Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A harmadik oltást bármikor kérhet bárki? fórum

A harmadik oltást bármikor kérhet bárki? (tudásbázis kérdés)


2021. aug. 17. 09:36
Ha annyira fontos a munka, menj el vonattal vagy autóval vagy busszal egy másik városba egy tesztet csináltatni. Még van időd. Hiába drága, ha annyira jó a munka, akkor megéri és vissza fogja hozni az árát.
19. NomNom (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2021. aug. 17. 06:15

Azt mondjuk beszélheti.

Anyumékkal közölte a háziorvosa, hogy ő nem tudja jó ötlet-e és nem tud érte felelősséget vállalni...

Na bumm, döntse el a nyugdíjas, hogy kell vagy sem. 🙄

18. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 17. 00:49
Mit tanultál?
2021. aug. 17. 00:16

Akkor az nem volt egy fontos melo volt.

Én "csak" pár hónapot voltam furlough-n, és dolgozhattok becarastol felmondásig, mert túl sok.

Eljosz egy beszélgetésre, egy szimulált próbanapra, és holnapután kezdhetsz. Csak itt dolgozni kell... Mert itt páran azt hiszik, hogy csak mosolyogni kell a kasszában.


Nem az a vendéglás vagy az elaadas.


Valaki 1-2 hónap után sem képes fél óra alatt 3 dobozt osszehajtogatni pár vevő közt.

Gondolom, te is ilyen cecelegy csípte marha vagy.

16. BeauIieu (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 23:33

A bolti eladók nem érezték meg? Az hogy? ezt magyarázd meg! Hány féle bolt van?

Én egy elég menő városban élek, és az üzletek fele bezárt a sétálóutcan. (Most nyitottnak újra, sok új helyen, új szemelyzettel) A régi személyzetbol egy-ket nagyon keménymag maradt. De amúgy atterhetsz arra a pályára, ha bírsz 60 millió tonnát atpakolni időre a fejetlensegben, a többit is készre csinálni időre, bármikor túlórázni, nincs hétvége; elviselni a lebszast, mert a head offiban valaki megálmodta, csak még soha nem dolgozott ilyen helyen.. Terepet nem ismerő új fonokok vannak (mert azokat is kirúgták), és utána kedves lenni a vevőkkel...


Szívesen megneznelek, hogy bírod a gyűrődést egy hét után.

Vagy hogy tudnál bajlóni egy csapattal, ahol mindenki kezdő. De akár te lehetnél az üzletvezető. Hogy irnad meg a beosztást, ha szimplán nincs elég ember.


Ostoba vagy és tapasztalatlan.

Marha kényelmes egy ettől eddig dolgozni, ha nincs felelősséged, mert majd meglesz vagy lecarom.


Te mégis mit dolgoztál eddig vagy hagy évesen, hogy ilyen hülyeséget mondasz?

15. 71ddaa07fa (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 22:29
Valamit félreértettél. Nem öncélúan akartam ezt a képet neked küldeni, hanem, hogy ezzel elkerüld a harmadik oltást. Inkább a főnöködnek készülne, de nem mondtad ő kicsoda, ezért csak rajtad keresztül tudnám elküldeni neki. :))
2021. aug. 16. 22:24
Ha nem tetszik az eladó szakma sem, tártkarokkal vár az eü. is, ők nem fognak leállni, abban biztos lehetsz.
2021. aug. 16. 22:19
Jah, ők szívtak első perctől kezdve a csillió őrülten felvásárló tömeggel, amíg te a lábadat lógattad. Le a kalappal előttük. Ne nézd le őket.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2021. aug. 16. 22:17
Nem azt nem. Nem is tudom mi az a Google
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Manó2000)
2021. aug. 16. 22:17
Jah nekik fel kellett venni egy maszkot, az én munkám meg tejesen leállt. Ugyanaz
10. globus (válaszként erre: 6. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 16. 22:06
Hüllő 🤣🤣
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 22:05

Még mindig megteheted, hogy bolti eladó legyél. Nem késő. A google a barátod lehet neked is, ha hasznélodm biztos tanították a fősulin azt is.

A www.eeszt.gov.hu oldalon foglalhatnak időpontot azok, akik már legalább négy hónapja megkapták a második oltást. Innentől a háziorvosé a döntés, hogy milyen oltóanyagot ajánl a páciensnek.

2021. aug. 16. 22:02
Mondjuk az, hogy a bolti eladó meg se érezte azt kétlem. Mindenki megérezte szerintem.
7. rabankari (válaszként erre: 6. - 71ddaa07fa)
2021. aug. 16. 22:01
😂
6. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 22:00
Küldjek egy fotót magamról? Nekem antitestem van. Lehet elfogadná a főnököd, ha meglátja és nem kell beoltatnod magad.
5. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 21:58
Nem játék az oltás. Nem cukorka, hogy csak úgy beadatom és kész. Nem mindegy, hogy milyen oltást kaptál eddig. Feltétlen orvossal kell ezt megbeszélni.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 21:56
Miért kellene hagyni?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Simple)
2021. aug. 16. 21:52
Ez biztos? Es ha nincs elég antitestem akkor hagyjam a munkám, amiért főiskolán tanultam? Ennek már sosem lesz vége. Komolyan sajnálom, hogy nem bolti eladónak mentem. Ők meg sem érezték ezt az egészet.
2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 16. 21:44
Akkor kaphatsz, ha a második oltásod után eltelt már 4 hónap.
2021. aug. 16. 21:40
A munkaadóm antitest bizonylatot is fog kérni.🤦‍♀️A kisvárosban ahol lakom nincs is antitest vizsgálat, a közeli városokban alig van időpont. Úgy döntöttem inkább csak simán beadatom a 3. oltást, csak fel kell hívnom a háziorvost es kész? Szeptembertől kezdenék dolgozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook