Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hányásos hasmenés fórum

Hányásos hasmenés (beszélgetős fórum)


2010. júl. 8. 12:47
Köszönöm már jobban van a gyerek. A széklettenyésztése rotára és adenovírusra is negatív. A záróján az áll: Feltételezetten fertőző eredetű hasmenés és gyomor bélhurut. Még most sem tudjuk mitől volt, de már túl vagyunk rajta. Én a dinnyére tippelek.
10. Szilvamama (válaszként erre: 9. - Bettiletti)
2010. júl. 1. 11:17
Sajnos a nagyobbakat is veszélyezteti, ezek a gyerekek 3-6 évesek voltak :( Az egyik kislány 1 hónapig az intenzíven volt miatta, majdnem lemondtak róla. A lányom csoporttársa is kórházba került, az anyukája azt mondta, hogy sajnos az sem ad védettséget, ha valaki átesik rajta ...
2010. júl. 1. 10:11

Szilva, azt tudom, de nem csak kisebbekre veszélyes?

hát, monnyuk, lehet...

8. Szilvamama (válaszként erre: 7. - Bettiletti)
2010. júl. 1. 10:06
A rota is egy vírus, éppen most tavasszal tarolt a bölcsiben, 6-an kerültek kórházba. Én is elkaptam valamit, mondjuk én nem vizsgáltattam, de akár az is lehetett ....
2010. júl. 1. 08:32

egyáltalán nem biztos, hogy rota...

mennyi idős?


apukámnak is hasmenős-hányós vírusa volt mostanában, van egy ilyen vírus a levegőben, csak nyilván egy kisgyereket jobban megvisel, ha jók a leletei, szerintem ez

6. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Tündér74)
2010. júl. 1. 08:08
Én is rotára tippelnék, nem vettek mintát kitenyésztésre?
2010. jún. 30. 21:39
Az én kislányom is így volt 3 éves korába,fokozatosan szabadott neki adni először vízbe főtt sárgarépát,krumplit.SOK FOLYADÉKOT KELLETT INNIA!Teljes kivizsgálás után azt mondták a kórházba,hogy lehetőleg nyáron,tartózkodjon a TEJ-től.Ezt azóta is betartjuk,és semmi baj sincs.A hidegebb évszakokba is csak az iskolatejet issza meg,többre már nem is vágyik a gyerek,hozzászoktott.
4. tündér74 (válaszként erre: 1. - Mestimi)
2010. jún. 30. 21:30

Esetleg rotavírus?

Szegényke, jobbulást neki!

2010. jún. 30. 21:29
Szegényke....infúzió után evett-e valamit is?Fokozatosan ennie kellene,még ha kijön is belőle,különben legyengül.És igyon sokat.
2010. jún. 30. 21:28
fogalmam sincs, de jobbulást neki!
2010. jún. 30. 21:18
Kisfiam hányással hasmenéssel került nemrég kórházba. Infúziót kapott, jobban lett másnap mikor engedtek volna minket haza újra legyengült kedvetlen volt, bágyadt, fájlalta nagyon a hasát. Újra infúzió, megint jobb, és ez így megy már egy hete. A vérképe, vizelete jó, hasi UH-ja jó. További vizsgálatra nem küldik. Szerintetek mi lehet a baj? Amíg kapja az infúziót jó, utána ha eszik egy kicsit újból visszaesik. Tanácstalan vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook