Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hasbarúgás fórum

Hasbarúgás (beszélgetős fórum)

2010. júl. 25. 20:55
Szóval, nincs belső vérzés, csak egy hasfal-izom zúzódás, kenni kell, meg ha nagyon fáj, jegelni! Ez azért jó! A lépem érintetlen! :)
21. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - Tundicicca)
2010. júl. 25. 16:41
OKés:-)
20. tundicicca (válaszként erre: 19. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 16:37
Nagyon szépen köszönöm, majd azért írni fogok, hogy mizu van! :)
19. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Huhha)
2010. júl. 25. 16:19

Milyen egy bunkó marha vagy.Amúgy is,ha nem tudsz normális választ adni a kérdésre akkor minek válaszolsz?!


A fórumindítónak Jobbulást Kívánok,szerintem nem lesz semmi baj.DE!Jobb félni,mint megijedni.:-)

18. tundicicca (válaszként erre: 17. - Tavaszilány)
2010. júl. 25. 16:05

Oké, köszönöm!! :)

Köszönöm szépen a segítséged! :)

Akkor addig nyugiban leszek! :)

17. tavaszilány (válaszként erre: 16. - Tundicicca)
2010. júl. 25. 16:03
Szerintem ne félj...ha holnap mindent rendben találnak, akkor sztem már nem lehet baj :)
16. tundicicca (válaszként erre: 15. - Tavaszilány)
2010. júl. 25. 15:57
De, holnap! Csak azért kérdeztem, hogy kell e félni még tőle?!
15. tavaszilány (válaszként erre: 8. - Tundicicca)
2010. júl. 25. 15:55
Kontrollra nem kell menned?
2010. júl. 25. 15:48
Jah, még egy, azért írtam MBII-t, mert megyeiek vagyunk, nem nemzetiek! Te...
13. tundicicca (válaszként erre: 12. - Huhha)
2010. júl. 25. 15:46
Ha elolvasnád az előbbi hozzászólásaimat, látnád, azt írtam, hogy nem vagyok rosszul, csak fáradt vagyok! Amúgy tényleg izgat, hogy mi bajod van, miért kötöttél belém?!
12. huhha
2010. júl. 25. 15:45
"hogy így írjon, az mehet a picsába!" Így ír egy harcias "NŐ" Ugye, hogy már jól is érzed magad mintha a pályán lennél N ismétlem NBII-ben!
11. tundicicca (válaszként erre: 10. - Huhha)
2010. júl. 25. 15:33

Most neked mi bajod van?! Azért jöttem haza, mert nem tudtam hova tenni a 3 éves lányomat! Amúgy meg egy kérdést tettem fel, nem izgat a te véleményed, ha ennyire bunkó valaki, hogy így írjon, az mehet a picsába!

Szerencsére vannak normális emberek is!

10. huhha (válaszként erre: 4. - Tundicicca)
2010. júl. 25. 15:29
Csak kibújt a szög a hasbarugós zsákból! Ha kételyeid vannak miért nem maradtál a korházban a szakemberek között! De nem te haza rohansz felelőtlenül csak, hogy csodásítsd magad! "Én vagyok tundicica a tökös csajszi a látens leszbikusok MBII-es csapatából beszéljünk már rólam egy cseppet!"-(Jajj nem is gondoltam, hogy ilyen kemények vagyunk mi "nők")-"Ennek fele se tréfa ez nem ám hobbi"-PÁBIJUBI!!!
2010. júl. 25. 15:22
Bocsi, a baj után ? - jelet akartam tenni!
8. tundicicca (válaszként erre: 7. - Tavaszilány)
2010. júl. 25. 15:18

Szia!

Tegnap megnézték UH - on, a lép rendben van!

Úgy írták:

Vesék és a lép rendben van!

Rupturara utaló UH jel nincs!

Ha ilyenkor nem látnak semmit, attól még lehet baj! Megnézték egy nagyobb, és egy kisebb felbontású UH-al is!

2010. júl. 25. 15:04

Szia!

Ilyenkor főleg a léprepedés lehetősége áll fenn.Tünetei jellegzetesek: bal bordaív alá kisugárzó fájdalom, szapora pulzus, kissé verejtékes bőr, a bal vállban jelentkező szúró érzés, fájdalom, a vérnyomás csökkenése, heves hasi fájdalom. Ilyenkor azonnal laborvizsgálatokat (vércsoport, haemoglobin, haematokrit), végzünk, majd hasi ultrahang és CT- vizsgálatot. Mindenféleképpen egy hasüregi vérzés tünetei kerülnek előtérbe, amely több formában jelentkezhet. Legenyhébb foka az, amikor a meglévő felsorolt tünetek mellett a lép csak a tokja alá vérzik, de nagy akut vérzés tüneteit nem produkálja, a hasüregben nem jelenik meg vér, Ez egy rendkívül alattomos folyamat, hiszen ez a tok alatti bevérzés akár 1-2 hét múlva is kompletté válhat.

6. tundicicca (válaszként erre: 5. - Kriszta0930)
2010. júl. 25. 14:31
Köszönöm szépen! Nem érzem magam rosszul, kicsit fáradt vagyok, ennyi az össz. bajom! :)
5. Kriszta0930 (válaszként erre: 1. - Tundicicca)
2010. júl. 25. 14:28
Szerintem ha baj lenne már előjött volna!Ha nem érzed magad rosszul akkor ne izgulj.:-)
2010. júl. 25. 14:26

A baj csak az, hogy MB II-es csoportban játszom, szóval, nem hobbi! Ez már vérre megy! :DDD

De azt nem gondoltam volna,hogy egy női csapat is lehet ilyen " harcias "! :S

2010. júl. 25. 14:21

Ilyen sajnos, aki focizik hobby szinten az ilyesmi gyakram előfordul, de még a hireseknél is ugyanugy,ahogy lehet jobb vigyázzni a testi épségünkre, de sajnos footballnál sokféle sérüléssel lehet találkozni a játékosoknak.

ÜDV.Ágnes

2010. júl. 25. 14:14
Szerintem ha reggelig nem jött elő semmi, akkor nincsen gond, a vastól lehet tényleg fekete a széklet.
2010. júl. 25. 14:11
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Tegnap voltam focizni, ahol egy csaj erőteljesen a hasam bal oldalába rúgott! Mentő vitt be a kórházba, ahol csináltak UH-ot, Röntgent, vérképet, belsővérzés gyanúja miatt! Minden jó lett, az UH negatív, a röntgen jó, a vérképem tökéletes! Lement egy adag infúzió! Ma reggelig megfigyelésen tartottak volna, de tegnap este saját felelősségre hazajöttem! Ha a tegnapi eredményemből minden jó, akkor már kicsi az esély belső vérzésre, ugye?! Vizeletem rendben, nincs benne vér, a székletem fekete, de vastablettát szedek, aminek ez az egyik mellékhatása. Hányni nem hányok! Hasam nem fáj!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook