Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hangulatos, családias edzőtermet tudtok ajánlani Budapesten belül? fórum

Hangulatos, családias edzőtermet tudtok ajánlani Budapesten belül? (tudásbázis kérdés)


7. emagdi (válaszként erre: 6. - Foxi4)
2015. jan. 18. 20:04
oh, nem néztem igazából, hogy mennyibe kerülnek ezek, de attól tartok, hogy 10e Ft a minimum, amit egy havi bérletre rá kell szánni, és akkor az már akciós :((
2015. jan. 18. 19:26

Köszönöm szépen a válaszaitokat, de az áruk egy kicsit húzósak ezeknek:(

Asszem marad az itthoni torna, ennyit nem tudok kisajtolni havonta:(

2015. jan. 17. 18:52

zuglóban a nagy lajoson van egy kis női terem, szerintem a leírásodnak megfelel:

[link]


vagy kb ugyanott egy másik:

[link]


bővebbet nem tudok egyikről sem, de nem is lenne értelme, mert én a nagy, modern és csilli-villi termeket kedvelem, és olyanokba szeretek járni, szóval nem igazán tudnék mit mondani arról, ami nem ilyen :)


de egyébként az a legjobb, ha olyan helyet választasz, ami közel van a lakhelyedhez/munkahelyedhez, vagy útba esik, és így könnyen oda tudsz menni akkor is, ha kevesebb időd van. :)

2015. jan. 17. 18:35

Egy kicsi kis teremre gondoltam, ahol pár gép van, ellipszis tréner, szobabicikli, pár súlyzó, has pad ilyenek:)

Budapesten belül főleg IV, XV, XIII, XIV kerületek érdekelnének elsősorban.

Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 17. 15:37

és azt sem ártana leírnod, hogy mi az, ami fontos számodra, hogy legyen:)

mert ugye a kicsi terem meg a jól felszerelt az kb két kizáró tényező, szóval valahol kompromisszum van, kérdés, hogy neked mi fontos, mit szeretnél csinálni

2015. jan. 17. 15:34
bp melyik részén v részein?
2015. jan. 17. 14:48

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valamilyen kis családias edzőtermet Budapesten belül. Nem ilyen nagy termekre gondolok, hanem kisebbre, de felszereltre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook