Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hálószoba... fórum

Hálószoba... (beszélgetős fórum)


5. Krisztina1976.08.14. (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2014. febr. 25. 22:45

Én is a fiam szobájából készülök épp most hálószobát csinálni. 4X4 m-es, világos bükk laminált padlót vettem, Domino-szekrénysort ami calvados-juhar színű, extra rugós franciaágyat a legvilágosabb kárpittal ami 180X200 cm-es, a fal 2 éve lett tapétázva, csak át szeretném festetni trombitavirág színűre.

2 ablaka van, északi szoba, de ahhoz képest nagyon világos, az ajtó teljesen üveges, sárga üveg van benne.:-)

2011. dec. 29. 12:00

Kedves Judit!


A neten rengeteg "katalógust" találni, szebbnél szebb berendezett hálószobákkal. Neked kell megtalálnod a saját egyéniségedhez közelálló szín világot, olyat ami jó a szemnek, pihentet és meleg szín. A dormeo matrac szerintem is jó választás - én is szeretnék majd venni - az ágy megint csak pénzkérdés...


Jó válogatást,böngészést kívánok.

2011. dec. 28. 16:59
Az enyém 13 m2 - pezsgő színű fal és mennyezet fehérrel és díszléccel megtörve. Egyszemélyes a matracos ágy merinó betéttel, válogatott ágyneművel, nyers színű gyapjú takaróval letakarva; a két vége legyező alakú. Sima fehér függöny, díszpárnák, állólámpa, tonet ruhafogas. Igazi kis női kuckó.
2. bnedora (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2011. dec. 28. 15:27
Szerintem ne a divatszínt vedd alapul, hanem azt, hogy neked mi tetszik, kellemesen érezd magad. Nagyon jók a dormeó ágybetétek, az ágy már megint ízlés kérdése.
2011. dec. 28. 13:56

Nagy fiam elköltözött tőlem és az ő szobájából szeretnék hálószobát. Az eddigi hálóm picike, csak egy kis méretű francia ágy fért bele.

Ez a szoba 5x3 méteres. Milyen ágyat vegyek, és főleg milyen matraccal (gerincsérvem van, ami elég sűrűn belobban)

Milyen a divatos hálószoba fal szín?

Teljesen tanácstalan vagyok, de egy szép szobát szeretnék!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook