Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallottatok már hasonlót? fórum

Hallottatok már hasonlót? (beszélgetős fórum)


2010. dec. 10. 17:42
Mi van a barátnőddel?
2010. aug. 25. 22:14
Igen, le kell kötnie magát. De én eddig nem is láttam, hogy unatkozna, vagy ilyesmi. Kertészkedett, olvasgatott mindig, ha mentem hozzá. Van egy kisfia is, nem értem... Van köztetek pszichológus esetleg?
3. 88bea36763 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 25. 22:10

Szabadidejében szorosan a háta nögé kell kötni a kezés, és elrakni a kaját :DDDDD


És csokoládét ettem zsákszámra pár hónapig. Meg kell szűntetni a stesszforrást, és lekötnie magát. Szerezzem barátokat, és húzás otthonról.

2010. aug. 25. 22:08
Bocs, elírtam. Helyesen: "A segítségeteket kérem, hogy segíthessek."
2010. aug. 25. 22:07
Sziasztok, a segítségeteket kérem, hogy segítsetek! A barátnőmről van szó. Lehet, hogy első hallásra nevetséges, de ma vallotta be nekem, hogy állandóan száraz tésztát rágcsál. Hónapok óta! Nem tud nélküle meglenni! Ugye, ez kényszerevés? Hogy lehetne ezen változtatni? Mintha hízott is volna az utóbbi időben...Valószínű a házassága miatt van, sokat van egyedül, magányos (férje munkájából adódóan) Talán piti dolognak tűnik, de aggódom érte! Volt ilyen a környezetetekben, hasonló "hülye szokás"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook