Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallott már valaki Dr. Keresztes Balázsról? fórum

Hallott már valaki Dr. Keresztes Balázsról? (beszélgetős fórum)


10. Saca18
2020. szept. 18. 15:55
Hajhullás elleni kezelésen voltam nála. Nem hogy csökkent volna a kihullott haj mennyisége, egyre rosszabb lett, mostanra pedig úgy néz ki, hogy hamarosan az összes hajam kihullik. 40 ezer forintért megszabadított a hajamtól. Nem ajánlom senkinek.
9. ciccabogar (válaszként erre: 8. - Debi)
2019. nov. 22. 20:26
Írhatok neked privátban?
8. Debi
2018. júl. 23. 21:27
Sajnos nekem nem jók a tapasztalataim Dr. Keresztes Balázsról. 4-szer voltam nála cellulit kezelésen, ami elég fájdalmas volt és 2 hétig lila volt a combom. Otthagytam nála 170 000 ft-ot. Vártam türelmesen az eredményre, de sajnos 1 év elteltével, nemhogy javulást, inkább még további romlást vettem észre a combomon, a rendszeres sportolás és sok folyadékfogyasztás mellett is... Nekem pénzkidobás volt az egész, komoly tanulópénz...🙁
7. Bella0319 (válaszként erre: 6. - Móniszil)
2017. febr. 21. 06:38
Írok mindképp! :)
6. móniszil (válaszként erre: 4. - Bella0319)
2017. febr. 20. 18:20

Szia !

Szerintem segíteni fog, főleg mivel ilyen fiatal vagy. Kb. 2 héttel a kezelés után sokkal egészségesebb, egységesebb az arcbőr, legalábbis én ezt tapasztaltam... Tehát a heg nem fog eltűnni, de valahogy mégis kevésbé látszik....

Örülnék, ha írnál a kezelés után, mennyi volt, mik voltak a tapasztalataid... Sok sikert :)

5. Bella0319 (válaszként erre: 3. - Timycat)
2017. febr. 20. 08:52

Szia! Neked is köszi a választ! :)


Hát igen,szólhatott volna a barátnődnek...de ugye a pénz az pénz.. :S Nagyon bízom benne hogy az én kis apró hegeimen is javítani fog egy hangyányit :)

4. Bella0319 (válaszként erre: 2. - Móniszil)
2017. febr. 20. 08:51

Szia!

Először is köszi hogy írtál :)

Én március 11-én megyek hozzá,ha gondolod utána megírom pontosan,hogy mennyi volt,de most a honlapján láttam hogy 30 ezer ft.


Egyébként az én arcbőröm alapjáraton szép lenne (mostmár,mert éveken keresztül csúnya volt a pattik miatt), ha nem lenne rajta pár acne utána hegecske. Ráncom még szerencsére egyáltalán nincs (csak 26 éves vagyok), viszont a hegek engem nagyon zavarnak,és abban reménykedem,hogy dermaroller talán segíteni fog picit,szerintetek??

Persze tudom hogy eltűnni nem fognak,csak legalább halványítaná el egy kicsit....

2017. febr. 19. 21:59

Barátnőm járt nála többször; dermaroller, hyaluronsavas feltöltésen, epesavas zsírbontáson. (állítólag mocskosul fáj mindegyik beavatkozás és lila-kék-zöld foltokkal jár, de ez normális)

Barátnőm meg van vele elégedve, bár semmi szüksége nincs ezekre, én nem látok rajta változást, mert nem volt min javítani. (fiatal, egész életében sportolt, tehát feszes)

Max. annyi szól a doki ellen ebben a sztoriban, hogy szólhatna barátnőmnek, hogy mégis minek? De végül is mindenkinek joga van h.lyének lenni.

2. móniszil (válaszként erre: 1. - Bella0319)
2017. febr. 18. 20:13
Én voltam nála jó pár évvel ezelőtt. Nagyon kedves, közvetlen volt. A kezelés a vége felé nagyon fájt.... Sajnos nálam felülfertőződés történt (nem derült ki, hogy mitől) és 4-5 napig tele voltam apró gennyes pattanásokkal (antibiotikum szedés mellett). Miután ez letisztult, akkor már sokkal szebb, feszesebb lett a bőröm, mint a kezelés előtt volt. Több kezelésre van szükség egymás után.... és ajánlatos ismételni a hatás fenntartása érdekében... Én mostanában nem voltam... ezért érdekelne, hogy most mi a tarifa, megírnád ?
2017. febr. 15. 11:55
Dermarolleres kezelésre készülök hozzá, és örülnék pár hozzászólásnak,hátha járt már nála valaki,esetleg hallott a munkásságáról.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook