Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halk válasz egy fórum kérdésre fórum

Halk válasz egy fórum kérdésre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halk válasz egy fórum kérdésre

1 2 3 4 5 6 7
189. Katinkaboszi (válaszként erre: 188. - Mikiller)
2013. máj. 20. 22:11

Mindenből tanul az ember :)

A tapasztalatok erősítik a lelket és a jellemet :)

188. mikiller (válaszként erre: 173. - Katinkaboszi)
2013. máj. 20. 21:39
Tudom tudom, eléggé töketlen voltam, meg a reakcióimmal is, az utóbbiakat jobban sajnálom, tényleg férfiatlanok.. direkt kerülöm az ilyen szitukat erre nem pont beleesek egy ilyenbe? Pedig marha óvatos vagyok, egyesek szerint kicsit kevésbé kéne annak lenni :D
187. mikiller (válaszként erre: 171. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 20. 21:36

Kérek egy nagy bocsánatot!! De komolyan!!


Amúgy meg igaz hogy még kell némi tapasztalat.


Hiba volt elmondani ezt még olyannak is akiben megbízok ez tény, lehet inkorrekt voltam :( De nem volt szándékos, bár ez nem sokat javít a helyzeten. Remélem nem ilyen az én foltom no :)


Sok év maradt ki ennek a hülye agyamnak meg a számtógépnek köszönhetően, én kimaradtam a tinikori meg huszonéves szerelmes pofára esésekből és most kell ezeket megtapasztalni és most bezony jön az csőstül koncentrált formában. :D

2013. máj. 20. 20:12

Nekem mindig nagyobb örömöt tud szerezni a férjem, ha saját maga által készített ajándékkal lep meg, mintha boltban vásárolja.

Ha hoz egy kis darab csokit, mert a munkahelyen kapták és mindenkinek kettő jutott, egyet hazahoz, mindennél többet jelent :)

185. Katinkaboszi (válaszként erre: 184. - 3c29d41177)
2013. máj. 20. 20:10
Ne is kekeckedj, inkább hidd el, tudják sokan, csak elhinni nem merik, mert azt gondolják, valami rosszat csinált a párjuk, ha hirtelen megjelenik egy szál virággal, pedig nem, és ezek után nem is fognak a férfiak többé kedveskedni :(
2013. máj. 20. 19:53

A Világért sem kívánok kekeckedni,de megint ismétlem önmagam..

A nőkből is kevés tudja ám:)

183. Katinkaboszi (válaszként erre: 182. - 3c29d41177)
2013. máj. 20. 19:48

Örülök, mindenkinek szüksége van tanulásra, lehet akkor nem így fogjuk fel az esetet, de visszanézve, talán többet profitál az ember belőle, mint azt hiszi:)


Nah, kevés férfi tudja elhinni, és figyelni rá, nem a pénztől leszünk mi nők boldogok, néha egy apró gesztus, egy szál virág, vagy egy pici csoki, netán egy finom csók a hazaérkezéskor, többet jelent nekünk és ad is, mint a legnagyobb ajándék. :)


Csak így tovább :)

182. 3c29d41177 (válaszként erre: 181. - Katinkaboszi)
2013. máj. 20. 19:36

Igen:)És magam is sokat tanultam a helyzetből.

Azokra az apró,nem pénzfüggő kis gesztusokra gondolok amik azelőtt eszünkbe sem jutottak,pedig nagyon fontos dolgok.

Igen,azt hiszem én a szerencsések közé tartozom.

181. Katinkaboszi (válaszként erre: 180. - 3c29d41177)
2013. máj. 20. 19:29
Ezek szerint már minden rendben, ha már egy időben volt a dolog :D
180. 3c29d41177 (válaszként erre: 179. - Katinkaboszi)
2013. máj. 20. 18:51
Hohó:) én meg el voltam válva egy időben,onnan a tapasztalatom a "mostani"leányokról.
179. Katinkaboszi (válaszként erre: 176. - 3c29d41177)
2013. máj. 20. 18:38

Én azért tudom a lányok részéről inkább, mert olyan helyen dolgoztam, ahol sok lány, asszony, elvált nő volt.


Ismerkedni senkinek sem könnyű, régen sem volt az, hidd el.

178. Katinkaboszi (válaszként erre: 175. - Incó)
2013. máj. 20. 18:37

Az otthonában mindenki békére , nyugalomra vágyik, ha hazaér, minimum ölelés legyen az első, amit kap és nem más :)


Legalább az egyik váljon be, vagy a munkahely és akkor bírja az otthoni húzós gondokat, vagy fordítva.


A legjobb lenne, ha mindkettő egyformán beválna, de ez alig van így, akinek sikerül, azt irigyli mindenki :D

177. Katinkaboszi (válaszként erre: 174. - Incó)
2013. máj. 20. 18:34
Ez biztos, de ahogy mondod, ehhez fel kell nőni :)
176. 3c29d41177 (válaszként erre: 172. - Katinkaboszi)
2013. máj. 20. 18:26
Csak halkan jegyzem meg..sajnos a mai lányokra sem jellemző..
175. Incó (válaszként erre: 173. - Katinkaboszi)
2013. máj. 20. 18:18
Egyetértek. Hogyan lehetne hű társ a mindennapokban egy ilyen nő? Hogyan számíthatna rá valaki, ha igazán baj van? Meg lehetne-e nyugodni az oldalán, vagy állandóan azt kellene fürkészni, kivel, hogyan, mit csinál? Kinek hiányzik a mai világban, hogy még a társával is küzdjön? Nem elég maga az élet?
174. Incó (válaszként erre: 172. - Katinkaboszi)
2013. máj. 20. 18:16
Mert könnyű ám megszokni a sok-sok bulit, öncélú kirándulásokat, laza mindennapokat. Mennyivel nehezebb eltartani egy családot és megfelelni az élet minden területén. De mennyivel tartalmasabb az utóbbi.
173. Katinkaboszi (válaszként erre: 168. - Mikiller)
2013. máj. 20. 18:15

Ha csak a pénzeddel juthatnál az érzékek birodalmába, hogy pontosan fejezzem ki magam, nos azt nem barátnőnek hívják :)

felénk legalábbis :D


Éééés, nem csak a lányok, a fiúk is ilyenek.

Jah kérem, változik a világ.


Ezt a kis nőt, ha rám hallgatsz, szépen elengeded, bármilyen nagyon tetszik a látványa, vagy jó vele lenni.


Sok, vagy minden, munkahelyen akad ilyen hölgyike, netán férfi :) aki kellemesen elszórakozik a társai közül azzal, aki hagyja magát :)

172. Katinkaboszi (válaszként erre: 170. - Incó)
2013. máj. 20. 18:10

Huszonévesen oda-vissza hülyítik az emberek egymást, de azért már annak az évtizednek a végére, már kinövünk beléle :D

Bár a mai fiúkra ez mondjuk nem jellemző :(

171. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 166. - Mikiller)
2013. máj. 20. 17:43

Nem jártam ilyen cipőben,nagyon sértő a feltételezésed.


Nem védtem a nődet, melyik mondat az, amelyikből ezt a következtetést vontad le??? Az, hogy nem tartom korrektnek a viselkedésedet, még nem jelenti azt, hogy helyeselném a nőd viselkedését. De ugye zsák a foltját, 'szokták volt mondani.

170. Incó (válaszként erre: 168. - Mikiller)
2013. máj. 20. 15:32

Húha, van itt némi zavar. A felnézek valakire, mint férfire, nem a pénztárcáját jelenti. Azt hiszem kell még tapasztalnod sokat... Egy kapcsolat akkor működik igazán, ha egy nő, igazán NŐ lehet egy férfi mellett. Az előző kapcsolatomban én voltam a férfi:-). De komolyan, én döntöttem, szerveztem, intéztem... és sajnos az élet minden területén eredményesebb és belevalóbb voltam. Na ez így nem működik. Vannak ugyan nők, akik ezt szeretik, de szerintem nagyon gáz. De a kis céges barinődnek viszont ez jön be, azért hülyíti a nála gyengébb pasikat. Ha találkozna végre egy férfival (aki számára az), akkor Ő loholna...:-)


Minden csaj volt már hasonló szituban, tizen - és huszonévesen tök jó hülyíteni a pasikat, flörtölgetni, meg minden. Csak a normálisabbja felnő...

2013. máj. 20. 13:53
Módosítok, rám írt.. :) Fél órája..
2013. máj. 20. 12:48

Amúgy meg én nem azt akarom hogy felnézzenek rám, mert nem az apja akarok lenni a páromnak hanem a párja :).. Az apjukra nézzenek fel, engem meg szeressenek azért amilyen vagyok, max. ismerjék el amit sikerült megoldanom, az meg alap hogy küzdök értük ha kell (sokszor olyankor is mikor nincs is értelme, lásd az itteni történetet), meg velük vagyok mikor szükség van rám, de ez rám most is igaz és nem csak barátnőnél ugye. Meg hát sokszor kiderül hogy kire mennyire néznek fel, az csak a zsebe mélységétől függ ugye, és ott már nem számít hogy apu pénzét veri el az illető, mert azt már ugye nem nézi senki, csak hogy van neki :)..


Nekem nincs lóvém, ezért nem is jutottam be az érzékek birodalmába :), csak hülyítettek, aki meg ment fel hozzá szobára, bár randa mint a fene, meg ritka tutyimutyi srác, de nem áll rosszul anyagilag.. Ennyi :)

2013. máj. 20. 12:32
Tényleg, szerintetek én még mi a sz*rt agyalok ezen ?? :)
2013. máj. 20. 12:29
Enissa te igen gyanús vagy nekem, jártál te már hasonló cipőben amúgy mint ő? :D Igen véded a csajt sokszor.. :) Ne érts félre, semmi közöm hozzá, csak hát ugye.. érdekes no..
2013. máj. 20. 12:24

Jah, amúgy a csajok azt mondták hogy ennek a reakciónak köze nincs ahhoz ami normálisnak számít és hogy ritka gáz a csaj (ahogy itt ti is írtátok), mert igen, infóra volt szükségem /keres, pedig látja hogy én kerülöm, rá se nézek, de keres/ :) Mivel ők szeretnek, nem akarnak nekem rosszat, sürgősen felejtsem el ezt a csajt, mert szerintük nem azt érdemlem hogy egy ilyen velem játsszon és közben ki tudja kivel....szeretgetteti magát úgy :). Én kísérgetem, nekem kiönti a kis lelkét, mesél arról hogy ki akar vele összejönni, családapukák, stb., meg mikor unatkozik akkor szívat, utána meg megy hozzá fel a Sanyika vagy Palika, vagy egyik nap ez, másik nap az aztán... Durr bele.. :)


Ex csajomnál is már az elején a külső szemlélők (értsd édesanyám, húgom, mikor bemutattam neki) megmondták hogy nem lesz ebből semmi sem.. fél év után kiderült hogy igazuk volt :)


Amúgy szerintem is férfiatlanul viselkedtem. :)

164. mikiller (válaszként erre: 163. - Krisz42)
2013. máj. 20. 12:14

Írogatni nem írogat, vissza nem vett. Csak néha valamiért keres a cégnél és kifejezetten engem, lehet nem tudja hogy találkoztam a másik sráccal mikor ment fel lakásra hozzá. Emelt fővel nem távozok ebből kapcsolatból (előzőből félig sikerült, amikor kimondta a csaj hogy mit akar, azóta nem is beszéltem vele, 2,5 éve), mert ez nem volt az. :) Ismerem a csajt, az exéről is olyan meredek infókat közölt velem, mint a fene (és mint megtudtam, nem csak nekem), ki tudja rólam mit terjeszt. Főleg hogy az exe kidobta meg én is elküldtem a fenébe. :)


Amúgy jogos, csak sajnos néha túl kommunikatív vagyok és ki kell beszélnem magamból a dolgokat, de mivel a csajok látták hogy keringünk egymás körül, feltűnt nekik a dolog én meg nem titkolóztam, főleg mikor úgy nézett ki hogy lesz valami jó a dologból /hiszen ugye a csaj ígérgetett ilyet, én meg bevettem :) ), én felvállalom a másikat, amúgy ez hiba volt tudom, csak eléggé örültem neki, 2,5 év után végre egy kapcsolat lehetősége egy nekem tetsző nővel, és tojtam a pletykákra amik dőltek szó szerint, főleg miután együtt láttak minket és civilben is nem is egyszer, pl. kézen fogva is mászkáltunk együtt nem olyan régen még (2 hete) :).. Pl. szünetre hívott ki úgy hogy sms-t küldött hogy menjek ki vele, meg kint is külön ültünk kettesben meg stb. Nehéz lett volna tagadni mikor a fél cég látta..


Ezért kellemetlen, és szerintem mostanában nem mutatkozok úgy céges csajjal együtt bent amíg ki nem derül hogy neki is komolyak a szándékai. Lehet nem is próbálkozok bent, bár itt sem én voltam ilyen szempontból a hunyó.

163. Krisz42 (válaszként erre: 162. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 20. 09:52
Leìrta világosan,h távozna,de a nő továbbra is írogat neki,keresi-mivel egy helyen dolgoznak-,szinte mindennap találkoznak.És csak azért beszélnek róla,mert érdekelte,h ez normális reakció e egy nőnél.
162. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 161. - Mikiller)
2013. máj. 19. 20:02
Istenem, mint az oviban :DDDD Mész és árulkodsz, ez számomra nagy gáz. Ha nem megy egy kapcsolat, emelt fővel tovább kell lépni,nem kianalizálni a kolléganőkkel. Gyerekes, nem egy érett férfihez illő cselekedet.
161. mikiller (válaszként erre: 160. - B87caa8af0)
2013. máj. 19. 13:20

Nem is szándékozom feladni. Beavattam a kolléganőimet hogy mit művelt velem a csaj 1,5 hónapon át, tegnap munka közben jönnek oda hozzám, hogy keresett a nő engem, meg kérdezte hol vagyok meg mit csinálok. Meg úgy tűnik hogy féltékeny a csoportvezetőre, meg a másik kolléganőmre is, ezt említette (ők jöttek oda hozzám, egyik sem csúnya nő teszem azt hozzá, egyik pl. gyenge 9 évvel fiatalabb nála, másik meg vele egy idős :D ). Mondom, ez már gáz, nem értjük a csajt, mert egyszerűen kiismerhetetlen. Minden nap kopok extrém infókat arról hogy mit mondott, mit művelt, stb., pedig nem is kérem.


Elküldtem a fenébe hétfőn, letiltott facebookról, aztán meg keresget... Szerintem nem is miattam, csak bántja az egóját hogy végre valaki megmondta neki a frankót (amúgy erre nem vagyok büszke)és azóta szóba sem állt vele, sőőőt kikerüli. Lehet ilyennel még nem találkozott.. :) Azt vettem észre hogy rám se mer nézni, aztán meg mintha 180 fokos fordulatot venne és oda akar jönni hozzám. Nem értem! :D


Szerintem nagyon kerülnöm kell továbbra is és inkább türelmesen várni egy NŐre.Ő viszont tudom hogy előbb utóbb megint megpróbálja azt amit eddig csinált. Gáz! De még egyszer nem vesz palira, viszont kíváncsi vagyok meddig megy el hogy megint foglalkozzak vele..

160. b87caa8af0 (válaszként erre: 157. - Mikiller)
2013. máj. 19. 08:53

Nem szabad feladni, tényleg! Én is egy társkeresőn ismertem meg a páromat, pontosan akkor, amikor már kezdett elegem lenni az egészből, mert sorozatosan kiderültek a kis kamuk, hogy nős a pali, vagy komoly kapcsolata van stb.


Biztos, hogy nagy lutri az ottani ismerkedés, de azt mondom, egyébként is az, volt olyan exem, akit ismert mindenki itt a városban, azt gondoltuk, Ő egy komoly gondolkodású korrekt stb, és róla is kiderültek érdekes dolgok, konkrétan voltunk női néhányan.


Én nagyon kiakadnék, ha a páromat megtalálnám egy társkeresőn, írod, hogy a lánynak (nőnek) kell a visszajelzés, azért van fent. Micsoda duma...akkor ne legyen az ember párkapcsolatban. Vagy ez, vagy az, a kettő együtt szerintem elfogadhatatlan. A társkereső oldal nevében is benne van az oldal célja...


Anno én mondjuk két levélváltás után már mondtam a potenciális jelölteknek, hogy találkozzunk személyesen, mert az a mérföldkő nálam. Nem a paraméterek miatt, hanem az összbenyomás, az első pillanat, amikor meglátom, és az illata, a hangja, a tekintete... ezt látnom kell, minél hamarabb, mert ha nem ragad meg egymásban semmi, akkor ne fecséreljük az időt, hanem ismerkedjünk másokkal is. Végül is, nem levelező partnert kerestem :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook