Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hány év együttélés után csökken a szexuális vágy a férfiakban? fórum

Hány év együttélés után csökken a szexuális vágy a férfiakban? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 24. 17:21

huh, akkor jobb nem együtt élni senkivel.

mindig tanul az ember valamit:)

2012. dec. 18. 12:38

Ez érdekes amúgy hány évesek vagytok?

Mi 8éve vagyunk együtt de a párom még mindig ugyan olyan kanos :-D sőt...

Szoktam is néha a fejéhez vágni hogy sexmániás!!!Számomra néha már túlzás amit művel XD

Ja munka fáradtság stb.ez kifogás.Ő kőműves fizikai munkát végez egész nap...mégis sőt még betegen is...

2012. dec. 18. 12:32
Még nyáron hasonló fórumot indítottam én is. A kapcsolatomnak 2 hónapja vége is szakadt. Nem jó dolog ha a 2 félnek más-más szexuális igényeik vannak. :/ Hidd el én is akkor nagyon bíztam benne hogy sikerülhet és nem ez a lényeg, meg védtem őt hogy fáradt meg ilyenek. De be kellett látnom hogy máshoz meg annyi energiája volt... 100% hogy nem csalt meg, egyszerűen kihűlt nála. Akármivel próbálkoztam.Volt hogy elfordult, stb. Én is utáltam kezdeményezni és olyan megalázónak tartottam... Ez az önbizalmam is hazavágta akkor. Beszélni is próbáltam vele erről... de most hogy nincs , komolyan könnyebb. Hiányzik prsze, mert szerettük egymást, de ez valahogy nem működöt... Remélem nálatok javul a helyzet, és nem így fog végződni.
2012. dec. 16. 20:05
33 éve nem csökkent köztünk a szexuális vágy .Jót tesz ha a feleségek igyekeznek formában maradni .
26. Regin_a (válaszként erre: 23. - Dominós)
2012. dec. 9. 00:39
Nem éltél eleget még.
2012. dec. 8. 23:13
15 év alatt nem csökkent, miről beszélsz?
2012. dec. 8. 23:09
miert csökkene??????
2012. dec. 8. 22:27
soha...
22. 9bc5015697 (válaszként erre: 5. - Andy cica)
2009. okt. 14. 16:33
Én is így vagyok... a munkára fogja mindig... egy hét után persze kiéhezik, és akkor ok, de a köztes időszakban is vágynék rá... és nincs annál megalázóbb, mint amikor kezdeményezek, és visszautasít...
2009. okt. 14. 16:24
8 éve vagyunk együtt, 4 gyerek "neheziti" a dolgokat, de semmi okom nincs panaszra, minden úgy működik, mint a legelején :). Persze van, amikor valamelyikünk fáradtabb, de a heti 5-6 alkalom szinte mindig megvan...
2009. okt. 14. 16:14
Talán 15-20 év után.
19. Salla
2009. okt. 14. 16:01
Én szintén ugyanígy vagyok,mint /lili24/,annyi különbséggel,hogy van egy 3 hónapos kisfiunk.És nem hiszem,hogy a szülés az oka,mert már előtte 2 évvel se volt az igazi,nem csak szexuálisan.Én el is jutottam odáig,hogy megcsaljam,ki is derült mert el is akartam hagyni.Mint egy kisgyerek úgy sírt akkor utánnam,és hát maradtam.Megígérte,hogy megváltozik,talán 1 hónapig tartott,az volt a kapcsolatunk egyik legszebb időszaka.Azóta csak romlott a helyzet és már mostanában reppentek fel bennem gondolatok,mert lelkileg se kapom meg amire vágyom.És mégis mindig itt vagyok,mert annak ellenére,hogy megcsaltam és el akartam hagyni,még mindig szeretem és mostmár itt van a mi kis babócánk is.
2009. okt. 14. 15:23

9 év, és nem vettem észre, hogy lanyhulna a dolog.

Persze van olyan, hogy az egyik héten kicsit kevesebb valamiért, de a következőben "pótoljuk" a lemaradást.

Persze sok mindentől függ az, hogy egy pár hányszor érzi, hogy kellene. Beállítottság kérdése is. Nincs olyan, hogy ennyiszer kell.

2009. okt. 14. 15:06
Sziasztok! Mi 6 éve vagyunk együtt, és elsők vagyunk egymásnak (22 éves vagyok, ő 23) és ugyanazt tudom mondani, amit az előző hozzászóló, hogy néha nálunk sem olyan gyakori,de úgyis bepótoljuk, és ha én akarom, sose mond nemet. Én alapból féltékeny típus vagyok, de attól hogy kicsit több ideig nem történik köztünk ilyesmi, nem gondolok egy harmadikra, azt sok minden másból is észrevennéd.
16. fdóri
2009. okt. 2. 13:30

Sziasztok! Mi 4 éve vagyunk együtt. Kevesebbszer kezdeményez, de ha én csak mondom, vagy 'belekezdek' sosem tiltakozik. Gondolom őt is kifárasztja a sok munka+a 2 gyerekük, és ezért néha eszébe se jut. Néha azon kapjuk magunkat hogy 1-1,5 hete nem voltunk együtt, hát gyorsan bepótoljuk:)

Nem hiszem, hogy rögtön egy harmadikra gondolnék, de biztos nem hagynám annyiban a dolgot...

2009. okt. 2. 13:20
Mi lassan 5 éve vagyunk eggyütt,de nem csökkent a vágy.Lehet hogy az a "titok" hogy mindent megbeszélünk,és nem gyanusítgatjuk egymást.3.személy gondolata fel sem merül,egyikünkben sem.
2009. aug. 10. 08:58
Sziasztok!Nálunk is ez a probléma!Ha valamiért én nem akarom egyből azt kapom,hogy biztos van valakim!(3 gyerek van,háztartás,rokkant nyugdíjjas vagyok,stb....)Sokszor úgy érzem,hogy meghalni sem lenne időm!De viszont ha ő nem akarja(sajnos volt rá példa,hogy hetekig nem akart semmit)rákérdezek,hogy estleg van valakije?Még csak a feltételezésen is kiakad,hogy mit képzelek én magamról,hogy ilyet feltételezek!Nem akkor jön haza munkából amikor mondja,hogy most indül haza!Ezek utólag mindig kiderülnek!Ha ilyen van akkor mire gondoljon az ember?Én nem járok el sehová,mindig itthon vagyok!Ő ha itthon van hétvégén gondol egyet és megy"mindjárt jövök!"és már ott sincs!Ilyenkor mi van,mit gondoljak?
13. syria (válaszként erre: 8. - /Lili24/)
2009. aug. 10. 07:58

Saját példámból kiindulva, amikor a párom hetekre, hónapokra távol van, egyszerűen lefoglalom magam, nem gondolok rá. Szerencsére mi egészen hasonszőrűek vagyunk ebben a kérdésben, nem csinálunk ügyet belőle, ha valamelyikünknél akadály, vagy „üzemzavar” lép fel.

Azért vagyunk emberek, hogy tudjunk uralkodni az ösztöneinken. Még ha nem könnyű, akkor is.

12. zsu1984 (válaszként erre: 11. - 00346cf747)
2009. aug. 9. 20:42

Teljesen igazad van!

A meló, a stressz és az ember néha örül ha aludni kerül az ágyba!

2009. aug. 9. 19:06
A vágy soha, csak a körülmények hatására a motiváció.
10. Andy cica (válaszként erre: 9. - /Lili24/)
2009. aug. 9. 16:58
Igen én is így voltam vele, bejött egy harmadik, nem történt igaz semmi, rájött és akkor kezdett el fogadkozni,(úgy érzem képtelen lettem volna megcsalni),de mint írtam nem sokáig tartott. Azt mondta h csak az övé vagyok, nem lehetek senki másé , szeret. Én is őt, és nagyon örültem h meg fog változni, de hát Így jártam 2 napig volt más:(:(:((((.
9. /Lili24/ (válaszként erre: 7. - Andy cica)
2009. aug. 9. 16:43
Igen én is szeretem és ezért is keresnék jó megoldást erre a helyzetre, de néha úgy érzem ,hogy ez a probléma odáig fog fajulni, hogy bejön egy harmadik és nem biztos,hogy ellenállok majd neki (PEDIG ELITÉLEM A MEGCSALÁST!)
8. /Lili24/ (válaszként erre: 4. - Syria)
2009. aug. 9. 16:36
Igen,és Ő mindig a munkára,a stresszre stb-re fogja.Tudom, hogy ez befolyásoló tényező, de ha az ember szereti a másikak akkor én úgy gondolom kívánja is azt,minden körülmények közt is. Egyébbként 4év után még nagyon korai szerintem, hogy ellaposodjon a kapcsolat,főleg úgy ,hogy nagyon kevés időt töltünk eggyütt.
7. Andy cica (válaszként erre: 6. - /Lili24/)
2009. aug. 9. 16:33

Megszoktam, nehéz és nekem megalázó hogy ha én kezdeményeztem volt h elaludt közben, sokat sírtam, majd elhatároztam megijesztem, bejött de csak pár napig. Ígérte, hogy össze szedi magát, minden más lesz, na ja egy hétig sem tartott!

Szeretem, és nem tudok mit csinálni, ő ilyen. Elfoglalom magam, sajnos ez van!

6. /Lili24/ (válaszként erre: 5. - Andy cica)
2009. aug. 9. 16:30
Igen tudom, de te hogy viseled el?
2009. aug. 9. 16:27

Mi 2 éve vagyunk együtt, és a helyzet ugyan ez, nincs harmadik személy, egyszerűen nem kell neki a szex. Volt sok vita, harc, de rájöttem, hogy ő nagyon jól elvan a ritka együtt létekkel. Ami akkor sem túl hosszú.

Tudom nem vigasztaltalak meg, csak tuddd máshol is van ilyen.

2009. aug. 9. 16:26

Ez kevés információ a jó válaszhoz.

Beszélgettél a pároddal a dologról?

2009. aug. 9. 16:26

Mi 20 éve vagyunk együtt a párommal, és nálunk még nem csökkent semmilyen vágy... :-)))


Kérdezd meg mit gondol rólatok a párod, lehet, hoyg valami más van a háttérben...Ne a legrosszabbra gondolj egyből. :-)

2009. aug. 9. 16:25
Ja,a vágy nem csökken bennük soha esetleg csak a feleségük iránt.
2009. aug. 9. 16:23
Sziasztok! Mi 4éve vagyunk együtt és már a 3.évben sem úgy működött ahogy szerettem volna. Lehet ezt fogni sok külső tényezőre,de én már inkább egy harmadik személyre gondoltam. Ti,ilyen esetben mit tennétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook