Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Haragudjak, vagy sem? fórum

Haragudjak, vagy sem? (beszélgetős fórum)


17. syria (válaszként erre: 1. - Mircsi33)
2010. szept. 27. 08:32
Többet nem mennék hozzá. Fizessek azért, hogy frusztrálnak? Azt már nem!
16. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Mircsi33)
2010. szept. 26. 21:41

simán az a baj, hogy amikor először hívott nem ugrottál azonnal.

Most, hogy Te kerested meg, gondolta azért mégy, mert ha ló nincs, jó Ő is, tehát csak meg akarja bosszulni magát.


Kérdezz rá, hogy miért beszél Veled így, ha elsumákolja a választ, egyszerűen hagyd ott, nem azért jársz fodrászhoz, hogy még ott is idegesítsd magad, megfizeted a szolgáltatását.

2010. szept. 26. 21:33
vagyis ki cserélt kocsit, ki az ő? a konkurenciád, vagy a fodrászod? és mi köze neki ehhez?
14. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Mircsi33)
2010. szept. 26. 21:32

"közölte, hogy nem értek ahhoz amit csinálok, mert szerinte a konkurenciám jobb nálam, mert ő a válság idején is kocsit cserélt."


én ezt totál nem értem. netán autókereskedő vagy, és kritizálta a munkádat?

2010. szept. 26. 21:30
Én lehet már csak azért is eljárnék hozzá. Kicsit szánalmas a csajszikám. Mutasd meg neki milyen egy intelligens nő!!
12. ariadna (válaszként erre: 1. - Mircsi33)
2010. szept. 26. 21:28

Az a vicces, hogy aki ennyire bizonygatni akarja, hogy ő milyen nagyszerű (ez esetben, hogy ő még a válság idején is kocsit cserélt), ott valami sántít.

Arról nem is beszélve, hogy ez egy abszolút kisemberes mentalitás.

Biztos valamiért irigy is rád, ha már ennyire versenyezni próbál veled!

11. Márti86 (válaszként erre: 7. - 859d58d4d8)
2010. szept. 26. 21:28
Azt nem szabad elárulni hogy rosszul esett, mert ezzel élnek vissza a legtöbben a mai világban.
2010. szept. 26. 21:26
Én nem mennék többet hozzá, ha egy barátnőről vagy akárkiről közelebbiről lenne szó, biztos hogy meg akarnám beszélni, de vele nem. Ha olyan jól megy neki akkor nélkülem is megél. Vagy állíts be vadi új frizurával hozzá amit persze nem ő csinált és úgy kérdezd meg hogy mi baja van.
2010. szept. 26. 21:25
Ha tényleg annyira jól dolgozik, csak akkor járnék hozzá. Ha bántónak érezném amit mondana nem hagynám magam, ha akkor sem veszi észre magát akkor tovább állnék. ;)
2010. szept. 26. 21:24
Drága és kritikus, én nem mennék hozzá többet. :)
2010. szept. 26. 21:23
A harag rossz tanácsadó, próbáld másképp tisztázni vele dolgokat, hogy ez neked rosszúl esik, vagy ha nem fejezi be, egy vendéggel kevesebb lesz neki!
6. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Mircsi33)
2010. szept. 26. 21:22

Több lehetőséged is van.

1.Visszamész a mások fodrászodhoz.

2.Hozzá jársz és elviseled a beszélgetést vele.

3.Hozzá jársz,de "befogod a száját",elvégre nem kritikáért jársz hozzá,hanem hajat vágatni,és amíg te fizetsz,addig Ő csak egy fodrász aki téged szolgál.

4.Ha nem voltál megelégedve a fodrászváltással,keresel egy harmadikat.

5.Hagyod a fenébe a fodrászhoz járást,és megnöveszted a hajad.:)))

5. c27c71e957 (válaszként erre: 1. - Mircsi33)
2010. szept. 26. 21:20
Jó lenne tudni, hogy mi az oka a fejtegetésének. Lehet, hogy szimplán irigyel valamiért :)
2010. szept. 26. 21:18
Én rákérdeznék, jobb a tiszta helyzet, aztán lehet dönteni, hogy maradsz vagy nem.
3. a305cbacd8 (válaszként erre: 1. - Mircsi33)
2010. szept. 26. 21:15
Nem mennék egyszerűen többet hozzá. De nem is magyarázkodnék.
2010. szept. 26. 21:15
Próbáld vele nyíltan megbeszélni a dolgot. Mondd el,hogy rosszul esett,amit mondott,öntsetek tiszta vizet a pohárba.
2010. szept. 26. 21:12
Sziasztok! Mi tévő legyek. Néhány éve volt egy fodrászom, akihez sokáig jártam. Ő egy ideig nem dolgozott. Mikor újra kezdett megkeresett, de ő drága is lett, és addigra találtam már mást. Nemrég velem egy utcába költözött, és úgy gondoltam, ha így alakult, ismét eljárok hozzá. Látszólag örült is nekem, de burkoltan állandóan megbánt. Kétszer voltam nála. Mindkétszer oda lyukadtunk, hogy én nem vagyok elég trendi, és finom közölte, hogy nem értek ahhoz amit csinálok, mert szerinte a konkurenciám jobb nálam, mert ő a válság idején is kocsit cserélt. Először építő jellegű kritikának tekintettem a fejtegetéseit, de miután már másodszor hozta fel ezt a témát már nagyon rosszul esett. Ti mit tennétek a helyemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook