Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány éves kortól engeded, hogy a gyereked zselézze a haját? fórum

Hány éves kortól engeded, hogy a gyereked zselézze a haját? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 26. 19:41

Egy éves volt a fiam, mikor először zseléztem. Most 14 és magának zselézi már egy ideje. A 10 éves dettó.

Sztem totál mindegy.

8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Susan81)
2011. júl. 26. 19:18
Miért, Te?
2011. júl. 26. 19:15
Akkor zselézi,amikor akarja.Nincs korhoz kötve szerintem.
2011. júl. 26. 19:14

Szia!


Szerintem bármikor! Egész pici kortól már nagyon vagányak, ha úgy van levágva a hajuk, hogy egy zselézés jól áll neki :)


Amit viszont én nagyon következetesen és tudason tennék az a következő:

Nem írtad, hogy mennyi idős a gyermeked, de az óvodában és az iskolában nem szeretik, szólnak érten (nem azért, mert az óvó néninek, tanító néninek nem tetszik, hanem azért, mert a legtöbb intézmény házirendjében ez szerepel). Arról nem beszélve, hogy a gyerekek csak gyerekek és ráadásul rá is szólnak egymásra, piszkálják egymást, csúfolnak, vagy legtöbbször irigykednek. Szóval én tudatosítanám a gyerkőcben (az enyémben is fogom, ő kislány - lesz nálunk körömfestés, hajfestés.. minden :)) hogy mindennek megvan a maga helye.

Pl zselézheti otthon, ha nagyszülőkhöz mentek, vagy ha hétvégén elutaztok, bármi.... De az iskolában, oviban "nem illik, nem való".

Én is tanítónő vagyok, a mi iskolánk házirendjében is szerepel és a szülőkkel együtt működve nagyon jól be tudjuk tartatni. A szülők is elfogadják. Írott szabály a legtöbb helyen.


Amúgy nekem nagyon tetszik, amikor a kis lurkókat "vagányosítják" a szülők :)


Üdv, titta

5. b9da99c0c2 (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2011. júl. 26. 19:10
Én is ,kérte :)
2011. júl. 26. 19:05
Az enyém 12-13 évesen. Akkor jött divatba. :)
2011. júl. 26. 19:05

kb 3, de lehet hogy annyi sem

nagyon vagyány kiscsóka volt:)

2011. júl. 26. 19:02
5 évesen. :) Én csináltam neki. :D
2011. júl. 26. 19:01
Mikor zselézhette be a gyereked a haját először?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook