Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? fórum

Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. júl. 16. 06:27
Én nem kötelezem el magam: van, amiből Ökonetet szedek, van, amiből Dr Lenkeit. Van, amit a DM-ben veszek. Nekem még mindig a felszívódás a mániám. Az oké, hogy árat viszonyítunk hatóanyag tartalomhoz. Kéne még egy adat: mennyi szívódik fel. Akkor jönne ki az ár-érték arány igazán.
12. ujjászületés (válaszként erre: 10. - B826c5a02d)
2007. júl. 15. 23:03

Szemszög kérdése.

Én elkezdtem foglalkozni vele, adtam a családomnak /a gatyám ráment a három gyerekre és kettőnkre/ de nem találtam olyan embereket magam körül, akik szinten szednék. Ezért nem igazán érte meg nekem. Mondom nekem. Ha Te ügyes vagy, persze megéri. De nekem nincs rábeszélőképességem. Mellegleg, ha néha veszek olcsóért a DM-ben, akkor vehetek többfélét, mert az Ökonetes a háromszorosa.

Tehát mindenki maga mérlegel!

11. b826c5a02d (válaszként erre: 8. - 991217)
2007. júl. 15. 22:32

Remélem magadnak igérted, nem nekem!

Nekem nem kell:))))

Akitől kaptad a füzetet nem hívott el az ITC-be?

Fúrcsálnám......

10. b826c5a02d (válaszként erre: 9. - Ujjászületés)
2007. júl. 15. 22:26

Szia !

Valahol tényleg el kell hogy kötelezze magát az ember a mai világban.

Számomra azért az Ökonet, mert 100%-ban magyar tulajdonú / a pénzünk nem külföldre vándorol/ és ha tovább ajánlod a termékeket akkor még fizetnek is érte. A saját és családod fogyasztását ki tudod termelni,SŐT!!!

Ha akarod még többet is.

A DM, Rossmann stb. ezt nem nyújtja.

Esetleg ha kereskedelmi végzetsége van az embernek,minimálért elmehet dolgozni vmelyik boltjukba.

2007. júl. 15. 22:12

Ismerem az Ökonet termékeket. Ismerem az Aloe termékeket. És ismerem az Amway vitaminokat és ásványi anyagokat.

Szerintem mindenki azt szedi, ami neki szimpatikusabb. Amelyik kínáló személy meggyőzőbben tudja elmondani a termékek hatásait.


Higgyétek el, mindegyik jó, nagyon sokban azonosak, csak más néven dobja piacra a cég. Árban is nagyjából egyforma drágák.

A lényeg, hogy mindegyiket nem hetekig, hanem hónapokig, évekig, sőt életed végéig szedned kell.


Megjegyzem, érdemes körülnézni Bio-boltokban, DM-ben, Rossmann-ban, mert egy érdekes eset történt a múlt héten velem.

Én az Amway vitaminokat ajánlom a vendégeimnek, ha kérik. Persze mindig mondom nézzék meg máshol, hogy mennyibe kerül és milyen mennyiségű hatóanyagok vannak benne.

A vendégeim végigjárta a patikát, a DM-t és a DM-es Omega-3 1/3-áért megkapható, hatóanyagban pedig a duplája mint amit én ajánlottam.

Természetesen a vendégem nem tőlem vett. Igaza van!

Tehát érdemes körülnézni, mielőtt személyes szimpátia alapján döntünk egy termék mellett.

8. 991217 (válaszként erre: 6. - B826c5a02d)
2007. júl. 15. 21:52
Nagyon szépen köszönöm a válszod. Nem még nem voltam az ITC-ben ezzel kapcsolatosan, de ígérem el fogok rá menni. Eddig megmondom őszintén nem is figyeltem fel erre, mert a hét közepén hallottam róla először.
7. 991217 (válaszként erre: 5. - Fülöpke)
2007. júl. 15. 21:50

Szia!


Megköszönném ha itt privát üziben írnál nekem egy pár dolgot róla!

Addig is előre is köszi!!!

6. b826c5a02d (válaszként erre: 4. - 991217)
2007. júl. 14. 21:13

Szia!

Mi másfél éve használjuk a termékeket és nagyon jó eredményeket értünk el a családomban!

Az 1 éves immunbeteg kislányom gyógyult meg a betegségéből a gyümölcskoncentrátummal és a grapefruittal.

Anyukámnak a cukorproblémája rendezödött a férjemnek az izületi problémái.

Nagyon szeretem a termékeket mert környezetbarát,nagyon tiszta , jó minőségű és az árak is nagyon jók.

Voltál már Miskolcon az ITC-ben? /látom ott élsz/

ott többet is hallhatsz a dologról.

5. fülöpke (válaszként erre: 4. - 991217)
2007. júl. 14. 20:25

Szia!

Privát üzenetben leírom neked, de itt úgy tudom, hogy nem lehet reklámozni ilyet.

4. 991217 (válaszként erre: 3. - Fülöpke)
2007. júl. 14. 19:50

Szió!


Én most kaptam kézhez a könyvét!Érdekelne mit szedtek, mire alakalmazzátok, eredmények, taapsztalatok, szóval mindent?!:)

2007. júl. 14. 18:02
Én igen, mivel magam , és a családom is fogyasztja a termékeket.Mit szeretnél tudni róluk?
2007. júl. 14. 17:56
Sajnos nem ! De engem is nagyon érdekelne!!!
2007. júl. 14. 17:48
Hallott már valaki az ökonet termékekről/Ferenczy László könyvéről?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook