Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hasleszorítás!!!! fórum

Hasleszorítás!!!! (beszélgetős fórum)


2011. máj. 4. 16:07
Szia! Én az ikreim megszületése után használtam! Egy ismerősömtől kaptam ilyen hasleszorítós bugyit, alig tudtam magamra tuszkolni, kb 2 óra hosszát voltam benne egy nap, nem is bírtam volna többet! Nem tudom, hogy ennek köszönhetem e vagy sem, de Nekem semmi hasam nincs! Pedig az ikreimmel szép nagy pocim volt, hisz összesen több, mint 6 kg gyerek volt benne!
2011. máj. 4. 14:47
Én nem szorítottam le a hasam,és nem is szoptattam sokáig(sajnos) de nem maradt hasam...a bőröm tiszta csík lett a szülés alatt,de ezt leszámítva olyan mint volt.Nem hiszem,h a leszorításon múlna.
2011. máj. 4. 13:04

Szia!

En is hordtam hasleszorito ovet szules utan 6 hetig ejjel nappal, nagyon nem akartam hogy hasam maradjon. Nem is maradt, de ezt szerintem a szoptatasnak koszonhetem. 14 honapig szopiztunk igy sikerult visszanyernem az eredeti alakomat es sulyomat. Aztan ahogy abbahagytuk a cicizest feljott 5 kg. De szerintem ez genetika is.

5. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - BeaÉrd)
2011. máj. 4. 12:51

Szia!

Én hordtam hasszorító övet szülés után kb 3 hétig.

Gyógyászati segédeszközös üzletben vásároltam,túl nagyot ne vegyél,mert a mell alatt a tépőzáras rész eléggé tud szúrni.

2011. máj. 4. 12:43

A hasfal néhány hónap után regenerálódik.

Több hónap szükséges ahhoz, hogy szülés után visszarendeződjön minden belül.

2011. máj. 4. 12:36

az oké,de elvileg izomlázad se lehet a tej miatt én ezért nem is foglalkoztam vele!

a szülés után kisebb volt mint szoptatás után :)

2. zsuzsika83 (válaszként erre: 1. - BeaÉrd)
2011. máj. 4. 12:35
Felülés és torna. Én 6 héttel a szülés után kezdtem. Rám is jöttek kilók, mert még mindig szoptatok, de minden nap min. 20 percet igyekszem tornázni, amiben van felülés és/vagy hullahopp karikázás, mert ez a legjobb a hasra. Így nem vagyok nádszál vékony, de nincs úszógumim. Attól, hogy leszorítod, nem lesz kisebb a hasad, ha közben a hasfalad gyenge, nincs hasizmod.
2011. máj. 4. 12:27

szülés utáni hasleszorításról várok tapasztalatokat!


A lányomnál nem használtam se övet se bugyit és a szoptatás végére a kinyúlott hasam alá szépen felrakódott a zsír!Most nem szeretnék így járni így várom az ötleteket,hogy mi a jó megoldás ennek megelőzésére vagy inkább elkerülésére!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook