Harisnya (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harisnya

1 2
2011. dec. 5. 10:55

Nagyon tetszik a humorod, stílusod! Szuper a cikk! :)

Sok sikert ahhoz, amit elterveztél!

2011. dec. 5. 10:48

Szia, érdekes volt olvasni a cikkedet, hasonló cipőben jártam, mint Te. Bár sosem közelítettem a 100 kg-t, világéletemben dagi voltam, utáltam. Ez rányomta mindenre a bélyegét, önbizalmam 0, már attól rosszul éreztem magam, hogy fel kell szállnom a metróra, mert "jaj, biztos mindenki engem néz". És egyetértek, vagy trauma kell, vagy pofon...szinte állandóan fogyóztam, komolyabb eredmény nélkül, míg nem én nem pofont, inkább lelki traumát kaptam idén januárban. Akkor voltam a 160 cm-hez 68-69 kg, most vagyok 48-47 között. Azóta jobban érzem magam, bár még mindig nagynak látom magam, annyira megszoktam.

Kitartással biztos neked is sikerülni fog, kívánom, hogy így legyen!

2011. dec. 5. 10:47

Hiddel tudom mit érzel de meg lehet csinálni Én is voltam 126 kg most 76kg az oldalamon meg lehet nézni a képeket!

Én nem mondom, hogy könnyű de meg lehet csinálni! Mozgás nélkűl nem megy, nekem a 90 napos diéta vált be most a WW próbálkozom itt a hoxán és a neten is sok mindent lehet olvasni de vigyázz vannak fenn hülyeségek is!

De ha lehet a diétádat és a mozgást ne egyedűl csináld, keres valakit akivel támogatni tudjátok egymást! Sok sikert!

5. korteforma (válaszként erre: 1. - Sand)
2011. dec. 5. 10:16

Szia!

Hasonló cipőben járunk.. A túlsúlynak mindig van lelki oka és én amondó vagyok, érdemes azzal is foglalkozni, mert ha nem kezded el a lelki részét rendbe tenni, mindig vissza fogod szedni :(

Sajnos ez tapasztalat.


Kineziológus, pszichológus, pszichodráma, családállítás és társai között érdemes körbe nézni.


Nekem most először van az, hogy a lelki részével is foglalkozom és így a leadott kilókat nem szedtem vissza. (Persze még kell fogynom így is, de már ez is egy eredmény.)


Drukkolok neked :-)

2011. dec. 5. 10:09

Szia!


Szomorú, hogy ilyen emberek, mint ez az eladó dolgoznak ilyen munkakörben. Biztosan boldogtalan, ha attól érzi jól magát, ha másokat megalázhat...

Remélem sikerül amit szeretnél!

Sok sikert és kitartást kívánok neked!:)

2011. dec. 5. 09:59
Ja, és én is debreceni vagyok :) Hol szerettél volna harisnyát vásárolni? :P
2011. dec. 5. 09:56

Kedves Sand!

Sok sikert, vidd végig, amit elkezdesz!

Nálam is egy hasonló megjegyzés tette be a kaput (a húgom egy vita hevében hozzám vágta, hogy milyen dagadt vagyok). Igazából akkor ott nagyon rossz volt ezt hallani, de nem sértődtem meg, mert tudtam, hogy igaza van. Aztán még meg is köszöntem neki :) A fogyis útra még nem léptem rá igazán, egyelőre hangolok azzal, hogy 6 után nem eszem, és igyekszem elkerülni az eddigi nasikat. Stb. Ha valaki megnézi a kajanaplómat, biztosan nem úgy túnik , hogy fogyózom, de ha azt látná, hogy mennyit és mikor ettem ezelőtt, akkor viszont jó úton járok. Ajánlom, hogy te is vezess egy ilyet, mert így nem lehet csalni, feketén-fehéren ott van, hogy hol vétkeztél :)

1. Sand
2011. dec. 5. 09:23
Merőben más lenne az életem ha karcsú, kiegyensúlyozott és elégedett lennék? Tényleg megtalálom az igazit, ha elégedett vagyok magammal és a környezetemmel?
Én ezekre a kérdésekre keresem a válaszokat...

Ugrás a teljes írásra: Harisnya
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook