Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hánykor induljunk és merre menjünk a Krk szigetre, hogy a szombati dugót elkerüljük? fórum

Hánykor induljunk és merre menjünk a Krk szigetre, hogy a szombati dugót elkerüljük? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 14. 12:15
Reggel 8 előtt kell Zágráb-hoz érni. Utána már dugók vannak. Mi éjjel 2-kor szoktunk Budapestről indulni Splitbe.
18. Andili
2011. júl. 12. 17:15
Köszi:)
2011. júl. 12. 17:06
Hosszú évek óta bevált gyakorlat nyári utazásnál: vizes ruha a nyakba és csuklóra. Hűt és felfogja a verejtéket. Amikor csak lehet, felfrissíteni.
16. Andili
2011. júl. 12. 16:55
Oké, meggyőztetek!:) Kicsit izgulok a gyerek miatt, de ők jól alkalmazkodnak állítólag...
2011. júl. 12. 16:50
Szerintem maradjatok a pályán, leggyorsabb és ha éjszaka mentek akkor nyugodt lesz minden:) Jó pihenést!
14. homern
2011. júl. 12. 15:56

Mi is kifogtuk az óriásdugókat,reggel 8 kor :(

Az alagútban a legrosszabb,soha többé nem indulnék el napközben.(pedig gyerek sem volt,3-an mentünk felnőttek).

Szerintem is éjfél körül kellene maximum elindulni.

13. Andili
2011. júl. 12. 15:42
És nincs olyan út, amivel kikerülhetnénk az autópálya dugót? Vagy nem érdemes lemenni róla?
12. miel77
2011. júl. 12. 15:38
Egyébként nálunk a sofőr lefekszik este 6kor pihizni, éjfélre kialudta magát, mi meg pakoltunk, volt aki aludt, meg lehet ezt csinálni, és sokkal kényelmesebb, és ami nem rossz, hogy hűvösben is mész!!
11. miel77 (válaszként erre: 9. - Andili)
2011. júl. 12. 15:36
Hol mentek át a határon? Azért reggel 9-10 fele már érezni a forgalmat, volt olyan hogy reggel 8kor indulunk kintről vissza, és 10kor már dugóban álltunk. 9-10 fele már megindul rendesen a forgalom. ÉN azt mondom hajnali 4-5 fele érdemes már a határnál lenni.
2011. júl. 12. 15:36
Érzésem szerint késő... Inkább éjfél körül indulnék el, úgyis hajnali 2 felé van az a bizonyos kritikus idő. Számításba venném, hogy úgysem tudnék aludni nyugodtan már...
2011. júl. 12. 15:31
Köszi!!!!!!!!!:) És a hajnali (4 körüli) indulás Pécsről már késő??? Dugó hányra alakul ki? Baska-ra megyünk amúgy...
2011. júl. 12. 15:29
kétszer voltam Krk-n, mellette Split, Brac, Pag és Cres szigeten persze nem egyszerre. ÉS sosem volt gond az éjszakai úttal.
2011. júl. 12. 15:28
Mi térképpel mentünk, és egyszer sem tévedtünk el :)
2011. júl. 12. 15:28

Valamelyik oldalon olvastam, hogy kisgyermekkel legjobb este elindulni, mert akkor általában úgyis elalszik. Ismerősömék Münchenből járnak évente többször Magyarországra, és a két gyermekkel az egyik pici volt - mindig este indultak el. Azt mondták, hogy éjszaka csendesebbek az utak, jobb vezetni, mint nappal.

Négyóránként pedig úgyis meg kell pihenni.

2011. júl. 12. 15:27
Hja és autópályán végig... :)nem lesz gáz, nem tudom voltatok-e már, GPS-el nyilván egyszerűbb, de minden ki is van táblázva rendesen, ha nincs GPS, akkor sem kell megijedni:)
2011. júl. 12. 15:26
Ááá nappal mindig dugóval találkoztunk mi, főleg hétvégén, már 4szer voltunk arra. Mi azt tapasztaltuk ki, hogy éjfélkor indultunk el Magyarországon belül nem autópályán, olyan hajnali 3-4re értünk Nagykanizsára, ott pihiztünk. Majd Letenyénél át a határon, és kb reggel 8ra autópályán ott voltunk Krk-n :)) És sehol nem volt dugó és nagy forgalom. Nekünk az éjszakai utazás vált be.
2011. júl. 12. 15:25
Szia, mi éjszaka utaztunk, és nem volt dugó. Szerintem éjszaka érdemes menni, mondjuk ilyen reggel 6-7-es érkezéssel, akkor lementek a tengerpartra sétálni, vagy pihentek egyet, esztek és máris el tudjátok foglalni a szállást:) Melyik városba, faluba mentek?
2011. júl. 12. 15:25

Mi 3 éve mentünk, ugyanoda, szintén szombaton. Órákat álltunk dugókban az alagutakban. Reggel indultunk, estére értünk oda. Vissza ugyanígy, sőt még rosszabb volt. Szerintem este induljatok, éjjel talán a kicsi is alszik az autóban.

Soha többet nem mennék nappal.

2011. júl. 12. 15:12
Főszezonban, szombati napon indulnánk kisgyerekkel...Kinek milyen tapasztalatai vannak ezen a napon? Hánykor indulnátok, merre mennétek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook