Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hallottatok már olyanról, hogy az autóba beköltöztek a hangyák? Hogyan tudnám kiírtani őket onnan? fórum

Hallottatok már olyanról, hogy az autóba beköltöztek a hangyák? Hogyan tudnám kiírtani őket onnan? (tudásbázis kérdés)


8. 74f8c12b8e (válaszként erre: 7. - Virágh)
2012. máj. 24. 15:30

Ki fognak jönni,ha benn nincs mit enniük.Biztos.

De: ahogy gondolod,sok sikert:)

7. virágh (válaszként erre: 5. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 24. 14:08
félek, hogy azzal csak még több hangyát csalnék az autó közelébe, de a kocsiból meg nem jönnének ki. :)
2012. máj. 24. 14:07

köszi!


ki fogom takarítani, bár kényesen ügyelünk így is autó tisztaságára. ezért is lepett meg ez az egész.

2012. máj. 24. 07:00

Sztem hagyd nyitva az autót,és tegyél kívülre,a közelébe valami jó illatos csalit,mondjuk cukrosvizet,vagy mézet,édes péksüteményt,valószínű kisétál az egész banda.

Úgy tudom,együtt szoktak menni a boly tagjai,főleg ha találnak valami finomat,mind rájár.

Nem kell őket kiirtani,egyszerűbb,ha kicsalod őket,mert akkor mind kisétál.A z egyéb dolgok elől meg elbújnak a résekbe,és mindig lesz túlélő,jól bírják a megpróbáltatásokat.

2012. máj. 23. 21:58
Ha már jól bemelegedett a motor, akkor tedd rá a fűtést teljesen, és áramoljon ki a forró levegő a szellőzőkön. Lehet a melegtől megpuszulnak:)
2012. máj. 23. 21:55
Valószínű takarítással, porszívózással, és egy alapos gőzborotválással.
2012. máj. 23. 21:53
A kocsi napi használatban van. Nem értem miért mentek bele, nincs benne étel. Pár napja még egyet-kettőt találtam elvétve, de mára már csak úgy özönlöttek ki a szellőzőnyíláson. De vannak a hátsó ülésnél, mindenhol! Segítsééég!!! :)
2012. máj. 23. 21:51
Hallottatok már olyanról, hogy az autóba beköltöztek a hangyák? Hogyan tudnám kiírtani őket onnan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook