Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halott szeretteimmel álmodok fórum

Halott szeretteimmel álmodok (beszélgetős fórum)

2018. jún. 8. 19:09

Én is nagyon sokszor álmodok 10 éve elhunyt nagypapámmal. Én mindig feltöltődöm,és van hogy napokig a "találkozás" hatása alatt vagyok.

Amikor vele álmodom,akkor mindig kimegyek hozzá a temetőbe. Leülök hozzá,néha még beszélek is neki..

2018. jún. 8. 13:01
elég gyakran szoktam álmodni halott szeretteimről
8. l.luiselotte (válaszként erre: 7. - Marienka)
2018. jún. 2. 20:53
én sem szeretném, ha eltűnnének, nagyon hiányoznának. ( persze így is ). Olyan jó anyukámmal álmodni, életében néha veszekedtünk, de álmomban soha.
7. marienka (válaszként erre: 5. - 5c6ba4ad4c)
2018. jún. 2. 20:09
Nem is szeretném, hogy eltűnjenek. Így talán könnyebb elfogadnom a halál tényét..
6. 5c6ba4ad4c (válaszként erre: 4. - Micimacko62)
2018. jún. 2. 19:59
Valószínűleg gyakrabban álmodsz vele, csak nem olyan álomfázisban, ami után felébredsz, így nem emlékszel rá.
2018. jún. 2. 19:58
Én is álmodok a 26 éve meghalt nagymamámmal . Teljesen normális, hogy akiket szerettünk sosem tűnnek el az álmainkból és a gondolatainkból.
2018. jún. 2. 19:09
Nekem 7 honapja halt meg a férjem és csak 1 szer álmodtam vele,Én miért nem álmodok vele?
3. marienka (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2018. jún. 2. 17:10
Nekem is jó, amikor hallom és látom Őket. Amikor felébredek, akkor sajnálom, hogy csak álom volt. A barátnőm azt mondta nem normális, ez a kötődés...
2. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Marienka)
2018. jún. 2. 17:06
Megadtad a választ,. mert nagyon hiányoznsk. Nekem is meghaltak a szüleim, a férjem is, de gyakran álmodok róluk, anyukámról hetente több alkalommal is. Nekem nagyon jó álmomban újra együtt lenni velük.
2018. jún. 2. 17:02

Sziasztok..

Édesapám 2, édesanyám 9 éve ment el. Nagyon sokszor jelennek meg álmaimban, főleg apu. Sokszor nem emlékszem a dolgokra amikor felébredek, de tudom hogy megint megjelent valamelyik álmomban. A múlt éjjel pl a szüleim együtt voltak, aztán aput leültettem egy padra és azt mondtam neki itt várjon... Régen volt ilyen amikor mentem érte a kórházba és amig elmentem az autóért leültettem egy padra, de ezt most másképp élem meg.. Mi lehet ez? Nagyon hiányoznak az biztos..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook