Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hány évesen érdemes elvinni egy kisgyereket musical előadásra, mondjuk a Budapesti Operettszínházba? Esetleg közületek valaki járt már ott g fórum

Hány évesen érdemes elvinni egy kisgyereket musical előadásra, mondjuk a Budapesti Operettszínházba? Esetleg közületek valaki járt már ott g (tudásbázis kérdés)


2023. jún. 24. 09:17
Most láttam a JekyLL és Hyde-t.Egy ötven éves anyukával és 13 éves kislányával.Szerintem ez nem volt való egy ilyen korú gyereknek.Gyilkosságok dögivel, erőszak és prostitució.14 év után már megértik, de meg kell válogatni a darabot.
2014. szept. 25. 18:46

5 éves lesz a kislányom a nagyobbik 12

Az Operettszínházba szeretnék megnézni a Szépség és a Szörnyeteg című musicalt.

Érdemes elvinni a kicsit?Tapasztalatok?

2010. okt. 3. 10:49

Mi megyünk egy gyerekelőadásra, már alig várom.

És persze ő is. Egy órás, biztos nagyon szereti majd( 3 éves múlt)

2010. okt. 2. 14:11
az én gyerekem számítógépfüggő...úgyhogy egyenlőre nem viszem :)
6. misz
2010. okt. 2. 08:15
Hú, ebben sajna nem tudok segíteni. :( Nem budapesti vagyok.
5. Rebecca33 (válaszként erre: 4. - Misz)
2010. szept. 23. 09:24
IGen, tudom hogy gyerekfüggő. Azén lányom 3 éves múlt és imádja a zenés darabokat, csak nekem azt mondták az Operett szervezési osztályán, hogy 6 éves kor alatt nem engednek be gyerekeket felnőtt előadásra. Ezért nem értem miért találkozunk lépten nyomon 4-5-6 éves korú gyerekekkel mondjuk a Szépség és a Szörnyetegen, ahová én is szívesen elvinném, csak nem tudom beengednék, és milyen jegyet kell venni neki amikor az ölben ülne....
4. misz
2010. szept. 23. 08:02

Az én lányom 4 éves volt amikor először eljött velünk színházba, a József és a bűvös kabát ment. Imádta, és azóta is imádja a színházat, főleg a zenés darabokat, és persze a meséket. :)

Gyerek függő egyébként szerintem. A barátnőm kisfia 6 éves, és nem lehet elvinni, mert 10 perc után nem bír a fenekén ülni. :)

2010. szept. 23. 07:52

Szia! Engem az Operába vittek már egész kis korom óta, tehát 5-6 éves korom óta jártam kb., balettot néztünk, azt nem kellett megértenem, csak szép volt ahogy ugrálnak a fiúk-lányok.

A Bánk bánt néztük meg még olyan 7-8 évesen, szerintem megértettem miről szól. :-)

De musicalre Én inkább valami gyerekelőadásra vinném, mert lehet nem értené, és az csak nyűg neki. Bár szerintem gyerekfüggő, lehet imádná az Abigélt :-) Attól függ mihez szokott otthon, Nekem a bátyám balettáncos volt, így már otthon hozzá voltam szoktatva a komolyzenéhez, baletthez.

2010. szept. 23. 07:34
Hány évesen érdemes elvinni egy kisgyereket musical előadásra, mondjuk a Budapesti Operettszínházba? Esetleg közületek valaki járt már ott gyerkőccel? Ha igen, hány éves volt a gyerek?
2010. szept. 23. 07:32
Hány évesen érdemes elvinni egy kisgyereket musical előadásra, mondjuk a Budapesti Operettszínházba? Esetleg közületek valaki járt már ott g

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook