Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Harmonikus élet fórum

Harmonikus élet (beszélgetős fórum)

1 2
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 25. 08:19
-megosszák-megosztják
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 08:17

Tudsz rá válaszolni, hogy miért érdekel mások magánélete?


Régi Hoxa-s vagyok. Viszont ez a játszóterem és nem az életem.

Nagyon keveseknek engedek belátást.

Nem is érdekel mások élete ebben a témában. MAGÁNÜGY. Amennyiben megtisztelnek vele, hogy megosszák, az más de, hogy jön bárki ahhoz, hogy mások életén csámcsogjon?


Elég unalmas életkéje lehet, legalább annyira, mint aki a neten mindenki láttára köszönti fel a párját, gyerekét , hogy lássák, ahelyett, hogy személyesen felhívná, vagy otthon átölelné, hogy ne adjanak témát a másik oldalon vizslató "barátoknak".

6. LBO (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 08:05

Általában az dicsekszik, akinél valami nem stimmel.

Rengeteg ilyen ismerősöm van... 🤦🏻‍♀️

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Nancy Ann)
2022. szept. 25. 07:16

Igrn,nekem inkabb az a fura,hogy vannak/tisztelet a kivételnek/ akik szipi szupi minden ,oké ,de nem ezt szajkózom allandóan.

Nekem is ,jó az életem,meg sem szoktam allandóan dicsekedni vele.

2022. szept. 25. 06:56

Olyan ez,mint a közösségi média:vannak nők,akik tolják a romantikus párfotókat,külön le is írják,mennyire szeretik a párjukat és milyen csodás férj/apa-aztán egyszer csak észreveszed,hogy újra a lánykori nevükön szerepelnek,és kikoptak a fotók apuról.

A Hoxan egyébként a szexuális élete is csodás a legtöbb párnak,titen-huszonéves kapcsolatban is hetente sokszor áldoznak a gyönyörök oltárán,a férfiak kemény fizikai meló vagy totál stresszes vezetői munka mellett is egyfolytában szeretkezni akarnak,egekben a libidójuk,és csak elég ránézni a párkukra,máris akarják.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2022. szept. 25. 06:14

Elhiszem ,hogy sokaknál igy van,es az is jó ,hogy a Te sajat kapcsolatodra koncentralsz.

Tudod,parszor voltak parkapcsolati témak,es ugy tünt mindenhol ,minden szuper.

Az is lehet,hogy az emberek nem szívesen osztjak meg ha valami nem jól működik.

2022. szept. 25. 05:52
Túl régóta vagyok itt ahhoz, hogy tudjam ki hazudik és ki álszent és nagyjából ismerem a tagokat is, sokan vannak akik jó házasságban, kapcsolatban élnek. Én a saját kapcsolatomra próbálok koncentrálni, bár a naplóik által sokakat követek és érdekel az életük. Az enyém nem mindig harmonikus és rózsaszín, de soha nem is állítottam. :)
2022. szept. 25. 05:32

Sziasztok!

Sokszor van tema a parkapcsolatokról,es itt a legtöbb embernek harmónikus az élete.

Ezt nehezen tudom elhinni.

Vagy csak ez kirakat?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook