Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány kg jön rám a leszokás után? fórum

Hány kg jön rám a leszokás után? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 21. 13:09
Nagyon nem kedvelem az olyan goromba, otromba valakiket, akik a saját életük miatti rosszkedvüket másokon próbálják kiélni.
15. Bözsi néni (válaszként erre: 13. - Cippora)
2016. márc. 21. 13:08

Nem egészen így van. A ciginek igenis van anyagcsere gyorsító hatása, ami abbahagyáskor lelassul.


Azt, hogy te nem híztál, nem jelenti azt, hogy más - ha nem zabál, akkor - nem fog.


Egyébként én pl. max. enni szoktam, úgy látszik, te meg zabálni szoktál egyébként...

14. ca6273a8a5 (válaszként erre: 2. - 8180667fb6)
2016. márc. 19. 13:33
remélem nem fogsz hízni. a cukrot mindenesetre próbáld kerülni.
2016. márc. 19. 12:25

Nem híztam semmit.

Az hízik aki zabál,aki a cigit kajával helyettesíti.

A ciginek önmagában ehhez semmi köze.

12. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Bözsi néni)
2016. márc. 19. 08:37

Na ez a hét kiló nálam bejött.

Csak menne már a testvéreivel együtt.

2016. márc. 19. 08:24

Ha nem akarod, semennyi. Ez csak Tőled függ.


Én amikor, már kb. 12 éve leszoktam (4 évig cigiztem, nagyon sokat), akkor elkezdtem futni, azaz már a leszokás alatt elkezdtem, de majd' megfulladtam :) szóval a futás maradt, cigi semmi, és nem jött fel egy deka sem, sőt, kialakult némi izomzat, szebb lett a bőröm.


Ha sportolsz és nem eszel többet, akkor nem lesz gond.

10. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2016. márc. 19. 08:13
Nem tudhatom.
9. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - 8180667fb6)
2016. márc. 19. 07:45

Nem híztam semmit. Igaz, ehhez az kell, hogy a rágyújtás helyett ne rágcsáljon semmit az ember:)


Van egy fórum -ha még jól emlékszem- a címe: Dohányzásról leszokás.

Nekem sokat segített, minden nap írtam, megbeszéltük a kínokat és 3 hónap alatt el is felejtettem, hogy évtizedekig dohányos voltam:)


Sok sikert kívánok!:)

2016. márc. 19. 07:27

Szerintem ezt még az orvosok sem tudják, kire mennyi fog rakodni.

Ismerősöm egy dekát sem hízott, énrám nem a leszokás közben, leszokás után jött rám, pedig fokozatosan tettem le, és nem hirtelen...

Másik ismerősömnek azt mondta az orvos, ne bánkódjon, ahogy hirtelen megjelentek ezek a plusz kilók, pár év alatt el is tűnnek anélkül, hogy bármit tenne. Nála bejött, én már évek óta próbálok (több kevesebb sikerrel) megszabadulni tőle.

Van orvos, aki azt mondja, hogy a szervezet addig el volt foglalva a napi méregtelenítéssel, leszokás után nem talál magának más melót, elkezdi "hasznosítani" (megmenteni, raktározni) a bevitt kalóriákat, és csinálhatunk, amit akarunk, majd helyreáll a szervezet működése...


Szóval erősen figyelj oda, hogy miket eszel-iszol leszokás közben, után, és gondoskodj arról, hogy a napi mozgás (gyaloglás, futás, kerékpár, úszás,...) mindig meg legyen...

Nincs egységes, törvényszerű mennyiségű plusz kg, kinek-kinek mennyi, az annyi...

2016. márc. 19. 06:06
Szerintem génfüggő....én egy grammot nem híztam miután letettem...ismerősöm hízott sokat...nem tudom az összefüggéseket,mi mi alapján történik de szerintem sportra kell váltani és nem evéssel potolni a cigit...pótcselekvés biztosan lesz...kérdés mi..
2016. márc. 19. 00:15
Hát igen. Nyilván aki zabálásba kezd nagyüzemben,az picit többet szed fel :)
5. Bözsi néni (válaszként erre: 2. - 8180667fb6)
2016. márc. 19. 00:12

Szia!


Nekem a doki azt mondta, mikor leszoktam, hogy tapasztalatok szerint ahány doboz cigit szív el valaki naponta, annyiszor 7 kg. Tehát napi fél doboz cigi esetén kb. 3,5 kg.


Nálam bejött a jóslata, de nyilván ez alkat függő is, meg az is számít, hogy mit csinálsz cigizés helyett. Csipegetsz-e vagy futni jársz:-)

2016. márc. 19. 00:10
Amugy van cigi leszokos forum, az sztem motivacio lehet... Ha kell...
2016. márc. 19. 00:09

Hello! Hat, en sokkal nagyobb cigis vtam,mint 4 ev... Amikor leszoktam, masfel doboz eve volt a napi adag.

Na, egy nagy faxag...mikor vannak ezek a kerdoivek, hgy min valtoztatnal,ha lehetne, ez tuti az! Sosem szoknek ra a cigire.

A legeslegfoloslegesebb dolog volt az eletemben.. :(

2016. márc. 19. 00:03

Sziasztok!


Elhatároztam,hogy leteszem a cigit,melynek már 4 éve rabja vagyok. Sajnos mostanában elég stresszes időszakát élem életemnek,és eléggé lefogytam.


Érdekelnének tapasztalatok,melyben elmesélitek,ti a leszokás időszakában hány kg-t szedtetek fel,illetve mennyire nehéz volt ez az időszak!

2016. márc. 19. 00:02
Hány kg jön rám a leszokás után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook