Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hallhatom a saját szívdobogásomat?Ha én hallom az rendellenes? fórum

Hallhatom a saját szívdobogásomat?Ha én hallom az rendellenes? (tudásbázis kérdés)


12. SF
2009. ápr. 22. 10:04

Nálam ez a sok stresszhez, vagy a sok koffeinhez köthető. Ha nyugodtabb vagyok, könnyebben elkalandoznak a gondolataim lefekvés után, így nem figyelek oda. És ha kevesebb kólát iszom, akkor is elmúlik.

Meg persze a vérnyomás is lehet az oka.

2009. ápr. 22. 08:35
Ha hallod, az csak azt jelenti, hogy jó a hallásod.
2008. júl. 6. 21:12
en is szoktam hallani...ha tul sokat a napon ulok..akkor kezdem hallani..ugy latszik a szivemnek nem tetszika napozas....
2008. jan. 21. 21:26
Köszönöm most egy kicsit megnyugodtam! :) :) :)
2008. jan. 21. 21:15

Szia!


nekem apum szokott ilyesmire panaszkodni,de neki magasa vérnyomása.Nálad ilyen gond nem lehet?lehet amiatt van.De ha nem társul hozzá fejfájás vagy bármilyen más rosszul lét,akkor valószinű semmi komoly gond nics.

De szerintem is,ha nagyon zavar,irány a doki.Csak jobb ,mint találgatni...

2008. jan. 21. 21:11
szerintem ezért ne menj orvoshoz... És csak pihenj nyugodtan.
6. Roni24 (válaszként erre: 5. - Kriszti0430)
2008. jan. 21. 21:05

Ha nincs semmi panaszod rá, szerintem nem baj. De ha téged annyira zavar, a legegyszerűbb orvoshoz fordulni, csak a saját megnyugtatásod érdekében.

Én is szoktam néha hallani, főleg éjszaka, mikor teljes csend van. Ilyenkor nem a szívedet hallani konkrétan, hanem a füledben lévő apró erek lüktetését. Ezért érzed hangosnak. Ha már lenyugodtál teljesen, ez a lüktetés is alábbhagy, és halkabb lesz.

2008. jan. 21. 20:59
Elősször azt hittem az éjjeli szekrényben van egy ketyegő,kipakoltam de semmi.A ketyegést csak késő este hallom.Tegnap jöttem rá mivan ha szívem?
2008. jan. 21. 20:57
szerintem ne aggódj...
2008. jan. 21. 20:56
Néha én is hallom, szerintem nincs vele gond. De nem tudom, gogy neked mennyire hangos, esetleg egy szakértő...
2008. jan. 21. 20:55

nem

énis szoktam

2008. jan. 21. 20:55
Hallhatom a saját szívdobogásomat?Ha én hallom az rendellenes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook