Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hali ! Van valakinek tapasztalata a bon prix ruhákkal? fórum

Hali ! Van valakinek tapasztalata a bon prix ruhákkal? (tudásbázis kérdés)


13. nellay (válaszként erre: 12. - Sztolyka)
2010. jún. 1. 14:20

Sziasztok!

Tegnap jött meg a bikinim és a hozzá illő strandnadrágom, a mérete hála Istennek, tökéletes, a nadrág jó minőségű, a fürdőruha pedig kiváló! lágyszik rajta, hogy minőségi az anyaga és a varrása is, bélelt, tényleg tök kellemes viselet. Ráadásul kb két és fél hét alatt kiszállították (én sem voltam otthon, be lehetett menni érte a postára).

Most rendeltem tőlük, több mint 20-ért cuccokat, és a fürdőruciból kiindulva nem pánikolok.

2010. ápr. 14. 09:24
melltartóhosszabítót valaki rendelt már innen?
2010. márc. 19. 22:16

Én már rendeltem többször, és nagyon szeretem, csak ki kell tapasztalni a megfelelő méretet, mert ezeknek nagyobb a számozásuk, tehát ha mondjuk az átlagos méreted 40 -es, akkor a katalogusból 38-asat rendelj, mert nagyobbak!

Az csak ritkán van, hogy nem jön meg a rendelt áru mert elfogyott, ellentétben a Quellével, ahonnan általában amit rendeltem,az nem jött meg...szoval a Quelléből nekem elegem van, de a Bon Prix-et szeretem!

10. Berbooo (válaszként erre: 9. - Vvicus)
2010. márc. 19. 14:58

syia ne haragudj 1000+1 bocsika nem ebbe a forumba szerettem volda de ugzanebben a témában.

bocsi

9. vvicus (válaszként erre: 8. - Berbooo)
2010. márc. 18. 20:58
Hm? Nem értem, arra gondolsz, hogy a fórum létrehozója reklámoz csak? Ha igen, szerintem szimplán csak figyelmetlen volt, nem keresett rá arra, ami érdekli.
8. Berbooo (válaszként erre: 7. - Vvicus)
2010. márc. 18. 14:14

rendben annak nagyxon jó de van olyan munkamániás emberke aki hazaérve a saját szabadidejét a cégreklámra fordítja ??? Kár hogy nem tudják szétválasztani a munkájukat és a munkaidőn túl az emberséget.

nesze neked magyar összefogás.

2010. márc. 17. 18:14
Van már ilyen fórum, keress rá.
2010. márc. 17. 18:11

[link]

Itt találsz sok-sok infót!

5. 480a1bea09 (válaszként erre: 4. - 5c164bdafa)
2010. márc. 17. 18:07
Igen, viszont nem kell előre fizetned csak akkor, ha átveszed a csomagot! Ha meg nem jön csomag, nem tartozol senkinek semmivel sem!
2010. márc. 17. 18:05

Szia!


Én is szoktam nézni a bon prix oldalát, hogy melyik ruhák lennének jók, és szerintem jó minőségűek is. Csak vigyázz vele, mert lehet, hogy a Quelle ruháihoz hasonlóan soha nem fog megérkezni a várva várt csomag...(sajnos személyes tapasztalatból mondom) Ez a rizikó megvan benne...

2010. márc. 17. 18:02
Heló!Tesómnak van!Talán egyszer rendelt onnan.Semmi különös!Olyan,mintha egy butikban vette volna.A barátnője is rendelt már,az méretben nem volt jó,de simán vissza lehet küldeni,és küldik a jó méretet!Ha van kedved,és nagyon tetszik akinézett ruha,egy próbát megér!
2010. márc. 17. 18:02

volt ami szupi, volt ami nem..ami nem, azt visszaküldtem..postafordultával utalják vissza..csak a postaköltséget nem..de ez természetes..


Én szeretem..tavasszal is rendelek majd:)

2010. márc. 17. 17:58
Hali ! van valakinek tapasztalata a bon prix ruhákkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook