Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Halihó!Valaki tudja hogy honnan tudom letölteni a Samsung 5230 telefonra az internet programot? Aktiválva van rajta. fórum

Halihó!Valaki tudja hogy honnan tudom letölteni a Samsung 5230 telefonra az internet programot? Aktiválva van rajta. (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 15. 00:21

Az internet nem program, hanem egy globális számítógépes hálózat.

Sokcsillió gépből áll, ezek közül sokon weboldalak üzemelnek, amit egy BÖNGÉSZŐN keresztül meg lehet sasolni, amennyiben a telefon kapcsolati beállításai megfelelőek, tehát létre tudja hozni az internetkapcsolatot (=ő is csatlakozik ehhez a hálózathoz). Ez történhet szolgáltatón keresztül (3G) vagy wifin keresztül, ha pl van otthon wifi routered.


A telefonok többségében van beépített böngésző, úgyhogy szerintem tölts le egy tök egyszerű használati utasítást, és olvasd végig.

2010. jún. 14. 19:32

Ha valaki tudja akkor lépésről lépésre leírhatná nekem. Vagy egy olyan webcímet adjál meg ami minden le van írva szóról szóra.

Köszike

2010. jún. 14. 19:31
Halihó!Valaki tudja hogy honnan tudom letölteni a Samsung 5230 telefonra az internet programot? Aktiválva van rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook