Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik kincsem: Zalán fórum

Harmadik kincsem: Zalán (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harmadik kincsem: Zalán

2017. márc. 23. 22:16
Arik vagytok csajok, de nem azert ,mert nem jon ossze... Mindket fiu elsore, szerencsenkre, csak hat... Kicsit keson kezdtunk neki :) Apa meg nem akarja, ugy meg nem jo :)
10. boldogzokni (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2017. márc. 22. 10:40
Sokszor az elengedés kell ahhoz, hogy sikerüljön. Drukkolok nektek!
9. lapbarna (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2017. márc. 22. 10:38

Sose tudhatod, mit hoz az élet!

Mi pl. mindig azt hittük, 2 gyerekes család vagyunk-leszünk. Aztán megbeszéltük, döntöttünk, és azóta már 1 éves a legkisebb fiam, úgy, hogy a legnagyobb (ma) 13 éves, a középsőm meg 11.

2 éve ilyenkor még nem hittem volna. Pontosabban szerettem volna, de nem gondoltam, hogy azonnal össze is jön.

8. fildus (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2017. márc. 22. 10:11
Ha ez a baba is elment volna, akkor nem biztos, hogy próbálkoztam volna tovább, de jönni akart a kis Drága. Ne add fel, egyébként lehet az elengedés hozza meg a várt sikert!
2017. márc. 21. 23:12

Gratulalok! Es egyben irigykedem is :) en is szerettem vna harmadikat, de mar kezdemelengedni, csak nehez....


Jo egeszseget nektek es boldogsagot az uj csladtaggal!

2017. márc. 21. 20:47
Szia! Gratulàlok a babàhoz, ne aggòdj jò kezekben van ès az az egy hèt màr semmi. Nekem 32. Hètre született a kisfiam 6 hetet voltunk PICen. Ma màr fèl èves nagyfiù. Ha esetleg a tovàbbiakban lenne kèrdèsed koraszülött utògobdozàshoz szìvesen vàlaszolok, ha tudok😊
2017. márc. 21. 19:45
Gratulálok itt is Zalán babához, aki meseszép kisfiú és a fényképek tanulsága szerint királyi rajongás veszi körül már most!!! <3
2017. márc. 21. 16:46

Szia Fildus !

Szeretettel gratulálok, jó egészéget és sok boldogságot kívánok nektek. Gyönyörű a Kisfiad :)))

2017. márc. 21. 14:58

Aztaaa! Nem semmi szülésen vagy túl! De nagyon ügyesek voltatok mind a ketten! :)

Nem értem én ezt,hogy császár előtt nem ehetsz! Vagyis értem,de pl mi van akkor ha vki otthon bevacsorázik,beindul a szülés,és császárra kerül sor??? Nah mind1! :(

Lényeg hogy jól vagytok! Jó babázást a családnak! :)

2017. márc. 21. 10:28

Teljes szívemből gratulálok neked és a kis hajasbébinek is a kitartásorokért. Nagyon ügyesek voltatok. Jó volt olvasni😊

Jó egészséget és sok sok boldogságot kívánok az egész családodnak. 😊

2017. márc. 21. 09:08
Túl egy váláson. Pártalálás két gyerekkel nem volt egyszerű, de nekem szerencsém volt. Neki még nem volt gyermeke, így adott volt egy közös baba lehetősége. Ezt sajnos két vetélés előzte meg, illetve a fél év türelmi idő kivárása. Egy zavartalannak nem mondható terhesség 34 hetében indult a mi közös történetünk.

Ugrás a teljes írásra: Harmadik kincsem: Zalán

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook