Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasi fájdalom fórum

Hasi fájdalom (beszélgetős fórum)


13. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 18. 08:04
Örülök :))Azért csak vigyázz most a cipekedés stb:)) Szép napot:))
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2021. febr. 18. 07:09
Szia éjszaka csak nagyon picit fájt a hasam, aludni is bírtam szinte észre sem vettem a fájdalmat. Most reggel újra elkezdett fájni, de már nem olyan fájdalmas mint tegbapelött a hasfalam sem kemény már. Nem vagyok orvos de szinte biztosra veszem hogy ez izomhuzodàs lesz. A vakbélgyulladással már nem itt beszélgetnék az már kiderűlt volna 2 nap alatt ha az van.
2021. febr. 17. 20:59
Hogy vagy?:)))))))))
10. cicaanya (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 17. 17:28

Térkép, amely megmutatja, milyen hasi problémával van dolgod:


[link]


Nézd meg! Addig mig nem jutsz el dokihoz! addig pihenj

2021. febr. 17. 17:25

Vakbél gyulladást te is letudod tesztelni!


Lelehet jegelni, ha mulli akkor péntekig kihúzod. Ha meg kell ment akkor úgy is kell ...vagy sem!

De vakbélgyulladással nem kérdeznél,olyan fájdalmaid lennének ;)

1évig volt nekem is, tehát (igaz nekem más váltotta ki gyulladást!)

Legyen bélmozgásod,bevehetsz droteverint!

És 2órán át jegeld, patikában lehet zselés jegelőt kapni ,vékony rongyba tedd bele.

Pihenj!!!

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 17. 16:30
Jaj dehogyis:))Mentő ott is kijön:)) Ne idegesítd magad még betegebbre!
2021. febr. 17. 16:15

Nem parázok már, egyenesen rettegek. Messze van még a péntek hogy fogadjanak a sebészeten. Nem szedek semmilyen gyógyszert szinte az összes fájdalom csillapítóra allergiás vagyok.

Remélem, hogy csak huzodàs és nem itt fogom fel dobni a talpam. 🤦🏻‍♀️

6. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 17. 16:08

Ne parázz ,csak légy figyelmes:))Lehet hogy csak meghúzódott,:))))) MInden jót:)))))


Aprócska tanács ,ne vegyél be gyógyszert nehogy elfedd a tünetet ha rosszabb lenne.


Hívj mentőt ha kell:)))))))

2021. febr. 17. 16:02

A Hoxa orvosa csak 15:00-ig rendelt.

Jobb diagnózist pénteken, az orvos. Ha nagyon fáj, akkor mentő.

2021. febr. 17. 15:50
Jelenleg torna alján vagyok ez rimaszombat közelében van Szlovákiàban. Nagyimhoz jöttem el családi okok miatt. A házi orvosom ki van lőve, hogy hívjam. 😔 Hívtam az itteni orvost kaptam itt időpontot de az csak péntekre szól előbb nem fogadnak. Csak ha meglesz a negatív vírus teszt. Azt mondta ha rosszul leszek hívjam ki a mentőket. Ezért parázok ennyire nem a megszokott közegben történt ez már rég a sürgősségin ültem volna.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 17. 15:31
Én sem ! más sem fogja!! Hívd fel a H.orvost:))Ma!
2021. febr. 17. 15:30
Be kéne menned egy SBO-ra, megnéznék ultrahanggal, CT-vel. Inkább fölöslegesen, mint ...
2021. febr. 17. 15:28
Tegnap éjjel elkezdett görcsölni jobb oldalon a hasam a csipöcsontom mellett. Most azon a helyen kemény a hasfalam nem tudom, hogy ez vakbélgyulladás vagy izomhuzodàs lehet e? Ugyanis a napokban sokat hajolgattam cipekedtem..😕

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook