Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Halványbarna folyásom van a menszeszemet megelőző napon. Mitől lehet ez? fórum

Halványbarna folyásom van a menszeszemet megelőző napon. Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


30. McKenzi (válaszként erre: 29. - Deni-0216)
2008. jún. 5. 13:18
:))) Gratulálok! Jó pihenést!
29. Deni-0216 (válaszként erre: 28. - McKenzi)
2008. jún. 5. 12:58
Akkor minden oké ennek orulok! :D Igen jol láttad érettségire készultem.. már tul vagyok rajta és MEGVAAAN!!! :D Most már kipihenem magam egy picit.. elfáradtam :) Légy jo
28. McKenzi (válaszként erre: 27. - Deni-0216)
2008. jún. 1. 21:36

Köszönöm - már sokkal nagyobb, most 21 hónapos, de tényleg aranyos feje van, mert olyan kerek csodálkozó szemei vannak (kicsit félénk típus a drágám:)

Sajnos nem jutottam el orvoshoz! A férjemnek annyi munkája volt, ráadásul az adott napokon vidéken volt bejárásokon, egyeztetéseken. Sose ér rá - ráadásul most még nekem is volt munkám - bébyszitter meg még nincs

De jó hír, hogy a problémáim elmúltak - azért ebben a hónapban mindenképpen elmegyek arra a vérvételre, nézzék meg, az a biztos (ráadásul elég jóképű a doki :))))

Jólesett, hogy érdeklődtél, remélem veled azóta is minden oké! Láttam az egyik hsz-ben, hogy érettségire készülsz! Drukkolok! (egy nagy kalappal! :)

2008. máj. 29. 01:17
Szia rég irtál.. Mi ujság van veled? Már minden oké?Láttam az adatlapodon egy képet pici babárol.. Nagyon édes! :)
2008. máj. 4. 19:20
Még semmi eredmény, de a mostani mensim teljesen normális, igaz hamarabb jött meg egy nappal - így 22 napos a ciklusom, ami túl rövid. Ezt fogják beállítani gyógyszerrel - remélem hamarosan.
2008. ápr. 17. 23:13
Na látod semmi gond aggodalomra..Tul vagy a nagy részén és megnyugodtál. Sok sikert a teherbeeséshez!Várom majd a fejleményeket :)
24. McKenzi (válaszként erre: 23. - Deni-0216)
2008. ápr. 17. 19:47

Voltam tegnap nőgyógyásznál, és levett kenetet de nem látszódott fertőzésre utaló külső jel, és kimedencei uh-ot csinált. A jó hír az, hogy nincs elváltozás, most következik a hormonvizsgálat, de azt mondta, hogy nyugodtan lehet próbálkozni a teherbeeséssel, ennek nincs akadálya.

Nagyon megnyugodtam. Három héten belül meg lesznek a vérvizsgálatok - majd írom, hogy mi lett.

:)

2008. ápr. 11. 22:23
Szia! Bocsesz hogy tegnap nem néztem be de sajna nem volt idom. Jol tetted hogy felhivtad a dokid de a legbiztosabb ha minél hamarabb elmennél vizsgálatra mert igy is várnod kell az eredményekre bizti vagy 1 hetet. Azt tudom tanácsolni hogy negondolj mindjárt a legrosszabbra. Lehet hogy bakteriális fertozésed van hiszen a sárgás folyás cisztánál nálam nem jelentkezett csupán a menszesz csokkenése és hasifájdalom. A poliprol nemtudok sok mindent de a sárgás vagy tobb folyás az mioma is lehet. Az egyik rokonomnak az volt és neki a folyásával volt probléma meg a mensziével de azt nem tudom hogy konkrétan mi volt a mensziével a gond.Mondjuk még felfázva sem voltam, hál isten:D De arrol is tudom hogy okozhat ilyen tuneteket de ez hasifájdalommal jár és vizelésnél csipést sulyosabb esetben huvelyszukuletet. Szoval talán tényleg nem érdemes találgatni mert látod ez a 3ik vagy a 4ik alternativa. De azé nem árt ha egy kicsit tájékozott vagy :) Legalább fel vagy készulve mindenre. Remélem hamarosan fejlemények lesznek. Légy jo! Felnézek ide hogy mizu!
2008. ápr. 11. 21:47
A legbiztosabb eredmenyt csakis egy kivisgalas utan tudhatod meg.A folyasoknak kulonbozo oka is lehet ezert szigoruan orvoshoz kell fordulnod.Hiaba talalgatgassuk hogy hormon vagy gyulladas akar egy ciszta ezt csakis a lelet mutatja ki biztosra.
2008. ápr. 10. 21:12

jesszum utánanéztem a neten és olyanokat írnak, hogy egyből elkezdtem szédülni, próbálok magamhoz térni.


Na szóval a polipról azt olvastam, hogy bővebb vérzéssel jár - esetemben ez nincs így kb. másfél-két naposra csökkent a menszeszem, de amúgy is csak három napos volt. Egy erős vérzéses nap, és kettő lájtos, majd egy-két nap pecsételés. Most az erősvérzéses napon sem jön annyi.

Ez esetben viszont elképzelhető, hogy gyulladás következtében (aminek van valószínűsége, hisz írtam nem csináltak tenyésztést, és én határozottan nem gombára tippeltem, mivel sárga folyásom volt nem fehér így talán továbbterjedt egy fel nem ismert baktérium) összenőtt a méhnyálkahártya és az akadályozza a vérzést.

Vagy hormonzavar.

No de mire ez kiderül?

2008. ápr. 10. 19:36

Most beszéltem a dokimmal telefonon és azt mondja így látatlanba, hogy a polip is okozhat ilyen tüneteket, de lehet, hogy hormonzavar

annyi biztos, hogy ki kell vizsgálni

19. McKenzi (válaszként erre: 18. - Deni-0216)
2008. ápr. 10. 11:37

... :(

igen sokféle oka lehet, csak reménykedem, hogy mégsem olyan nagy a probléma...

Van más tünet is: kevesebb lett a mensim. Egy napig van rendesen, utána már alig, harmadik nap meg kevés pecsételés, oszt kész.

Kicsivel rövidebb is lett a ciklusom, 10-ére vártam a mensit mégis most már vége is van. Már a múlt hónapban sem időre jött.

Más tünetet nem vettem észre. Fertőzésre utaló jelet sem vettem észre.

Köszönöm a segítséget, azért is nyitottam a topikot, hogy amíg nincs meg az eredmény addig is tudjak kicsit tájékozódni.

Valójában kicsit hipohonder vagyok, ezért én is szeretek tisztába lenni az ilyen dolgokkal... :)

18. Deni-0216 (válaszként erre: 15. - McKenzi)
2008. ápr. 10. 00:02
Ha akkor voltál uh mikor még nem voltak problémaid akkor akár lehet ez ciszta is..Hát nem tudom mennyire jo dolog ez..mert nem mindegy hogy hol van..Meg hogy milyen fajta..Nem akarlak ijeszgetni de ha gondolod és kiváncsi vagy mi is az a ciszta mitol alakul ki meg ilyenek nézz utána a neten a google.hu..De számos oka lehet még a mensesed rendetlenkedésének..Lehet hogy csak egy sima hormonzavar..Nem tudom nem vagyok orvos :)Ha esetleg tobb tunetet is észleltél leirhatod..Magunkkozt feltételezhetunk dolgokat vagy akár ki is szurhetjuk a problémák okát,míg nem mész dokihoz.Ha ez megnyugtat.En mindig ha valamit észlelek magamon utána nézek vagy kérdezgetek ismerosoktol.Fontos nekem hogy tisztában legyek a dolgokkal mikor az egészségrol van szo.
17. McKenzi (válaszként erre: 14. - Teleki_2007)
2008. ápr. 9. 18:37
Ó erre nem is gondoltam! Annak idején nagy lelkesen mondtam mindenkinek az ovul lh tesztet, de akinek rendszertelen a mensije annak egy vagyonba kerülne ez a fajta tesztelés - így marad az utálatos hőmérő - én legalábbis utáltam, mindig elfelejtettem és egyszer (reggelenként kómás vagyok) lerázás közben kirepült a kezemből és eltört :s
16. McKenzi (válaszként erre: 13. - Deni-0216)
2008. ápr. 9. 18:35
Köszönöm hogy szorítasz, nagyon jólesik - kicsit hitetlenkedve állok a probléma előtt hisz eddig mindig pontos volt a mensim és nem volt barnázás..
15. McKenzi (válaszként erre: 12. - Deni-0216)
2008. ápr. 9. 18:33

Most voltam kismedence uh-on néhány hónapja - de ki tudja azóta is kialakulhatott?

Jó a rosszban,hogy ezek szerint ez gyógyítható! Mindenképp elmegyek dokihoz, csak már ezen a héten biztos nem jutok el, tehát marad a bizonytalanság...

14. teleki_2007 (válaszként erre: 10. - McKenzi)
2008. ápr. 9. 14:27
Köszi, csináltam tesztet az sajna negatív lett.Bár azt szeretném ha sikerüléne a teherbeesés,hogy az egész terhesség ugyanolyan probléma mentes legyen mint az előzőek.Úgyhogy a teszt után kicsit szomorú voltam meg nem is.Nekem rendszertelen a menzeszem úgyhogy mindenképpen hőmérőzök, már amikor el nem felejtem.Neked is sok sikert, jelezz,hogy mi van veled....
2008. ápr. 8. 15:55
Remélem hamar megtudod mi az oka a problémádnak és szorítok neked. Tudom milyen érzés várakozni és az nagyon rossz.. Remélem minden rendben lesz.
2008. ápr. 8. 15:52

Szia McKenzi!Mikor nekem voltak ilyen tüneteim akkor a doki uh-t csinált és kiderült hogy cisztám van.Azután jött a rákszűrés meg törlet meg mittom én és injekciokat kaptam.

2,5 x 3 cm-es volt, szerencsémre 10 db injekciótol elmúlt és azóta minden rendben van.

11. McKenzi (válaszként erre: 8. - Esztella100)
2008. ápr. 7. 09:37
jó lenne, de nem úgy néz ki.. :(
10. McKenzi (válaszként erre: 9. - Teleki_2007)
2008. ápr. 7. 09:36

Oké! Remélem összejön nektek! Drukkolok :)))

ha kiderül valami akkor leírom, csak szerintem még sokára fog kiderülni - valószínűleg lesz egy hormonvizsgálat a dokimnak pont ez a szakterülete.

9. teleki_2007 (válaszként erre: 7. - McKenzi)
2008. ápr. 7. 08:57
Szia, én is így vagyok.Nekem elég rendszertelen a menzeszem és most helyette csak kevés barnás dolog van.Talán elmúlóba de most halvány rózsaszínes, szinte alig látható.Mi is szeretnénk babát de kb 2 hete csináltam tesztet akkor negatív lett.Néha görcsölök és ilyenbkor jön általában egy kis adag. Egy-két nap mulva csinálok megint tesztet és kiderül, hogy van-e baba.A régi védőnőmet felhívtam nagyon jóban maradtunk és az ő tanácsait szoktam kérni.Sokáig volt körzeti védőnő és szülésznő is lett.Ő kapásból azt mondta,hogy szerinte terhes vagyok, ha mégsem akkor meg megint felborultak a hormonjaim.Meglátjuk csak eléggé stresszel a dolog.A hőmet is szoktam mérni, na most az sem egyértelmű, hol lent van hol fent.Az első fiammal mikor terhes lettem hőmérőztem és az egyértelmű volt.A másodiknál nem volt egyértelmű az eredmény a hőmérővel akkor is le fel ugrált.Jelezz,hogy mi van veled, én is jelentkezem majd.Szép napot, szia Anita
2008. ápr. 7. 07:36
Lehet egy egészséges folyás.
2008. ápr. 7. 03:00

Rákerestem a neten és a menszesz előtti barna pecsételés okának a sárgatest rendellenességet írják -

még jó, hogy vártunk a terhességgel, mert ha tényleg ez van annak nem lett volna jó vége. De bármi is van az nem túl jó, még talán mindig ez a legjobb eshetőség. Na nem találgatok remélem hamarosan kivizsgálnak és kiderül a valódi ok.

6. McKenzi (válaszként erre: 5. - Huncutka84)
2008. ápr. 6. 23:09

az a baj, hogy nem szedek gyógyszert...

viszont volt egy fertőzésem még szeptemberben, amire nem csinált tenyésztést a nődoki, mert szerinte gomba. Csakhogy sárga folyásom volt időnként, visszamentem de megint nem csinált tenyésztést, csak felírta ugyanazt a külsőleg használandó krémet. Csinált rákszűrést méhnyakra és kismedencére is, ott minden rendben volt, nem talált semmit. Talán egy fertőzés felterjedt?

Új nődoki kéne asszem...

2008. ápr. 6. 22:52
Ha gyógyszert szedsz, az lehet attól... túl magas a hormontartalma... nekem pl teljesen kitolta, majd már el is maradt a menszeszem...
4. McKenzi (válaszként erre: 2. - Pimpi3)
2008. ápr. 6. 22:39
Sajnos nem (védekeztünk), pedig szeretnénk kistesót de csak mostanában beszélünk róla, és a következő ciklusban már nem is védekeztünk volna...
2008. ápr. 6. 22:38

Már az előző három menszeszem is gyanús volt, barnás pecsételéssel kezdődött - és kevesebb mennyiségű vér is jött mint szokott.

Most nagyon félek, mert nem tudom mi ez.

2008. ápr. 6. 22:36
Miota tart?Nem lehetsz terhes?
2008. ápr. 6. 22:35
Halványbarna folyásom van a menszeszem helyett! Mi ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook