Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány napra jött meg a menstruációd tabletta abbahagyása után? fórum

Hány napra jött meg a menstruációd tabletta abbahagyása után? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jan. 9. 16:14

Nekem teljesen felborította, pedig csak másfél évig szedtem azóta sem és a jövőben sem fogom szedni.

Először 44 nap volt, aztán utána folyamatosan össze vissza volt hogy 50 napra...

4. babszibobó (válaszként erre: 1. - Zsuzso100)
2012. jan. 9. 16:13

A most forgalomban lévő fogamzásgátlók már nem teszik tönkre a hormontermelést, ha az korábban normálisan működött!!!


Tény és való, abbahagyás után rendeződnie kell odabent a dolgoknak, mindenkinél máshogy működik (ugyanúgy mint szülés után, van akinek rögtön szépen normalizálódik a ciklusa van akinek nem).


Most a kérdés az, hogy pl: ez most már egy új ciklusod lenne...azaz mint mindig a fogibogyó után van x nap szünet és jön a megvonásos vérzés...most ez nincs vagy ez más megvolt és a köv. havit várod?

2012. jan. 9. 16:12

Nekem inkább hamarabb jött, mint kellett volna, úgy 25-26 napra.

Az biztos, hogy felboríthatja a megszokott rendet, de azért a helyedben elmennék dokihoz, ha nem jön meg hamarosan.

2012. jan. 9. 16:12
Fogamzásgátlót én amikor abba hagytam, 2-3 hónapig meg jött rendesen, aztán egyre jobban kitolódott. A végén már volt, hogy 2 havonta jött meg...
2012. jan. 9. 16:09
Hallottam, hogy a normális hormontermelés tönkreteszi a fogamzásgátló, de már 41. napomon vagyok, terhes nem lehetek. Nektek volt ilyen problémátok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook