Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Halásztelek fórum

Halásztelek (beszélgetős fórum)

8. 57e01e0e06 (válaszként erre: 1. - Pimpinkin)
2012. dec. 13. 07:39
Szia! Mi októberbe volt 1 éve, hogy itt lakunk. Budapestről költöztünk ide. Mi az új részen lakunk. Én ennyi idő után úgy érzem, hogy nem bántam, hogy ide költöztünk. Jobb lett a bejárás, de mivel közel vagyunk Csepelhez, ezért ha dugó is van nem olyan vészes és vannak kerülő utak. Ti merre fele néztetek házat-lakást?
2012. dec. 3. 12:25

Én tőzsgyökeres halásztelki vagyok és imádom.Elfogult vagyok a falummal ami már város de nekem falu marad.Az ovit nagyon szeretjük.(van három is)Hunyadiba jár a fiam.Áthoztam a reformátusból.Ez nem olyan erős de sokkal emberségesebb.A közlekedés alakul.Én 6-kor indulok ezért nincs gondom a dugóval,de 7 körül állitólag már beáll a Rákóczi.A posta kicsi és zsúfolt,de van igéret bővítésre.Kirándulni kagylót szedni a dunára járunk.Gyönyörű a part.

Ha van kérdésed szívesen válaszolok.

2012. dec. 3. 11:14

Mi SZigethalmon lakunk,de az egyik gyermekem járt egy évet az ottani református általános iskolába, mi sírva menekültünk onnan, de sokan szeretik. Most is Halásztelekre jár gimibe, új gimnázium, két éve épült, de lóg a pallos a fejük felett, hogy nem-e szünik meg.

Közlekedése jobb lett, mióta elterő út épült. Közel az ALDI, LIDL, AUCHAN.

NYugodt kis hely, összetartó emberekkel.

2012. dec. 3. 10:42
Köszi! De jó lenne többet tudni esetleg aki ott él vagy bejár dolgozni vagy bármi ami segít a döntésben mert mégis csak a következő 20 évről van szó! :)
4. bnedora (válaszként erre: 3. - Homern)
2012. dec. 2. 20:51
Én is így emlékszem, de nem találom, így nem tudok segíteni.
2012. dec. 2. 20:48
volt róla fórum nem is olyan rég( 1 éven belül ha jól emlékszem),olvasgattam,mert úgy volt aktuális nálunk is a dolog.végül én kihúztam a listánkról,de nem igazán tudom pontosan már hogy miért :) (na,ez sokat segített gondolom..bocsi..)
2012. dec. 2. 20:42
Már olvastam ilyen fórumot, de nem találtam meg. Vannak jó helyek, de van olyan is, ahová nem költöznék.
2012. dec. 2. 20:36
Sziasztok! Költözés előtt állok Halásztelket néztük ki! Kérlek írjátok meg nekem milyen hely Halásztelek Közlekedés, óvoda... stb szempontból teljesen tanácstalan vagyok!!! Előre is köszi!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook