Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hasfájás fórum

Hasfájás (beszélgetős fórum)


2009. márc. 12. 14:25
sziasztok, mi most múltunk 2 hónaposak. Eddig szinte állandóan görcsölt szegénykém ha, alig ment le a kaja, máris csikart a pocija. kb. 1 hete adok neki répát , meg almalevet, semmi baja!!! Úgyhogy szerintem hülyeség, hogy 6 hós korig ne adjunk nekik semmit. Régen is adtak és nekünk se volt semmi bajunk!!!
2009. febr. 25. 08:20
mi már kinőttük ezért írom hogy én már tapasztaltam mert mikor ilyen pisik voltunk begörcsölt és vinnem kellet ügyeletre kólikás lett...akkor kaptuk mert én tényleg mindent megvettem amit csak ajánlottak de nem volt jó állandóan sírt görcsölt
3. mazsola78 (válaszként erre: 1. - Cbc7d5fe99)
2009. febr. 25. 07:55
és milyen idős a gyereked? mert az enyém egy hónapos, de az orvos nem írja fel, mert simaizom lazító és azt ilyekor nem szabad.......
2009. febr. 25. 07:39
rengeteg hasfájással foglalkozó fórum van itt a hoxán....
2009. febr. 25. 07:27

hali!!!minden kezdő vagy már tapasztalt anyuka szembesül ezzel a problémával,,,

nekem a kisfiam a 3. gyermekem és énis mint szerintem mindenki mindent megvettem hátha használ..

persze mind reklám ez a legjobb-az a legjobb és egy vagyon ami már a 3. gyermeknél számít azért..

végül megtaláltam az igazit vége lett az álmatlan sírós éjszakáknak Papaverin oldat..nekem bejött és pár száz forint!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook