Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hamis panaszkönyv fórum

Hamis panaszkönyv (beszélgetős fórum)

22. szfinx
2015. aug. 24. 21:03
Hát, én is kíváncsi leszek!
21. 428ed90901 (válaszként erre: 19. - Szfinx)
2015. aug. 24. 19:15

Az első oldal a tied a másodikat kell beküldeniük az illetékesnek.a harmadik pedig a könyvben marad.

Kiváncsi leszek a folytatásra.Joltettétek hogy visszamentetek!!

20. maya80 (válaszként erre: 19. - Szfinx)
2015. aug. 24. 18:05

Nem túl korrektek...

Kitartást kívánok neked, és pozitív zárást a fogyasztóvédelem által, hogy máskor mással ilyen ne történhessen!

19. szfinx
2015. aug. 24. 16:54
Visszamentünk,a panaszkönyv szakadt volt,bár elméletileg hitelesített....Annyi eszük van, hogy az általam meghagyott pár üres sorban reagáltak,komolyan azt hiszik, hogy nekik kell kivizsgálni, azaz a panasz nekik szólt.Az utolsó soromban ugyanis írtam, hogy kérem a panaszom kivizsgálását, erre utána a következő sorban elkezdték írni, hogy a panaszomat kivizsgálták/!!!/,magyarázták, hogy nagy volt a forgalom/pedig Veled nem is egy napon voltunk!/,felajánlottak másik köretet/50perc várakozás után se!/meg, hogy a köret készülőben volt/1óra,10p várakozás után készülőben//!//,ismét hozzáteszem amikor kifizettük még volt,stb.Próbáltak mentegetőzni így utólag írásban, persze igazságtartalma nem sok van.Kértük a második példányt, kitépték az elsőt!Kértük újra, kitépték a másodikat is!Volt pislogás rendesen, hogy visszamentünk,simán azt hiszik, hogy beírsz,ők utánaírnak valamit, és el van rendezve.Jövő héten betelefonálok a fogyasztóvédelemhez, hogy mizu.Most, hogy láttuk kik csinálják és ki a szakács, már annyira nem is csodálkozom....Ja, felmentem az oldalukra,csodálkoztam, hogy nincs negatív komment azután a nap után, aztán rájöttem, amikor 1percen belül töröltek....köszi az érdeklődést egyébként.
18. maya80 (válaszként erre: 16. - Szfinx)
2015. aug. 24. 15:20
Visszamentél ma? Mi történt?
17. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Szfinx)
2015. aug. 24. 11:03
Jelentsd be a fogyasztóvédelmi főfelügyeletnél, hogy mi történt...
16. szfinx
2015. aug. 21. 20:36
Úgy lesz!
15. maya80 (válaszként erre: 14. - Szfinx)
2015. aug. 21. 20:30
Menj vissza, és kérd el ismét a panaszkönyvet, szerintem.
14. szfinx
2015. aug. 21. 20:22
Hát Drágám, Isten hozott a sorban!Pécsi KIKA!Én naív, azt hittem,ez egy ilyen nap,de úgy látszik, ott minden nap ilyen?!Régebben,jártunk oda,pl.tavaly nyáron is sokszor,de akkor nem volt gond.
13. maya80 (válaszként erre: 12. - Szfinx)
2015. aug. 21. 20:19
Mi is voltunk néhány hete egy ugyanilyen bútoráruház éttermében (a pécsiben). Ott is sokat kellett várni miután kifizettük a megrendelt ételeket, és a pincérlány mindig végigkérdezett mindenkit, mikor kihozott valamit, hogy ki kérte. De mi legalább azt kaptuk végül, amit rendeltünk. Ez melyik városban volt?
12. szfinx
2015. aug. 21. 20:08
Ja, ez egy nagy bútoráruház étterme egyébként.Elég KAKA!
11. szfinx
2015. aug. 21. 20:05
Blokkot kaptunk,de a párom nem hozta el a pénztártól sajnos,nem számítottunk ilyesmire.Kérték persze,de merte volna azt mondani, hogy nem fizettünk........meg az üdítő ott volt előttünk, azt a kasszánál adták a hűtőből.Egyébként arcról próbálták beazonosítani, hogy ki, mit kért,ilyen korlátos-tálcás a rendszer egyébként,lehetetlen nem fizetni.
2015. aug. 21. 19:09
Még jó, hogy másfél óra elteltével nem tagadták le, hogy fizetve van a menű. Számlát kaptatok?
9. Mion
2015. aug. 21. 18:28

Ezért szoktam utána fizetni csak :-/

Eszméletlen, hogy mit meg nem engednek maguknak némely étteremben... :-/

2015. aug. 21. 18:23
Velem, csak egy volt,de sok kisgyerekes család volt a helyen,pl.mellettünk is.Megjegyzem, amikor megrendeltük és kifizettük az ételt,/másfél órával korábban/,még volt,csak közben elfogyott, köszike.Örülhetnek, hogy csak mi írtunk be.Tényleg sok volt már és még a kajáidat sem kapod meg.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Szfinx)
2015. aug. 21. 18:16

2 gyerekkel kulonosen "jo" elmeny lehetett :-/

En is visszamennek es ellenoriznem, hgy kezdenek-e vmit a panasszal, plusz amit irtak korabban, kellett volna kapnod egy peldanyt.

2015. aug. 21. 18:11
Szerintem,ha beigazolódik a gyanúm, hogy nem hitelesített,mondjuk nehéz is lenne,/ hiszen le volt tépve az eleje/fel fogom jelenteni őket a fogyasztóvédelemnél.A párommal és a kamasz fiammal elugrottunk egy gyors menüs ebédre, mert tetszett az aznapi menü /790ft/.Választottunk,kifizettük,mondták, hogy üljünk le, kihozzák,a levest elvitelre kértük.Ültünk, vártunk,körülöttünk mindenki morgolódott, hogy mennyit kell várni,/kb.25perc/a gyerekek sírtak,a szülők degesek voltak,a pincérlány szambázott a kajákkal,fogalma sem volt, hogy ki mit kért, minden 2.ételt visszaküldtek mert nem stimmelt, minden asztaltó többször szóltak már, hogy hol a kaja.Ez nem túlzás, kész káosz volt!Nagyon sokan szitkozódva távoztak,de legalább ettek.Vártunk kerek 30percet, mire megkérdeztük,hogy hol a miénk?Már tálalják,volt a válasz.Ezt eljátszottuk még 5x,majd odamentem a pulthoz és mégegyszer szóltam.Még 10p után jön a dobozolt leves, ami gyümölcsleves,merthogy a s.borsó gulyás az közben elfogyott!Lány el, újabb 10p,újra szólunk,erélyesebben.újabb 10p, semmi.Újra szólunk, mire az a válasz, hogy közben a krumpli is elfogyott, rizs van/2 fiú utálja/, na akkor kértük a panaszkönyvet meg az üzletvezetőt!Egyszerűen nem értem, hogy engedhetik meg ezt maguknak!Ja, pl mellettem a kisgyerek az étkezés végén kapta meg a szószt,pedig az agyuka hatodszorra már eléggé kiabált, a csucs az volt, amikor felkiáltott,hogy b+ ott a hernyó a salátámon!Sikítva rohantak ki!A pincérlány egy kávéval ment 3 kört, fogalma sem volt, hogy ki kérte, a kajákkal ugyanez volt,ki és mit is kért?!Én magam is majd hússzor mondtam el.Majd másfél óra után elszakadt a cérna, ezért is csak itthon esett le, hogy le volt tépve a panaszkönyv eleje, se példány, se aláírás,csak elvitték.Ja,és olyan tollat adtak,ami nem fogott!!!Úgyhogy rajtunk kívül mindenki ki volt akadva,de legalább ettek.A kamasz fiam utána duplán evett,máshol.Szerintem gáz.Bocs, egy "picit"hosszú voltam.
2015. aug. 21. 17:41
Amúgy mi történt?
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Szfinx)
2015. aug. 21. 17:39
Írj bele megint, hogy kitépték a lapodat.
2015. aug. 21. 17:27
Köszi, ezt fogom tenni,de hétfőig várnom kell.Attól függetlenül,nem tudom mit tegyek,ha ott szembesülök vele, hogy egyszerűen csak kitépték a lapot,mert tuti, hogy így lesz.
2. 428ed90901 (válaszként erre: 1. - Szfinx)
2015. aug. 21. 17:15
Hívd fel az éttermet és kérd számon hogy miért nem kaptál egy példányt.Vagy menj vissza és kérd el ujra.Nézd meg hogy hiteles e és kérd el a példányod,illetve kérdezd meg mikor lesz válasz.
2015. aug. 21. 17:02
Ma, egy étteremben, muszáj volt beírnom a panaszkönyvbe sajnos.Nagyon felhúztam magam, mikor elém tették, csak írtam, nem foglalkoztam mással.Nem mondtak semmit, csak elvitték a könyvet és kész.Hazaérve, az interneten láttam, hogy amit elém raktak annak nem volt meg az eleje, tehát valszeg hitelesítve sem volt, valamint, saját példányt sem kaptam.Mi ilyenkor a teendő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook