Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik terhesség!! fórum

Harmadik terhesség!! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 6. 13:39

Szia!!


Ez szuper gratula hozzájuk!!

A lányom csa 3350gr és 50cm volt vágtak és varrtak is igaz felszívodó varratom volt!

A fiam 4150gr és 54cm volt!Gátvédelemmel szültem ezért volt írtó nehéz!Se vágás se varratok!!A fiamnál és is kinyíltam!!

Ezek miatt írtam hogy más volt mind kettő vége igy nem tudom az összehasonlítást csak a fájásokkal vagyok tisztába melyik fájt jobban és melyik volt gyorsabb!

2010. júl. 6. 13:33

Szia

Az én első és második terhességemet végig hánytam, a harmadiknál egyáltalán nem volt se émelygés, se hányás. A kislányom(3180g/48cm) 9 óra alatt lett meg, de egyáltalán nem éreztem nehéznek a szülést, inkább a varrás volt borzalmas. A nagyobbik fiam(4050g/52cm) már 4 óra alatt meg lett de nála a kezdő fájások olyan erősek voltak mint az első szülésem végén.A harmadik terhességem csak azért volt rosszabb mert kb félidőbe már kinyilt a méhszájam 2 ujjnyira, ezért vigyáznom kellett magamra. A pici fiam(3600g/54cm) már 1 óra alatt meglett, jött mint a rakéta :-)

11. aa6eff0068 (válaszként erre: 10. - Ee7835cc73)
2010. júl. 6. 12:00

Szia!


Az első szülésem hát hogy is írjam a vajúdás része hosszú volt de úgy hogy délelőtt 11 kor NST-vel néztek ilyen 20perces fájásokkal amik a skála szerint már 80 erőségüek volta de én nem éreztem pedig már 2 újjnyira nyítva is voltam!Majd éjfélkor 5 percesekkel mentem be de akkor is unszolásra és úgy lett meg reggel 7 re a lányom!Most a fiamat 5 perces keményedéseknél (ezt érzékelte az NST de én nem) kerültem fel délbe a szülőszobára de nem volt semmi erős fájásom majd 3 től lett és igy lett meg 5 órára!!Nem tudom mihez viszonyítani őket mert a vége másképp volt mármint spontán szültem de mind kettőnek más volt a befejezése!

2010. júl. 6. 11:57

Szia Manócska!

Nekem mindhárom szülésem gyors volt és könnyű és a 3-nál nem is fájt a derekam csak hamar elfáradtam,de talán ez a korral is jár.Nem mintha hű de öreg lennék csak azért az 1. és a 3. baba közt majdnem 5 év telt el és már bőven 30-as vagyok.Úgyhogy ha az előző 2 szülésed könnyű volt akkor szerintem a 3-al sem lesz gond se előtte se utána.

9. aa6eff0068 (válaszként erre: 8. - Olgi1977)
2010. júl. 6. 09:06

Szia!


Nagyon szépen köszönöm a választ!Pont erre voltam kiváncsi hogy mennyire gyors és intenzív ahogy írtad!!

2010. júl. 6. 09:02

Sziasztok!

Nekem van egy majd' 6 éves, egy 4 éves lányom és a kisfiam most volt 3 hónapos.

Nekem egyik terhességgel sem volt semmi gondom, bár most az utolsó két hétben sokat fájt a hátam (gondolom a pocaksúly miatt)

Szülés: Szerda reggel vizsgálat után már fájásaim voltak, de semmi komoly. Éjfélkor mentünk be, de csak mert 50 km-re volt a kórház. 1-kor burkot repesztett a doki meg kaptam oxitocint. 2.05-kor megszületett Zalán. Gyors volt és intenzív. Csodálatos!

Ha érdekel bővebben a naplómban el tudod olvasni.


Sok sikert

2010. júl. 5. 17:04
Nincs több nagycsaládos anyuci??
6. aa6eff0068 (válaszként erre: 5. - Fa3d5b4d84)
2010. júl. 5. 14:51

Köszönöm szépen!!Sok sok boldogságot kivánok és már nem sok van hátra!!!


A mami menést meg egy 25 éves is megejti!!!:))Ezt nekem hidd el!!!

5. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 1. - Aa6eff0068)
2010. júl. 5. 14:48

Szia, én holnap töltöm be a 38. hetet a harmadik babámmal. Az első "babámat", aki mára egy gyönyörű kamaszlánnyá serdült, 15 éve szültem. A másodikat pedig 10 éve.


Én sokkal-sokkal nehezebben viselem ezt a harmadik terhességet, mint az előzőeket. Már a kezdetektől fogva minden bajom van. Mindenem fáj, minden nehezemre esik. Úgy közlekedek, mint egy mami. :-) De én leginkább ezt a koromnak tudom be és annak, hogy a gyerekek között is elég nagy a korkülönbség.


Remélem, a babával rendben lesz minden, és a szülés hamar lezajlik majd.

Neked is könnyű szülést kívánok! :-)

4. aa6eff0068 (válaszként erre: 2. - .mia.)
2010. júl. 5. 14:42

Szia!!


Itt is :)))

A szülésre vagyok ám hogy keményebb lesz e valamivel mint az első kettő!!!

2010. júl. 5. 14:42
Gratulálok.Vigyázz magatokra,jó egészséget kívánok.
2010. júl. 5. 14:29

hello.. itt is:))) harmadiknal, mar nem annyit izgul az ember:)

mire vagy pontosan kivancsi???

2010. júl. 5. 14:20

Sziasztok!


Már túl a 3.terhességen vagy már félidős vagy írd már meg hogy hogy viselted!A terhességet a szülést!!Lesz könnyebbség valamiben??


Köszönöm a válasz!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook