Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányás, hányinger 19.hét fórum

Hányás, hányinger 19.hét (beszélgetős fórum)


2012. okt. 28. 14:57
köszi lányok:)
2012. okt. 28. 14:36
4 terhességből 3at végig és egész nap hánytam:(( Ha nem így lett volna,valószínűleg már 15 gyerekem lenne..:)
2012. okt. 28. 14:23
Szia.Nekem egyáltalán nem volt hányingerem, viszont barátnőm szinte a szülésig felváltva émelygett és hányt:-( Ő sajnos többször kapott infúziós kezelést, mert volt, h 1 hétig minden kijött belőle:-(amíg csak émelyegsz, esetleg néha hánysz nincs baj, de ha semmi nem marad meg benned,akkor irány a doki!
2012. okt. 28. 14:19
Az első terhességemnél a 7.-héten kezdtem el hányni és még a szülő ágyon is hánytam. Mondhatjuk, csak addig nem hánytam, és voltam roszul amíg csukva volt a szemem. Narancson kívül semmi nem maradt meg bennem (az is legfeljebb 0,5-1,5 órát). Kemény 3,5 kg-t híztam, abból a lányom kereken 3-kg-al született.
2012. okt. 28. 14:12
barátnőm szinte végig rosszul volt és gyakran hányt is, csak az utolsó hetekben lett jobban... szóval kitartást!
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - Adry06)
2012. okt. 28. 14:05

Sajnos sokaknál nem múlik el a 12. héten. Én 17 és fél hetesen lettem jobban. Aztán most a végén megint nem vagyok jól.

amíg csak émelyegsz nincs baj, Ha semmi kaja nem marad meg benned akkor irány a doki!


esetleg próbálj kekszet vagy ropit eszegetni. Nekem a hideg tej is bevált.

Illetve kerüld az olyan ételeket,amik túl sok savat csinálnak!

2012. okt. 28. 14:00
én 6 hónapig hánytam,szóval nem hiszem,hogy gond lenne,de azért kérdezd meg a védőnőt,vagy dokidat.
2012. okt. 28. 13:58

Sziasztok!


Normális, hogy már a 19.hétben vagyok és néha még émelygek és hányok? a terhességem elején nagyon hánytam már majdnem a vészes hányás kategóriába voltam. Aztán elmúlt most megint émelygek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook