Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hamis vagy sem? Megtudod állapítani? fórum

Hamis vagy sem? Megtudod állapítani? (tudásbázis kérdés)


9. 1eb84e4bad (válaszként erre: 8. - Verosz)
2011. márc. 21. 21:08
honnan tudtad, hogy hamis?
2011. márc. 21. 18:52

Én nem merném megvenni az tuti.Egyszer rendeltem igy MAC ecseteket és sajnos,nem eredetiket kaptam,a bibi hogy férjem vette át ő meg nem tudta hogy eredeti e vagy sem,Ecset-ecset átvette:-((

Na azóta nem szoktam rendelgetni kozmetikai dolgokat...

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Egzotikum)
2011. márc. 21. 16:16

milyen boltos az aki látja hogy meglopják (rendszeresen ráadásul) és nem szól a biztonsági őrnek?? :O


amúgy valóban simán lehet eredeti attól, hogy mondjuk féláron van.

2011. márc. 21. 15:54
Simán lehet eredeti. Nem egyszer hallottam boltostól, hogy bemegy a cigányasszony üres szatyorral a drogériába, és teli szatyorral jön ki. Ja és nem vett semmit.
2011. márc. 21. 15:11

Illetve még ezt az oldalt ajánlják nagyon sokan: [link]

De innen még nem rendeltem.

2011. márc. 21. 14:59

Nem tudom megmondani, hogy eredeti sem. De ha sokkal-sokkal olcsóbb mint a boltban az gagyi.

Én egyébként erről az oldalról szoktam rendelni parfümöt. Garantáltan eredeti, már többször is rendeltem innen...

[link]

3. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - 5e470d6945)
2011. márc. 21. 14:53
a legegyszerübb ha neten rákeresel és ott össze hasonlítod az adatok alapján. amúgy a gagyiknál általában már egy betü változás is buktató jel szokott lenni vagy a dobozon feltüntetett ill. hiányzó szöveg.
2011. márc. 21. 14:51

Szia..


nekem ez a kedvenc parfümöm..mennyiért árulja? boltban ez a parfüm 25 ezer kb...ha nem több.. szinte kizárt hogy eredeti legyen sajnos...:(

2011. márc. 21. 14:49

Sziasztok !!!

Szeretnék vásárolni egy chanel chance parfümöt, csak valahogy nem tudom eldönteni, hogy egy jó minőségű utánzat vagy sem.

Egy 20 ml-kiszerlésről van szó, műbőr tokban érdekes mintha egy műanyag téglalapú flakonja lenne, ez egy aukciós piactéren van, az illetővel lefozóztattam a kódot és a mellette lévő infokat...sokat az a baj, hogy nem mond.

megköszönném a segítséget!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook