Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hány centi különbség van a 38 és a 34-es méretű nadrág között? fórum

Hány centi különbség van a 38 és a 34-es méretű nadrág között? (tudásbázis kérdés)


16. Mayalina (válaszként erre: 15. - 8f52b86abb)
2009. aug. 26. 14:39

Sosincs késő! :)

Az az eladó a békéscsabai üzletet kérdezte meg.

Szóval Pesten még előfordulhat... :)

15. 8f52b86abb (válaszként erre: 10. - Mayalina)
2009. aug. 26. 12:31
Hahóó, akkor már későn tévedek erre? A barátnőm szabin van, még egy hét... de ha van valami és tudunk, akkor segítünk :)
14. 1e8f358d6a (válaszként erre: 13. - Mayalina)
2009. aug. 25. 19:49

Igen, azok vagyunk. :) De kissé betegesek is, abban a pillanatban azt éreztem, hogy ölni tudnék azért a gatyáért.


A mai napig megvan és a mai napig szeretem. :) És akárhányszor felveszem, csak vigyorgok, mikor eszembe jut a megszerzésének története. :)

13. Mayalina (válaszként erre: 12. - 1e8f358d6a)
2009. aug. 25. 19:44

Áááá! Ez állati! :-DDDD

Vérbeli csajok vagytok!

Nagyon tetszik a sztoritok! :-DD

2009. aug. 25. 19:14

A C&A-ban volt egy aranyos sztorim. :)


Találtam magamnak egy szupi farmer halásznadrágot,de mondván, hogy úgyis sok ruhám van, nem akartam megvenni. Aztán mire a barátnőmmel az ajtóhoz értünk, visszafordultam és úgy döntöttem, mégis kell nekem.


Csak már nem volt a helyén. Ugye a legtöbb C&A üzlet bazinagy területen fekszik. Mi meg mint a detektívek, minden nőre gyanúsan néztünk, akinek a kezében farmernaci volt. Aztán végre megpillantottam.


Valaki felpróbálta és a próbafülke előtti akasztóra rakta.

Indultunk volna felé, mikor az eladó eltolta azt a fém izét.


Mi meg rohanunk, két hülye nő, az áhított farmer és az eladó után.


Még a raktár előtt elkaptuk, és elkértem a gatyát.



No comment. Ilyen, mikor a nőnek KELL az a ruhadarab. :)

2009. aug. 25. 19:00

Képzeljétek!

Végre egy segítőkész eladóra bukkantam.

Úgyvolt, hogy tud hozatni ilyen nadrágot másik üzletükből.

El is tette a minta darabot, utánanézett. Erre nem kiderült, hogy ez egy külföldi darab, amiből valszeg egész Magyarországon ez az egy van?

Pech mi?

2009. aug. 23. 15:06

Az a gond, hogy szegedi vagyok, így elégkorlátozottak a lehetőségeim. :(

A barátnőd nem tud nekem segíteni?

2009. aug. 23. 14:26
Akkor nézz be több üzletbe te magad és kérdezz meg több eladót. A barátnőm az Aréna c&a-ban dolgozik és a drágább ruhákat ott veszi meg nekem kedvezménnyel, de mivel ott egy nagyon bunkó nő a főnök, én a Fontanaban, vagy az Árkádban szoktam kinézni. Ott keresgélj szerintem, mert ott nagyobb a kínálat.
2009. aug. 23. 11:35

ezzel már próbálkoztam, de az eladó közölte, hogy nem egyformákaz üzletek kínálatai, és ennyivel részéről el volt intézve. :(


Moncsi, Te C&A-ban dolgozol?

7. vereskati (válaszként erre: 6. - 8f52b86abb)
2009. aug. 22. 17:40
Jaja:) Szerintem is:)
6. 8f52b86abb (válaszként erre: 4. - Mayalina)
2009. aug. 22. 17:18
Szerintem nézd meg egy másik c&a-ban is. vagy kérd az eladó segítségét, hogy hol találhatsz méretet. Ő egy telefonnal elintézi és meg tudja mondani, hogy hol tudod megvenni az álomnacidat, esetleg félre is teszik neked. A kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad! ;)
5. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - Mayalina)
2009. aug. 22. 17:16

Nem hülyeség, de 2 mérettel kisebbe nem fogsz egy könnyen belefogyni. Na de ha várhat hétfőig, akkor a melóhelyemen lemérek két gatyót, hogy azok közt mennyi különbség van...

Nekem 2 méretet tornával és diétával bő 2 hónap alatt sikerült leadni. Szóval mire használhatnád, már lehet hogy a szezonjának is vége lesz!

2009. aug. 22. 17:12

Hűűű!

Olyan sok!

Akkor le kell mondanom egy farmerről. :-(


Tudom, ciki, de a c&A-ban van egy Yessica farmer, amit kinéztem, és végre egy olyan darab volt, ami szerelem elsőlátásra.

De csak 34-es méretben van :(


Gondoltam, ha nem vészes a különbség, megpróbálok fogyni, hogy megvehessem.


Tudom, sokak szerinthülyeség, de mindenkinek lehet dilije, nem?

2009. aug. 22. 17:10
kb 8 cm, de ha ráér, hétfőn megmérem :D
2009. aug. 22. 17:06
7-10
2009. aug. 22. 17:03
Hány centi különbség van a 38 és a 34-es méretű nadrág között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook