Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hányás, hasmenés-Járvány van? fórum

Hányás, hasmenés-Járvány van? (beszélgetős fórum)


21. Jimana
2011. jún. 6. 11:25
Már egy hete hányok és megy a hasam és bevérzett a szemem is. Nem segít semmi. Szedek B6-ot és kamilla teát iszok, diétázok. Általában nap közben jól vagyok, viszont minden reggel hányok. Olyan 6 és között ébredek fel magamtól. És a délelőtt azzal megy el, hogy hányok. Már nem tudom, hogy mit csináljak, soha nem hánytam még ilyen sokáig.
2011. máj. 10. 09:24
Baranyában tudtok róla?
19. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - 7f039cb0a1)
2011. máj. 4. 13:40
Én most kaptam el, két hónapja már benne voltam. A Reasec nem segített, csak a gyógyszer. Holnap megyek megint a dokihoz. Azt hittem, megúszom a rettenetes hidegrázással és derékfájással, de most, rá két napra jött ki a hasmenés is... :(
2011. jan. 29. 14:15
Sziasztok!15éves fiam,és én most kaptuk el ezt a vírust.Egész héten kínlódtunk,előbb a gyerek aztán én.Nem kívánom senkinek!:(
2011. jan. 29. 10:26
meg ha enyhül télen az idő :(
2011. jan. 29. 10:24
Általában tavasszal és nyáron vannak ezek a fertőzések,de ez sem törvényszerű. Egy sima gyomorrontás szerintem nem okoz ennyi ideig rosszullétet. Rengeteg hasmenéses vírus létezik,ami kezelhető,főleg felnőtt korban,a rota csak egy a rengeteg közül és ráadásul a rotának is van egy csomó fajtája. Semmi gyógyszer nincs rá, csak rengeteg folyadék, diéta, B vitamin. Tavaly estem bele én is,szinte folyamatosan víz jött belőlem és három óra alatt,vagy 5 x hánytam,pedig már előtte sem ettem,mert rossz volt a gyomrom.
2011. jan. 29. 10:17
Szerintetek most van ?
2010. szept. 9. 21:34
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást :)
2010. szept. 9. 11:42

Ez a gyomorvírus komolyan mondom rosszabb, mintha a torkom fájna. Én 14 éves koromtól 18 éves koromig szinte minden évben elkaptam vmelyik fajtáját ennek a nyavalyának. Minden alkalommal több mint egy héten keresztül voltam beteg, elviseltem volna, hogy "megy" a hasam, hogy kijön belőlem minden, de szüntelenül fájt a gyomorszájam. Az valami rettenet volt, plussz hidegrázás, láz, pocsék közérzet, fent sem bírtam maradni, csak feküdtem. Egy hétig semmit nem ettem,csak kortyoltam a kamilla teát. Azt mondta az orvos, hogy ilyenkor csak kamillát igyak, ne tegyek bele cukrot,mert az lebontják a bacik, rosszabbul leszek, csak magában igyam! Azt is úgy kellett belémtuszkolni, az egy-két kortyot!

És emlékszem,mikor 17 éves voltam, és elkaptam a vírust, 8. nap szerencsére megéheztem,és cigánypecsenyét ettem!:De mikor meg 14 voltam,szintén ebben a - betegségben - pont menstruáltam is,mindenhol fájt a hasam. :(

Mindenkinek jobbulást aki beteg, és ne felejtsetek el inni. Ha nem is kívánjátok, kortyonként: INNI INNI INNI!

2010. szept. 9. 10:09
Balatonfüred,mi augusztus 19-20 tól voltunk benne a virusos fertözésben,hányással-hasmenéssel,én terhesen..alig kaptam valami gyógyszert 8 nap alatt jöttem rendbe,apa kapott inekciót stb..ö 4 nap alatt kigyógyult!
11. Bebe83
2010. szept. 9. 08:15

En hatar menti kosvarosbol vagyok de itt is jarvany van mi 1 napot benn voltunk a korhazban a gyerkoccel mert ugy nez ki mar akkorra tul volt rajta, Tunetek hanyas hasmenes es etvagytalansag. A 11 honapos fiam 1 het alatt, mig nem evett, majd 1 kg fogyott, ugyhogy komoly! De mi eddig nem kaptuk el. Es o is 1 4 honapos kisfiutol kapta el de ugyanugy benne vannak a felnottek is , amugy van akinel meg laz is van!

Jobbulast mindenkinek!

2010. szept. 9. 07:28
Sajnos van valami, én is átestem rajta - hányás nélkül. Remélem nem is fogok hányni!!! :D
2010. szept. 9. 05:35
Én nem hallottam járványról, legalábbis erre mifelénk nincs. Mindannyiótoknak jobbulást kívánok!
2010. szept. 9. 02:10
Mi a csirkeszárnyakkal harcoltunk... frissen vettem, majdnem egy óráig sütöttem... de csak nem akart maradni:) Aztán társult mellé a fini leves is... kaukázusi kefir a nyerő, az általában bent marad ilyenkor:)
7. 7f039cb0a1 (válaszként erre: 4. - E5bfff55e3)
2010. szept. 9. 01:31
Ja,hát ilyen rosszul már én is rég voltam és a gyerkőcöt így látni,hogy csak kornyadozik,ide-oda dől-egyébként egy örökmozgó :)
2010. szept. 9. 01:31
Igen van! Bár most inkább hányósabb :)
5. 7f039cb0a1 (válaszként erre: 2. - 808573c134)
2010. szept. 9. 01:29

Biztosan tudom,hogy elkaptuk.Egy családtagom látogatása után,akihez szintén emiatt ment a férjem,hogy segítsen neki.Vitt gyógyszert meg minden,aztán ő is elkapta.Pedig nem adott neki puszit stb... és amikor hazajött rögtön megfürdött.

Budapestről írok és köszönjük!

2010. szept. 9. 01:15
Én is azt hittem, hogy olyat ettem, de akkor lehet, hogy tényleg van valami? Tegnap, meg tegnapelőtt nagyon rosszul voltam.
2010. szept. 9. 01:09
ez a hányés hasmenés minden évben átmegy rajtam, ez népbetegség mint a megfázás
2010. szept. 9. 00:50

Nem lehet, hogy valami olyant ettetek mindannyian, amitől ez történt?

Elképzelhető amúgy persze, hogy járvány van, sajnos ez bármikor előfordulhat!

Honnan írsz?

Jobbulást nektek!

2010. szept. 9. 00:33

Sziasztok!


Sajna átsöpört a családon ez a fertőzés.

Tünetei: szagérzékenység majd ,hányás,rossz közérzet,hidegrázás(láz nélkül),derékfájás,végül hasmenés.

Mi a férjemmel 3-4 nap alatt átvészeltük,de a gyerkőc még most is elég furi...és mivel az egész család beleesett,így nem volt egyszerű a gyerkőcöt sem ellátni.

Mostanában több helyről hallottam,hogy mostanában átestek ilyen fertőzésen.

Mit tudtok erről-ez valami járvány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook