Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hetes kortól lehet a babát tömegközlekedtetni? fórum

Hány hetes kortól lehet a babát tömegközlekedtetni? (tudásbázis kérdés)


13. xti_
2010. máj. 26. 17:28
én nem vittem sehova, megmértem, és telefonon bediktáltam az adatokat.
12. jesse (válaszként erre: 10. - Ekka)
2010. máj. 26. 16:54

Kis városban lakunk, viszont pont a város másik végére kell vinnem, ami időben kb.3/4 óra. Nem kevés. :(

Inkább maradok a taxinál, tényleg annyi nyavaját össze lehet már szedni.

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 26. 16:30
Régen,szerintem más volt az immunrendszere a gyerekeknek ,erősebb.Ma már annyi féle allergiájuk van ,hogy néha csak kapkodja az ember a fejét.És annyi mutáns vírus,ha teheti az ember megpróbálja kivédeni.!!
10. Ekka (válaszként erre: 8. - Jesse)
2010. máj. 26. 16:25

Mekkora a távolság, és helyileg hol..?

Azért szerintem nem mindegy, hogy Pesten buszozol, v. kisvárosban:)

2010. máj. 26. 16:25
Szia!!Ha van rá mód még ne vidd ha nem muszáj,főleg ha ilyen fülledt idő.De függ attól is mennyi időt kel utazni,rajta.Nálunk a védőnő még az elsö időszakban inkább kijön ,ne vigyük a többi gyerek közé a tanácsadóba. Ha rendes idöre születet ,nem volt komplikácio még akkor is várnék vele,hogy tömött tömegközlekedési eszközre vigyem de ha ,letakarod egy tiszta tesztilpelenkával, a babakocsit,már az is szüri a levegöt
2010. máj. 26. 16:22
Őszintén megmondva magam is nagyon korainak látom a buszoztatását, de gondoltam megkérdezlek Titeket!
2010. máj. 26. 16:20
Az igazság az, hogy ha nem akarod, hogy mindenféle bacikat rátüsszögjenek, akkor jobb, ha minél később és valahogy máshogy oldod meg az utazást, kocsival, ismerősök által stb. Tudom, hogy vannak hencegők, akik már idejekorán utaztatják a babáikat, de sokkal jobb óvatosnak lenni, és nem kitenni mindenféle betegségnek a még gyenge immunrendszerét.
2010. máj. 26. 16:18
Szerintem nem kell taxit hívnod, de ha olyat veszel észre a közelébe, aki beteg, akkor egy textilpelust tehetsz az arcára, ha el tudja viselni.
2010. máj. 26. 16:17
Szia, én a 6 hetet tuti megvárom, és utána se szívesen, hiszen nagyon meleg lesz... a sok büdös, izzaadt ember miatt nem szívesen. De ne felejtsük, hogy nekünk van más lehetőségünk, van autónk. Ősszel már tuti bátrabb leszek.
2010. máj. 26. 16:17
Én 4 naposan már kint sétáltam a lányommal 1 órát a városban. Azóta is napi 4-6 órát. Most 5 hetes, de vidékre (25km) még nem mertem vinni a szüleimhez busszal. Ha belegondolsz nagyon sok vidéki csak tömegközlekedési eszközzel tudja hazavinni a csemetéjét.
2010. máj. 26. 16:17
akkor lesz 1 hónapos.
2010. máj. 26. 16:16
Jövőhéten kell vizsgálatra vinnem és nem tudom vihetem-e már busszal vagy inkább taxit hívjak?
2010. máj. 26. 16:16
Hány hetes kortól lehet a babát tömegközlekedtetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook