Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányás fogzástól fórum

Hányás fogzástól (beszélgetős fórum)


5. mimi mami (válaszként erre: 1. - Anita 28)
2012. dec. 19. 13:40
Izám refluxos volt talán mostanra nőtte ki 16 hósan. Izim elég sokat hányt, de főleg akkor is ha jött a foga. Olyankor nem is adtam/adom a darabosat, mert nem tud úgy rágni-nyelni és ikább kihány mindent. De tényleg lehet később is refluxos....én is kipróbálnám a szert amit kaptatok. Amúgy annak mi a neve?
2012. dec. 19. 12:46
olyan nincs.
3. pritta (válaszként erre: 1. - Anita 28)
2012. dec. 19. 12:28
a reflux kialakulhat később is. Inkább hallgass az orvosra és próbáld ki, itt senki nem lehet oksoabb a dokinál...
2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Anita 28)
2012. dec. 19. 12:20
Figyelned kéne mit eszik a gyerek miután sugárban hány, attól, hogy kicsi korában nem volt bukós, simán kialakulhatott nála reflux.
2012. dec. 19. 11:59

Kislányom, Csenge 9 hónapos. 1 hónapja vannak jelei a fogzásnak. A két alsó már át is tört. Ezzel egyidőben az áttörések előtt néhányszor hányt. Egyébként semmi már tünete nincs, néhányszor volt kis hőemelkedés. És hát a nyugtalan alvás, de ez sajnos előtte is megvolt...Elképzelhető, hogy a fogzás okozza az időnkénti sugárhányást-kérdőjel. -bocs, nem tudok írni k.jelet.

Tapasztalt már valaki ilyet- kj.

Tegnap este megint hányt, bár most nem érzek neki újabb fogacskát.

Már elvittük gyerekorvoshoz, aki szerint makk egészséges, de próbáljunk ki refluxra egy szert. Pedig sosem volt bukós, kisebb korában sem. Nem váltottam ki, mert szerintem nem ez a gond.

Szóval nagyon aggódom. Ha van valakinek hasonló tapasztalta, legyen kedves ossza meg velem.

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook