helyzeted..nekem egy 3 éves eleven kisfiam van, November 13 óta nem vettem az ölembe, nem alszom vele, küzdök és küzdök minden egyes nap!

Vegyük fel a kapcsolatot Fb-on!

Gyors gyógyulást, szorítok Nektek!🙏🏽😊🥰

102785. Laszlokartárs (válaszként erre: 102784. - AnnaWass)
2020. jan. 5. 08:47

ezt tapasztaltam is, köszönöm :)))))


de azért te is írj kérlek majd mert az is jó dolog ám, amikor te is ki tudod magad egy jó ízűen panaszkodni ám :))


tapasztalatból mondom :)

102784. AnnaWass (válaszként erre: 102783. - Laszlokartárs)
2020. jan. 5. 08:30
Igazan en is nagyon koszonok mindent Neked is es nagyon szivesen barmikor segitek irj nyugodtan itt v fb mindegy en szivesen “meghallgatlak” es tiszta szivbol segitek amiben csak tudok🙏🏻😊
102783. Laszlokartárs (válaszként erre: 102779. - AnnaWass)
2020. jan. 5. 06:37

így igaz nagyon jókat szoktunk beszélgetni FB-n Annéával/Veled, és ő nagyon sokat segített nekem hogy megnyugodjak, szakmai téren is nagyon a topppon van.

nagyon szokszor velem volt/voltál virtuálisan és verbálisan is, amikor aggódtam, a mély ponton voltam.


nem tudom elégszer megköszönni neki és Keki70 fórumtársamnak, aki te melletted itt privátban is sok sok érzelmi támogatást adott nekem.


ez egy fanatikus oldal, de csak is a felhasználók miatt talán a legjobb ilyen oldal ez :)


köszönöm mindenkinek a sok sok segítséget, támogatást:)

nem elköszönök, csak szerettem volna leírni hogy te is kedves Anna és a többiek akikkel átéljük nap mint nap ezeket a gondokat, problémákat, "élményeket", milyen jó érzés leírni, megosztani másokkal akik hasonló helyzetben vannak.


köszönöm neked nagyon, amit adtál nekem, önzetlenül...


kitartás kívánok és kérlek te is számolj be hogy alakul az életed, a gyógyulásod itt is van az "arckönyv" oldalon :)

2020. jan. 5. 06:33

szép jó reggelt, tegnap voltam dokinál, nem varrt össze újra, azt mondta minden rendben van, az is szépen összeforr, és hámosodni fog, nincs ok a varrogatásra :)

azt mondta a belső felszívódó varratokat löki ki a testem, azért van ez.

ne aggódjak, nem lesz gond, sőt tegnap egy órától el is hagyhattam teljesen a haskötő használatát.


mit nem mondjak, ez azért nagyon jól eső érzés volt.

kicsit fura az tény, de megvolt az első alvásom is, és hála istennek, vagy Hofit idézve, "hála a fólia sátornak" :O)))) minden rendben volt.


azért tegnap a biztonság kedvéért vettem kompresszios ruhát, alsó gatyót, mert valóban, fejben el kell azért engedni a haskötő nyújtotta biztonság érzetet...


szóval aki akar látni engem, "női bugyiban" a naplómban vannak képek :)))) :PPPPP


semmi extra, csak szólok előre :))))

102781. torpiri (válaszként erre: 102776. - Zsbrita)
2020. jan. 4. 21:16

Háááát nem is tudom...talán 12-14 hetes voltam, de utána is volt hogy visszavettem, volt olyan is, hogy éjjel feltettem a haskötőt...ülő munkát végzek, elég sokáig dagadtam estére és így reggelre mindig jobb lett 😁😜😉

Ha a nadrág zavarta a köldököm akkor is abba voltam🙈😂

102780. AnnaWass (válaszként erre: 102774. - Agika860829)
2020. jan. 4. 19:08
Szia keress meg fb messengeren Anna Vass es ott tudunk fotokat is gyorsabban cserelni stb sajnalom hogy Te is igy jartal remelem hamarosan csak rossz emlek marad de nekem ujra szetnyilt kis reszen de szetnyilt a masodik osszevarras utan is es mar nem tudom mit tegyek doktor szerint nyugalom... Mielobbi szep felepulest 🍀😊
102779. AnnaWass
2020. jan. 4. 18:57
Sziasztok olvaslak Benneteket csak nincs erom mar irni ugyanazt hogy ujra szetnyilt.. dec 21 osszevarrta 2x es ra 12 napra ujra... igaz kisebb resz de akkor is...😔🤔 kezdek kisse ideges lenni de a doktor szerint be aggodjak sajnos van ilyen ossze fog forrni igen am csak ez a hetkoznapokban nem ilyen egyszeru van egy 6,5 eves ovisom van egy issze vissza futkoso parom aki hol tud segiteni hol nem a munka miatt allandoan jon megy en meg kimaszni az agybol nem tudok mert feszit felek hogy felszakad ulni nem tudok meg mert nem jo stb meg jo hogy itthin az irodank es allva is tudok gep elott dolgozni... na de ott egy csomo egyeb kenyelmetlenseg epp pedikurosr keresek aki kijonne.. fozni ok tudok de pld ami leesik az ott is marad es ezer apro dolog meg szoval en kisse magam alatt vagyok! Laszloval messengeren is szoktunk irni es fb forumrol is sokan irnak ugy orulok szivbol mindenkinek aki itt lelket ont a masikba olyan szivmelengeto olvasni az aggodo biztato sorokat! Nekem 10 nap kb es kiveszi a varratokat es utana igy marad.. nem erdekel a csunya heg majd... mert erre mit mondott? Majd korrigaljuk hat nem nem fogjuk kicsit elegem lett a sebeszkedesbol es kinlodasbol! Az a baj hogy iszonyat erzekeny helyen van a szemeremdomb tetejen kb 2,5cm es en nem vagyok egy kenyeskedo valaki de ez mosrmar sok😔 szoval BUEK ujra mindenkinek es csudaklassz pocakokat Nektek🙏🏻😊🍀
102778. Zsbrita (válaszként erre: 102771. - Laszlokartárs)
2020. jan. 4. 12:48
Sajnálom nagyon, hogy megint kinyílt a seb😢 Szorítok Neked és biztosan minden rendben lesz👍 Egyre távolabb leszel a műtéttől és a nehezén már túl vagy🤗 Kitartást Neked, a teljes gyógyulás közel van!🤗
102777. Zsbrita (válaszként erre: 102765. - Tothmona78)
2020. jan. 4. 12:41
Nagyon szép lett a pocid! 👍 Gratulálok!🤗 Vigyázz magadra, tökéletes gyógyulást kívánok!🤗
102776. Zsbrita (válaszként erre: 102757. - Torpiri)
2020. jan. 4. 12:37
Mennyi idő kellett Neked, mire elhagytátok egymást a hasszorítós bugyival?🤭🤣
102775. Zsbrita (válaszként erre: 102755. - Kira2424)
2020. jan. 4. 12:35
De jó, hogy ezt írod!🙏 Engem okt. 22.-én műtöttek, mivel sokat köhögtem a dokim mondta, hogy 3 hónapig hordjam a haskötőt. Már most azon gondolkodom, hogy valaha el tudom-e hagyni😂😂
102774. Agika860829
2020. jan. 4. 12:16

Sziasztok!

Én is ugyanabban a "cipőben járok" mint LaszlóKartárs!

Vannak még itt közülünk, akik többszöri varrás után is "megnyíltak"? Mennyi idő míg összeforr? Ha lenne olyan lelkes, segítőkész ember aki így járt és tudna bővebben írni róla nagyon hálás lennék! Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok!🙏🏽😊

102773. Laszlokartárs (válaszként erre: 102772. - Tothmona78)
2020. jan. 4. 06:14
köszönöm a kedves bátorító szavakat, én is így vagyok ezzel, egyszer csak véget ér már ez az egész és csak meggyógyulok, csak nem maradok így :))))))))))))
102772. Tothmona78 (válaszként erre: 102771. - Laszlokartárs)
2020. jan. 3. 20:08
Igen, azt láttam, azt is hogy ismét varrni kellett. Azt nem tudtam, hogy megint kinyilt. Sajnálom, de veled vagyunk és hidd el minden rendben lesz. Már annyi mindenen túl vagy, ezen a picikén is túl leszel.
102771. Laszlokartárs (válaszként erre: 102769. - Tothmona78)
2020. jan. 3. 19:36

a naplómban láthatod, egyszer már összeforrt vagy közel jártam hozzá, majd kinyilt, utána december 27-én a doki össze öltötte, és erre tegnap ugyanott kinyílt a sebem, egy picike része.

ez miatt holnap megint megyek a dokihez, szerintem ismét varrni fog...

102770. Tothmona78 (válaszként erre: 102766. - Bnedora5)
2020. jan. 3. 19:30
Szia, Én is igencsak meglepődtek, amikor 1 hét után kibontotta és megláttam. Dr Sobor György operált a Budapest Plasztikai Intézetben. Braziliában tanult egy új módszert és ezzel a technikával műtött. Még drainem sem volt, ami azért nagyban megkönnyítette az életemet az első héten. Folyadékot nem éreztem benne soha. November 29-én műtött, magam sem hittem volna hogy 3,5 hét után vissza tudok jönni dolgozni és hogy ilyen szép lesz a vágás helye. Meleg szivvel ajánlom. Pár helyen van még apró felületi sebem, azokat Neogrády gézzel kezelem, szépen száradnak.
102769. Tothmona78 (válaszként erre: 102768. - Laszlokartárs)
2020. jan. 3. 19:25
Melyik kinyilatkozás után mész a dokihoz?Ne haragudj, elveszitettem a fonalat 😁 várjuk majd a beszámolódat. Én köszönöm kérdésed jól vagyok, apró sebeim kenegetem Neogranormonnal,szépen szárad. Ja,és éjszakás vagyok 😊 szép estét kívánok mindenkinek.
2020. jan. 3. 18:22

No az új "kinyilatkozás" miatt holnap megyek 11re a dokihoz.

kíváncsi vagyok mi az oka vagy mit fog tenni :)


nagyon érdekel az oka, mert egyre tö9bben panaszkodunk rá, de még igazán egyértelmű okot nem mondott egyik doki sem, hátha majd én sikerrel járok.


Bár szerintem ez hiú ábránd :(


ki hogy érzi magát? :)

102767. Laszlokartárs (válaszként erre: 102764. - Tothmona78)
2020. jan. 3. 06:56

hát én is megnézném magam olyan bugyiban :D ))))))


jaa értem, szóval lehet akkor a haskötő egy idő után nem is használhat... jó ezt tudni, köszi az infót :)


no ezt azért majd megkérdezem a dokitól hogy mit mondd rá, meg hogy probléma e hogy még nem alszom haskötő nélkül, de éjjel nem is tudom mit csinálok, nehogy hasra feküdjek véletlenül :)

102766. bnedora5 (válaszként erre: 102765. - Tothmona78)
2020. jan. 2. 21:49
Szia! Nem keresgélem vissza, lehet nem is találnám, de érdekelne, ki csinál ilyen szép munkát? Nagyon szép, egyenletes a varrás vonala, ügyes doki lehet. Én még nem választottam dokit, nekem Bp és Debrecen egyforma távolság, de nyilván Bp több lehetőség. Meg az ára se mindegy, és az sem, hogy mennyi idő alatt tudok újra munkaképes lenni. Gratulálok neked, jól választottál. :-)
102765. Tothmona78
2020. jan. 2. 21:03
Nagy nehezen megtaláltam hol kell képet feltölteni,remélem jól csináltam. Akit érdekel, nézze meg nyugodtan.
102764. Tothmona78 (válaszként erre: 102763. - Laszlokartárs)
2020. jan. 2. 20:41
A sebet nem a haskötő az, ami összetartja. Az izmok visszatapadasa miatt kell hordanunk, nem a seb miatt. Lehet a sebed is gyorsabban regenerálódna, ha szabadon hagynád. Azért megnéznélek alakformálós bugyiban 😁
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook