Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány napig lehetek beteg? fórum

Hány napig lehetek beteg? (tudásbázis kérdés)


20. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 05:47
Ne is vitázz, beteg vagy, maradj otthon és gyógyulj.
19. varadero (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 01:30
Influenzának tűnik így olvasatra. Alapvetően ilyenkor még simán terjeszted is a cuccot. Én ilyen helyzetben biztosan kivárnám a teljes gyógyulást.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Varadero)
2020. márc. 11. 21:24
Az a baj hogy még mindig hidegrázásom van, hőhullámaim, izzadok, kókadozom... a fejem tegnap brutálisan fájt. Igaz nem folyik az orrom és nem vagyok ágynak esve, mégis különösen érzem magam.
2020. márc. 11. 17:37
Amíg beteg vagy és a tüneteid is igazolják maradj otthon. A kollégáid nem orvosok a táppénz hossza meg nem illemkódexben van meghatározva. A régi munkatársak már nagyon jól ismerik a szezonális kamubetegeket :-) Nekem is van ilyen munkatársam, de szerencsére a nagy többség akkor van táppénzen ha tényleg beteg.
2020. márc. 11. 14:05
Amíg meg nem gyógyulsz!
15. adbe82e122 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 13:11
Hogy vagy, van lázad, hőemelkedésed? Esetleg pont benn, a kollégáktól kaptad el?
14. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 11:24
Ha tényleg beteg vagy, okkal akkor nem szabad kiiratnod magad, mert úgy érzed sokáig vagy otthon. Aki táppénz csaló azt az orvos is észreveszi. Szóval törődj a betegségeddel és nem éri meg egy szövődmény!
13. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Globus)
2020. márc. 11. 10:17
Jajj dehogy. Még kommentelni sem szoktam és kerülöm azokban az időpontokban az utcát, amikor ők végeznek vagy indulnak
12. globus (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2020. márc. 11. 10:14
Azért ilyenkor nem fb-ra felrakni, hogy éppen milyen buliban, fesztiválon vagyunk...
11. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 08:58
Normális helyen nem lesz belőle vita. Én dolgoztam sajnos olyan közösségben ahol megkêrdőjeleztêk a kollégák a betegségemet vagy a többiekêt. Felment a pumpa bennem rendesen! Maradj amíg nem érzed jól magad és ne foglalkozz senkivel!
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - L.luiselotte)
2020. márc. 11. 08:13
Igen igazolást tudok. Hétfőn úgy mentem el az orvoshoz, hogy úgy írjon ki, szerdán már dolgoznék. Ezt meg is tette, de külön kiemelte, ha még szerdáb se vagyok toppon, akkor inkább neki szóljak és kiír a kövi néhány napra is..
9. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 08:11

Én egy hónapig vagyok beteg, ha elkapom. Kezdődik torokfájással, aztán híg nátha, sűrű nátha, fülfájás. Majd lehúzódik tüdőre, és köhögök egy hónapot. Menetrend szerint így történik. Lázam büdös életben nem volt, még tályogos mandulával, tüdőgyulladással se.

Bőven van időd gyógyulni.

2020. márc. 11. 08:08

Bármeddig is tart a betegség, orvosi igazolást tudsz vinni ?


Különben ezek a megfázásos influenzás megbetegedések nem csengenek le 2 hét alatt. Nekem február elején kezdődőtt, azóta 2 x visszajött és még nem vagyok a régi. ( azért dolgozom, de nehezemre esik )

7. Channa* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 08:03

Ja, hát ez nem így van, mint írtam is, hogy velem múlt évben mi volt.


A kolleginám nem rég 2 hetet volt otthon, mert bár bejött 1 hét után, de mondtuk neki, hogy maradjon még otthon, mert csak megfertőz minket...

2020. márc. 11. 08:02

Andinak igaza van!

Nem tudom, hogy mi a bajod, de én pl. múlt év januárban 2 hétig és februárban is 2 hétig voltam beteg. Influenza szerű betegségek.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. márc. 11. 08:01
Megfázás vagy vírusos betegség, ennyi idő alatt normális esetben már le kellett volna csengenie. Ez miatt is aggódom egy kicsit.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. márc. 11. 08:00
Igen, ezt a háziorvos is mondta.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 07:56
1 évig jár táppénz...🙂 Ha olyan betegséged van.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 07:52
Olyan nincs, hogy szemtelenség. Addig maradj otthon, amíg beteg vagy. Semmi mással ne törődj. Főleg most.
2020. márc. 11. 07:46
A kérdésem arra vonatkozik, hogy mi az a maximum napszám, ami már szemtelenségnek hathat? 6 napja vagyok beteg de még mindig nem érzem teljesen jòl magam, de nen akarok ebből vitát bent a melóban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook