Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányás fórum

Hányás (beszélgetős fórum)


28. dalya (válaszként erre: 27. - Vikianya)
2010. júl. 6. 09:12
Igen érdekel és előre is köszönöm.
27. Vikianya (válaszként erre: 26. - Dalya)
2010. júl. 5. 21:11

Örülök. Van egy jó kis szer, ami nagyon szuper hányás és hasmenés esetén ion és társai pótlására.

Ha érdekel elküldöm priviben, ha legközelebb ilyen gond lenne

26. dalya
2010. júl. 5. 11:47
Voltunk a védő néninél.Azt mondta hogy a havi hízás rendben van a gyereknél, a minimumot hízza.A vérvétel is teljesen ok, nem vérszegény.A vizelet vizsgálat csak szerdán lesz meg.Egyenlőre ennyi, hál isten azóta nem volt hányás.
2010. júl. 5. 08:11

Most jut eszembe, hogy az egyik ismerősömék itthon voltak rokonoknál, aztán egy éjszaka a gyerek hányni kezdett, apuka éjfélkor rohant gyógyszertárba, de mivel nem csillapodott, fél 5kor mentek a gyerekorvoshoz.

Felírta a gyógyszereket,2nap múlva jobban lett, mentek haza.

Még az út elején ismét rákezdett, aztán nem is haza vitt az első útjuk, hanem valahol Pest mellett a kórházba.

Napokig benn volt, és kapta a sok infúziót, meg gyötörték a vizsgálatokkal.

Ő is majdnem kiszáradt, pedig már 2 éves elmúlt.

Azt mondták nekik, hogy összeszedett valami vírust.


Remélem mihamarabb jobban lesztek!!

24. dalya (válaszként erre: 21. - Vikianya)
2010. júl. 4. 22:50
Hát utoljára annyi volt hogy a blúzom és a gyerek ruhája teljesen át itatódót, és a földön még így is egy szép nagy tócsa éktelenkedett.
2010. júl. 4. 22:29
Minden jót nektek
2010. júl. 4. 22:29

Ezt a cikket találtam:

[link]

21. Vikianya (válaszként erre: 15. - Dalya)
2010. júl. 4. 22:26

Mi annó hasmenéssel voltunk bent, egyből benttartottak, és belenyomtak egy infúziót, és addig nem engedtek haza, amíg nem ivott/szopizott kielégítően.

Próbáld ml-re meghatározni, hogy mennyi az a tócsa, mert az segíthet a dokiknak (mindig azt mondják, hogy ha nem becsülöd meg az értéket, akkor többnek gondolod, mint amennyi.)

20. dalya (válaszként erre: 19. - Vikianya)
2010. júl. 4. 22:26
Azért köszi.
19. Vikianya (válaszként erre: 12. - Dalya)
2010. júl. 4. 22:23

Ha jól tudom, akkor az ambulanciára nem kell beutaló.

Sajnos nem tudok abban segíteni, hogy hol van, én debreceni vagyok.

18. dalya (válaszként erre: 17. - Pipőci)
2010. júl. 4. 22:02
Holnap megyünk minden féleképpen a védő nőhöz súlyt mérni.
17. Pipőci (válaszként erre: 16. - Dalya)
2010. júl. 4. 21:59
Kitartás, drukkolok, holnap csak jót írj, hogy nincsen semmi komoly baj!
16. dalya (válaszként erre: 14. - Pipőci)
2010. júl. 4. 21:58
Igen tudom ezért aggódom, azt csinálom hogy sokszor rakom cicire.
15. dalya (válaszként erre: 11. - Vikianya)
2010. júl. 4. 21:57
Amikor nappal történik a hányás szó szerint sugárba és egy nagy tócsa a földön, nem túros. Most éjszaka, két és félórával evés után, már túros volt enyhén de sok volt szerintem az össz vacsija.
14. Pipőci (válaszként erre: 10. - Dalya)
2010. júl. 4. 21:55
Az bizony baj, ha nem szopizik rendesen. Nagy a meleg, most még több folyadékra lenne szüksége. Holnap fogd és vidd addig, míg meg nem vizsgálják rendesen. Nem ijesztegetés, de ki is száradhat....
13. Clau26 (válaszként erre: 8. - Dalya)
2010. júl. 4. 21:55
írom priviben
12. dalya (válaszként erre: 9. - Vikianya)
2010. júl. 4. 21:55
A gyerek klinika hol van melyik az, és kell beutaló?
11. Vikianya (válaszként erre: 5. - Dalya)
2010. júl. 4. 21:53
Nagy a különbség a hányás és a bukás között. Nálatok biztos, hogy hányás van? Mennyiségre mennyi szokott lenni? Milyen állagú?
10. dalya (válaszként erre: 4. - Pipőci)
2010. júl. 4. 21:53
Sajnos nem eszik ez is az egyik baj, hogy egy nap max. egyszer eszik normálisan és utána csak nyammog. Igen csak anya tejet iszik, sajnos a teát sem fogadja el, próbáltam a tápszert mert már annyira nem evet de azt sem fogadta el.
9. Vikianya (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. júl. 4. 21:51
A gyerek klinikára vidd, ne a körzetihez, majd ott megnézik, mert ez nem játék, az életébe is kerülhet a sok hányás
8. dalya (válaszként erre: 3. - Clau26)
2010. júl. 4. 21:50
A gyerek orvos minket a Betezsdába küldött, igaz oda a szív zöreje miatt.Nem tudom hogy a Heim Pál foglalkozna-e velünk. Régen a fiammal oda jártunk.Azért a telefonos ügyelet számát meg köszönném, biztos ami biztos.
2010. júl. 4. 21:50

Még kiskorában nekem is sokat bukott, de ilyen nagy mértékűre megmondom őszintén, nem emlékszem.

Jó, mai napig van olyan, hogy ha utazás előtti 1-2 napban kakaót iszik, akkor szó szerint végighányja az utat, szóval erre így már oda tudok figyelni, hogy mikor kaphat, és mikor nem.

Az viszont már súlyos, hogy súlycsökkenéssel is jár, hisz még csak 3 hónapos.

Vigyétek el a dokihoz.

Nézze meg.

Nem hiszem, hogy a fogzás ilyen súlyos tünetekkel járna.

Főleg, ha most álmából "ébredt" úgy, ahogy leírtad.

Az, hogy túleszi magát, és valamennyi visszajön, még "természetes", lévén nincs kifejlődve a gyomorszáj rendesen, de ez minden babánál előfordul.

Tényleg nézessétek meg, legalább Ti is megnyugszotok.

2010. júl. 4. 21:49
Én a helyedben nem hagynám annyiban és kivizsgáltatnám rendesen.
5. dalya (válaszként erre: 2. - 02f0dd4e69)
2010. júl. 4. 21:47
Most voltunk hasi és koponya uh, ott azt mondták hogy nincs gyomor tágulata és nem találtak semmit.A foga jön ugyan alul, de nem hiszem hogy ettől hányna, esetleg étvágytalan az lehet.
4. Pipőci (válaszként erre: 1. - Dalya)
2010. júl. 4. 21:43
Szerintem is. Egy-két alkalommal, ha túleszi magát a csecsemő, előfordul, hogy hányni fog, velem is megtörtént. Viszont ha ez rendszeres és testsúlycsökkenéssel is jár, akkor komolyabb dolog áll a háttérben. Anyatejes a babád?
2010. júl. 4. 21:42

szijja


Hát én nem hinném,hogy a foga miatt lenne, ilyenről még nem is hallottam.Vidd el egy másik dokihoz.Nemtudom ti hova tartoztok,de ha gáz van nekem a heim pál telefonos ügyelete segített,eddig 2x és nagyon jó dolgokat tudnak mondani,nagyon segítőkészek..nem oda tartoztok?

2010. júl. 4. 21:41
A foga is lehet az oka, de az is lehet, hogy gyomor tágulata van, de ez nem gond, idővel alakulni fog. De azért az orvos komolyabban vehetné. Szerintem vidd el, és nézesd meg vele.
2010. júl. 4. 21:38
Mostanában a babám sugárba hány, de eddig mindig nappal éber állapotban , sajnos most 2 hete vissza fogyott, nem sokat de a lényeg hogy nem hízott semmit. Most 3 hónapos. Most az imént ép fürödtem és már a szobába öltöztem isteni szerencse, mert a kicsi köhögött egyet és hányt de olyan szerencsétlenül hogy vissza nyelt és nem vett levegőt még jó hogy hason volt, nem is tudom hogy mi lett volna ha a hátán aludna. Kikaptam az ágyból és ki rohantam a férjemhez aki meg ütögette a kis hátát erre még 3 szór hányt nagy adagot, de végre vett levegőt. Még mindig remegek miért történhetett?Ha valaki sejti mi állhat a háttérben vagy vele is történt hasonló kérlek benneteket írjatok, mert a doki azt mondta hogy csak a foga jön azért van de ez hülyeség szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook