Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hallottatok a kronobiológiai pszichogenteikáról? fórum

Hallottatok a kronobiológiai pszichogenteikáról? (beszélgetős fórum)


5. be5fb1cdcc (válaszként erre: 4. - Ef784a08d5)
2010. ápr. 26. 20:10

mindenre, ami velem kapcsolatos... :) :P

gondolom ez azért nem így megy, hogy megmondom mikor születtem, és kapok egy kevéske választ arra, hogy milyen vagyok? Pedig pont ezt szeretném! A rádióban hallottam erről és nagyon meggyőzőek voltak az elemzések, és mit mondjak, engem is nagyon kíváncsivá tett: vajon milyen lehetek? Ha csak néhány mondatban, vagy szavakban adsz némi elemzést rólam, az enyhítené a kíváncsiságomat! És nagyon hálás lennék érte...

De ha nem, beletörődök... :o)

4. ef784a08d5 (válaszként erre: 3. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 26. 18:29

Igen, tanultam, az egyéb tanulmányaim részeként.

Mit szeretnél tudni?

3. be5fb1cdcc (válaszként erre: 2. - Ef784a08d5)
2010. ápr. 26. 17:30
Te mennyire vagy jártas ebben? Te is foglalkozol ezzel?
2. ef784a08d5 (válaszként erre: 1. - Be5fb1cdcc)
2010. ápr. 26. 17:04

Szia,

A kronobiológiai elemzést egy kidolgozott tematika szerint végzik. Megtudhatod belőle hogy milyen adottságokkal és temperamentummal születtél. Ez is a születési dátum alapján működik , de nem horoszkóp. Lehet tanulni, de igy magában csak egy elemzésre lehet használni, egy ember szemályisége ennél sokrétűbb a jelenében. Mivel a születéskori állapothoz sokféle külső, belső hatás ér, és ez alakítja a későbbi személyiséget, és a szabad akaratról még nem is beszéltünk.

2010. ápr. 26. 11:42
Aki hallott már róla kérem írjon egy kis infót erről! Csak tanfolyamon lehet elsajátítani? Jelent meg erről könyv?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook