Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Három hónapos kisfiam elalvás előtt magánkívül üvölt. Mit tehetnék? fórum

Három hónapos kisfiam elalvás előtt magánkívül üvölt. Mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. DOMI740 (válaszként erre: 6. - 76a2779643)
2007. febr. 22. 09:31
SZERINTEM IGÉNY SZERINT SZOPTASD!! Ő TUDJA , HOGY MIKOR MENNYI KELL NEKI! MAJD EZ IS VÁLTOZNI FOG EGY IDŐ UTÁN:-))
8. DOMI740 (válaszként erre: 6. - 76a2779643)
2007. febr. 22. 09:26
SZERINTEM IGÉNY SZERINT SZOPTASD!! Ő TUDJA , HOGY MIKOR MENNYI KELL NEKI! MAJD EZ IS VÁLTOZNI FOG EGY IDŐ UTÁN:-))
2007. febr. 22. 09:25

Sziasztok! Az én lányom dettó ugyanez volt. Amit el lehet képzelni, mindent elkövettem vele. Kézben ringatás, magam mellé fektetés, szoptatás, itatás, kiságy rázása, a kiságyra színes kendők kötözgtése, babakocsiban tologatás, nem is tudom még mit találtunk ki. Valami mindig bevált pár napra, aztán valami újat kellett kitalálni, hogy valahogy el tudjuk altatni. Így szépen eltelt a csecsemőkora. Két éves korára oda jutottunk, hogy éjszaka is égő lámpánál aludt el, úgy, hogy én is a szobában aludtam.

Ezzel szemben a fiamat este egy kicsit ringattam a kezemben, és szépen elaludt úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

2007. febr. 22. 09:24

Köszi a hozzászólásokat.

Azt nem tudjátok, hogyan tudnám elérni, hogy ne 2 óránként egyen?

2007. febr. 22. 09:11

3 hómapot ha betöltötte,utána kezd beilleszkedni

a "kinti élethez".Adj neki még egy kis időt,és meglátod hamarosan átveszi a te által diktált szokásokat.Addig is türelem.

4. DOMI740 (válaszként erre: 3. - Rózsaszál1)
2007. febr. 22. 09:08
SZIA! UGYE NEM JÁRKÁLSZ VELE? MEGSZOKJÁK ÁM:-)) AZ ELSŐNÉL ÉN MEGJÁRTAM-D. MIKOR MÁR 10 KG VOLT NEM BÍRTAM EL.
2007. febr. 22. 08:57
Most nagyon nagy a front és érzékenyebbek a picik rá. Az én lányom is ordít. Fogom karba veszem beteszem a cumit a szájába fejére pelenkát teszek, hogy azt szaklássza és paskolgatom a fenekét. 5 perc után alszik, mint a dög. Úgyhogy nyugi nincs semmi baja, csak az idő vagy éppen a pocója, vagy a szél gerjeszti.
2007. febr. 22. 08:57
SZIA! AZÉRT SÍR MERT MÁR ANNYIRA FÁRADT, HOGY NEM TUD ELALUDNI. ÉN ILYENKOR MAGAM MELLÉ TETTEM ŐKET ÉS SIMOGATTAM, MEGSZOPTATTAM, ESETLEG HALKAN ÉNEKELTEM NEKIK. REMÉLEM LESZ MÁSNAK IS TIPPJE! SOK SIKERT!! JA ÉS NYUGI!! A BABA MEGÉRZI, HA FESZÜLT VAGY.
2007. febr. 22. 08:38
Három hónapos kisfiam elalvás előtt magánkívül üvölt. Mit tehetnék?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook