Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottatok már a Physcience Adipill Alakvarázs kapszuláról? fórum

Hallottatok már a Physcience Adipill Alakvarázs kapszuláról? (tudásbázis kérdés)


2007. aug. 16. 05:01
Szerintem semmi nem történik, ha az ember megfelelő alakformáló tornát nem művel.
2007. aug. 15. 23:30

Még nem próbáltam ki, a leírás szerint:


"A sáfrányos szeklice magolaj (CLA) jól ismert hatását erősítettük más természetes zsírégetőkkel (guarana, citrus), hogy a hatást biztossá és egyértelművé tegyük akkor is, ha nincs lehetőséged, hogy tegyél alakod, karcsúságod érdekében. Az Adipill - Alakvarázs kapszula akár alvásod, pihenésed közben is dolgozik, formálja

testedet. Az egészséges étrend kiegészítéseként háromféle hatást gyakorol a szervezetre:


Növeli az energiafelhasználást a Guarana természetes koffeintartalmával.


Égeti a kalóriákat konjugált linolsavval (CLA).


Karcsúsítja az alakot hatásos kombinációja által.


Klinikai tesztek igazolják, hogy az Adipill hatására a szervezet, pihenés alatti kalória-, és zsírégetése számottevően megnő. A hatás természetesen növelhető, ha a kúrát testmozgással egészítjük ki.


Napi 3 kapszula bevétele nagy pohár vízzel javasolt pihenés előtt. A test zsírtartalmának csökkenése akár 23%-os is lehet 12 hét alatt (Klinikai Kutatóközpont, Oslo).


Évente több kúra is folytatható.


A Magyar Orvosi Wellness és Prevenciós Társaság ajánlásával."

2007. júl. 20. 07:11
Pontosan milyen hatása van? Megírhatnád bővebben!
2007. júl. 11. 13:15

A neve tényleg nem szerencsés, szerintem sem.


A Magyar Orvosi Wellness és Prevenciós Társaság ajánlja.

2007. júl. 11. 13:12

Szia!!

Nem hallottam, bár sajnos nem is hiszek az ilyen "varázslatos" termékekben!!

Én sem vagyok, egy sovány testalkat, és szedek is étvágycsökkentő étrendkiegészítőt, ami a vizet is hajtja, a zsírt is, és nem is engedi az újabbakat lerakódni. De ezzel együtt életmódot is kell váltani: Mást eszem, és másképp. Ezt a kapszulát étkezés elött veszem be fél órával, és döbbenet mennyivel kevesebbet eszem!!


Ha gondolod, a kérdesedben leírtat próbáld ki, és oszd meg velünk a tapasztalataidat.

2007. júl. 11. 13:07
Hallottatok már a Physcience Adipill Alakvarázs kapszuláról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook