Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallus valgus műtét fórum

Hallus valgus műtét (beszélgetős fórum)


2014. jan. 27. 13:02
Nem pont ilyen esetről érdeklődtem...hanem hasonló tapasztalatokre lettem volna kíváncsi. Tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek más és más. Szívesen hallgatnám a tapasztalatokat, és a műtét utáni rehabilitációt...mankózni kell e utánna vagy sem vagy kellett e véralvadásgátót magadnak szúrni vagy sem, ilyen jellegű dolgok is érdekelnek... :)
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Zoemma)
2014. jan. 27. 12:57
Jobbulást és gyors felépülést kívánok!...de borítékolom, nem is fogsz a tiédhez hasonlót olvasni, hiszen mindenki más eset, más fájdalom küszöbbel és más adottságokkal. Persze beszélgess róla, nem azért írtam, mert zavarna a fórum.
2014. jan. 27. 12:54

Hallux valgus?

(Nekem felajanlottak, koszonom, nem kerek belole!!)

[link]

2014. jan. 27. 12:41

Sziasztok!


Április végén műtik a lábam Hallus Valgus azaza bütyök miatt. Ez mellé harántboltozat süllyedésesm is van, elég nagy mértékű, valamit a bütyök már elkezdett meszesedni. Az orvos azt javasolta hogy mindenképpen műteni kell. Úgy vázolta fel hogy átvágják a csontot, lekaparják a meszesedést és platinalemezzel rögzítík. Ha esetleg valakinek volt ilyen beavatkozása ami szerintem nem egy rendhagyó bütyökműtét, kérem írja lesz a tapasztalatait ezzel kapcsolatban. Tudom hogy ezer topik van már a bütyökről,de a helyzetemhez hasonlót nem olvastam...Köszönöm szépen a segítségeteket előre is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook