Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasi zsír csökkentése fórum

Hasi zsír csökkentése (beszélgetős fórum)


8. Cidanoi (válaszként erre: 3. - Jasmine24)
2021. dec. 20. 22:50
A hasi zsír ösztrogént termel. Ezért jelen van az ösztrogén dominancia. Ördögi kör, hízás, ösztrogén, még több ösztrogén, még több hízás. Én férfi vagyok, nem kell ciklusokat nézem, de, hogy emeljem a tesztoszteron szintemet, nagy segítség a progreszteron. Ez sokat segít a fogyásban. Érdemes lenne ösztrogén szintet méretned, és ha túl sok akkor, először a hormonháztartásod rendbe tenni. Mert, ha nem blokkolod az ösztrogéndominanciát, nem lesz fogyás. Én blokkolom ;)
7. Ava15 (válaszként erre: 6. - Cukorcandy)
2021. nov. 15. 18:44
Ja, sajnos ez van. Marad a diéta plusz mozgás.
2021. nov. 10. 12:17

Én is ilyen alkat vagyok.

Egyetértek Jasmine-nel, nincs helyi zsírégetés. El tud tűnni ettől függetlenül a te hasadról is a felesleg,de valszeg onnan legutoljára.

Nyáron fogytam pár kilót, akk végre ott tartott már a dolog h a hasamról is el kezdett lemenni.

Persze azóta szépen vissza is szedtem, és igen oda megy egyik legkönnyebben -.-


Szóval ez van, alkati adottság.

2021. nov. 10. 12:05

Szia!

Hullahopp karika edzés,ez segít.

2021. nov. 9. 15:07
Köszi, neked is kitartást! 🙂
3. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Ava15)
2021. nov. 9. 13:07
En is hasra hizok es ha fogyok onnan tunik el utoljara. Ellenben ha hizok oda megy eloszor a zsir. Nincs helyi zsiregetes. Kemeny dieta van es csak az az egy segit. Ha hara edzel sokat az se fog nagyon segiteni amig le nem dietazod a rajta levo zsirt. Sok sikert, most en is eppen dieta alatt vagyok.
2. Borian (válaszként erre: 1. - Ava15)
2021. nov. 9. 12:30
Épp a napokban jött velem szemben egy cikk, 15 buta kérdés személyi edzőkhöz, vagy vmi ilyesmi címmel. Az egyik ilyen kérdés, hogyan leet innen, vagy onnan fogyni. A válasz: sehogy. Ha keveset eszel, többet mozogsz, akkor a fogyás elindul, de hogy honnan, az genetika kérdése. A problémádon a zsírleszívás segíthet leginkább.
2021. nov. 9. 12:16
Évek óta küzdök a hájas hasam ellen, genetikailag ilyen sajnos, úgy, hogy közben ezt leszámítva normális testalkatom van. Fogyókúra alatt mindenhonnan fogytam, csak a hasamról nem. Nos, most újra belevágtam, minden nap igyekszem 30-50 perc aerob edzést beiktatni, kollagént szedek, illetve fehérje turmix edzés után és vacsi helyett. Azok véleményére lennék kíváncsi, akik ugyanilyen alkatúak, és sikerült valahogy eltüntetni. Mi az, ami segített? Tudom, hogy volt már nagyon sok hasonló kérdés, de hátha azóta valakinek van jó ötlete, tapasztalata, ami valóban bevált.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook